Як Зеленський та Єрмак використовували «плівки Байдена-Порошенко» для підсилення «російського вектору»

Редакції стала відома важлива інформація про походження «плівок Байдена-Порошенко». Записи робилися в кабінеті Петра Порошенка з його дозволу для аналізу міжнародних переговорів.

Потім ці записи були передані заступником Глави Офісу президента Ігорем Жовквою (очолював департамент зовнішньої політики Адміністрації Порошенко), який мав до них доступ заступнику Глави ОПУ Андрію Смірнову.

Смирнов повідомив про наявність компромату на Порошенко Андрію Єрмаку і Андрію Портнову. Після недовгих нарад, було прийнято рішення запустити відому багатосерійну кампанію «плівки Порошенко-Байдена» через народного депутата Андрія Деркача.

«Плівки» замислювалися, як підтримка Дональда Трампа на виборах президента США з подальшим посиленням російського вектора. Як мінімум, вони повинні були вдарити по рейтингу Порошенко на місцевих виборах. Важливо розуміти, що президент Володимир Зеленський був в курсі того, що відбувається і навіть, слухаючи поради Андрія Єрмака, займав проактивну позицію.

В результаті інформаційна кампанія, яка розпочалася відкриттям ДБР чергової справи проти Порошенка про «державну зраду», завершилася американськими санкціями проти Деркача. А після перемоги Джо Байдена на виборах в Офісі президента дружно «перевзулися» і почали знищувати сліди існування «плівок», як і справи проти Байдена за заявою екс-Генпрокурора Віктора Шокіна.

Читайте також:  Александр Эйсмонт и его Евротерминал. Махинации, оффшоры, бизнес с РФ