Руслан Кошулинський – з любов’ю до каналів Медведчука

Не пройшло і місяця після закриття каналів Медведчука і ось 26 лютого о 18:00 в ефірі несподівано (в лапках) з’являється новий телеканал Медведчука – «Перший незалежний» (ТОВ «Тайм медіа»).

Поговоримо про партію «Свобода» та деяких її представників. Отже новий канал Медведчука з’являється на частоті львівського каналу НТА.

А тепер увага, хто ж допоміг куму Путіна відновити віщання російської пропаганди в Україні?

Ви не повірите це зробив справжній патріот, націоналіст, депутат Львівської районної ради від самої патріотичної партії ВО “Свобода” Роман Любицький.

Скільки коштує вивести російську пропаганду з під санкцій можна собі уявити.

Дехто скаже, що буває. В сім’ї не без урода.

І так дійсно можна було би говорити якщо це був би поодинокий випадок але … нажаль представники цієї надпатріотичної політсили щось дуже часто продаються ворогам України за гроші.

Ось на вскидку.

Наприклад згадати незмінного спонсора ВО «Свободи» Кривецього який налагодив тісну взаємодію “Свободи” з такими одіозними фігурами як олігархи наближені до Януковича – Сергій Льовочкін, Дмитро Фірташ та Сергій Курченко. А в амбарній книзі «Партії регіонів» значились виплати «Свободі»

Ще один львівський “Свободівець” колишній нардеп Олег Осуховський має спільний будівельний бізнес з відвертою прибічницею “Руского міра” Людмилою Супрун – племінницею комуніста Олександра Ткаченка яка підтримала російський рух «Народное большинство России, Украины, Белоруссии», що виступав за об’єднання Росії, Білорусі та України в одну конфедеративну державу.

Або наприклад мер міста Конотоп – свободівець Артем Семеніхін співпрацює з агентом ФСБ Андрієм Деркачем про що я робив декілька розслідувань. Посилання дам в описі до відео.

Але мова зараз піде про іншого представника партії «Свобода», якого сама партія як «затичку» сує в будь які дірки. Він вже побував і кандидатом в президенти України і кандидатом в мери Львова тепер хоче стати народним депутатом від в одномандатному виборчому окрузі №87 (Івано-Франківська обл.) де призначені дострокові вибори. Яке львів’янин Кошулинський має відношення до Івано-Франківщини, не зрозуміло.

Читайте також:  «Свободівець» Ігор Мірошниченко що бореться з забудовниками сам будує без документів

Зрозуміло тільки одне, що як депутат Кошулинський перепрацьовувати та сильно напружуватися не звик. Кошулинський – відомий прогульник. За часів своєї роботи в Львівській міській раді він пропустив більш ніж половину засідань.

Варто згадати цікаві подробиці з декларації Кошулинського

Отже в декларації за 2013 рік раптом з’являється квартира на 235 кв. м. Транспортні засоби відсутні. Хоча ще 2 роки тому вказував три: ЗАЗ 968, 1985 р.в., Ford Transit Connect, 2004 р.в., причіп ПВ 350, 1994 р.в. На банківському рахунку декларанта – трохи менше 10 тис. грн.

У 2017-му з об’єктів нерухомості у власності декларанта зазначений житловий будинок площею 235 кв. м у Львові, придбаний 02.07.2014 р. І земельна ділянка на 334 квадрата. Із недобудованих об’єктів – гараж площею 45 кв. м, теплиця – 41 м² і альтанка – 18 м².

Nissan Leaf, 2013 р.в., належить дружині Марії. Заробітна плата дружини, отримана за основним місцем роботи АТ «Галичфарм» в 2017 році, – 129 тис. 798 грн. Зарплата декларанта (ВО «Свобода») за рік склала 22 тис. 458 грн.

При цьому на його різних банківських рахунках 13 тис. 783 грн. і 2 тис. 800. Готівкою – 80 тис. грн., 7300 доларів, у дружини – 54 тис. грн. Цікаво: як при такому низькому рівні доходу кандидату вдалося відкласти зазначені грошові суми?

Відповіддю на це питання може ховатися в «договорняках»  які як я вже показав «Свобода» полюбляє «мутити» з регіоналами. Наприклад У 2013 році фракція Партії регіонів збирала підписи за відставку Руслана Кошулинського з посади віце-спікера Верховної Ради. Регіонали пояснили це незадовільною роботою свободівця та його ідеологічними вподобаннями.

Читайте також:  Роман Марченко - депутат Киевсовета от «Самопомічи» - пособник российских рейдеров и защитник друга Кадырова - Кенеса Ракишева

Тоді для ухвалення рішення їм вдалося залучити 150 осіб зі своєї фракції та підтримку з боку Комуністичної партії України. Однак згодом голова фракції ПР Олександр Єфремов вирішив не виносити це питання на голосування. Співпадіння?

А ще пан Кошулинський не любить реєструвати свій бізнес. Наприклад під час виборів мера Львова він не зареєстрував у декларації бізнес. Виявилося, що Кошулинський має внесок в статутному фонд Товарної біржі “Універсальна”. Сам депутат раніше заявляв, що не володіє жодними підприємствами. Виходить пан Кошулинський ще і прибрехати любить.

А ще Кошулинський виявляється  – альфонс. У своїй декларації за 2017 рік він задекларував 155 тисяч гривень доходу.

Із них 23 тисячі він отримав від своєї партії за керування її львівською ланкою.

Більшу частину – 130 тисяч гривень – у сімейний бюджет принесла дружина Марія, яка працює у фармацевтичній компанії “Галичфарм”.

І на останок. Як будь який представник ВО «Свобода», Кошулинський був частим гостем медведчуківських пропагандиськіх каналів в 2018 році.
Зрозуміло що Медведчук використовував «націоналістів» щоб мочити попередню владу.

При тому в своїх заявах Кошулинський нічим не відрізнявся від тих же Тимошенко, Мураєва, Рабиновича, Пальчевського та інших частих гостей на «NewsOne», які часто оперували лозунгами – «зубожіння,тарифи, геноцид…» і тому подібне.
Націоналізм «Свободи» скінчився, дуже давно. Залишився суцільний популізм…

Але зрештою, мабуть іншого від Кошулинського не варто було й чекати, як від колишнього комсорга у 8-й УСАБ п/п 95826 військовій частині в Німеччині. А з ким повинен співпрацювати комсорг військової частини в Німеччині – питання риторичне. А ще він у 90-х, тривало працював в Росії…

Ярослав Бондареко
(більш докладно на відео)

Читайте також:  Володимир Назаренко - насилля та здирництво. Історія депутата Київради