Тимчасова повірена США Крістіна Квін висловила невдоволення примітивними провокаціями Авакова

З’явилася інформація, що фасад Офісу президента почали мити сьогодні в 15-00.

Чому тільки в 15? Так розумієте, великі світила політтехнологій в Офісі президента, на чолі з нашим улюбленим супергероєм Мішею Подоляком, вирішили подати погром під ОП як аналог погрому в Капітолії, прихильниками Трампа. В ОП чекали реакції від представників Заходу …

І дочекалися. Тимчасова повірена США Крістіна Квін в розмові з Єрмаком, висловила своє крайнє невдоволення примітивними провокаціями під час протестів за Стерненко.
За словами джерела, пані Квін повідомила, що посольство США має інформацію про сплановану дискредитацію протесту, яку курирував міністр МВС Арсен Аваков.

Що залишається тепер Єрмаку? Йому залишається єдиний раз за всю кар’єру виконати прямі обов’язки глави Офісу президента – фасад помити.

Панове з Офісу президента, ми знаємо, що ви це читаєте. Ви коли спускає з ланцюга в соцмережах весь пул своїх ЛОМів, не забувайте нагадати Михайлу Подоляку, що особисто йому не потрібно вилазити з тим же самим текстом на екрани ТБ. Особливо – на екран каналу НАШ. Загажений фасад Офісу коментувати повинен завгосп – це йому проблеми створили. Коли ж стан фасаду ОП коментує головний політтехнолог президента – це явка з повинною.

Йдіть тепер! Мийте фасад.

“Печерський пагорб”

Читайте також:  Помогайбо – Майман. Новый Титушко. Сага об аферисте