В правоохоронних органах України працює розгалужена російська агентурна мережа під керівництвом Портнова. Маштабне розслідування центра “Миротворець”

Як був викритий російський агент “Казбек”.

В процесі дослідження дампу електронної пошти радника суркова-путіна Бориса Рапопорта в поле зору співробітників Центру “Миротворець” потрапило його листування з особою, яка називає себе Рашидович Казбек (e-mail: [email protected]).

Масштаби підривної антиукраїнської дїяльностї цього “Казбека” в інтересах Кремля вразили навіть нас – фахівців з багаторічним досвідом контррозвідувальної, розвідувальної та оперативно-розшукової діяльності, які мають на своєму рахунку низку виявлених агентурних мереж ворога і агентів різного калібру.

Лише уявіть собі:

через “Казбека” в Кремль потрапляли плани оперативно-розшукових заходів правоохоронних органів України щодо осіб, в яких був зацікавлений Кремль;

Казбек” в інтересах Кремля організовував в Україні потужні цільові інформаційні кампанії з дискредитації органів Державної влади України та Державних діячів нашої країни;

за погодженням з Кремлем і задля забезпечення інтересів російського агресора, “Казбек” створював в Україні т.з. правозахисні громадські об’єднання;

в інтересах Кремля за безпосереднього сприяння “Казбека” в Україні приймалися відповідні судові рішення на шкоду інтересам нашої Держави.

І це далеко не весь перелік напрямів системної, свідомої, злочинної діяльності цього “Казбека” в інтересах російського агресора на знищення України.

Довідково: Пошта [email protected], дамп якої вивчався співробітниками Центру “Миротворець”, використовувалася її власником як додаткова. Тобто, це своєрідний архів частини з всього масиву електронних листів, які надсилалися на його службову пошту ([email protected]), і які Б.Рапопорт вважав особливо важливими.

Іншими словами: Рапопорт зі своєї службової пошти у Кремлі регулярно пересилав на свою приватну пошту деякі листи для подальшого зберігання.

Так хто ти, Казбек Рашидович?

Встановити “Казбека”, який думав, що він найхитріший і найрозумніший з усіх “казбеків” Всесвіту, виявилося достатньо просто.

Як відомо з теорії контррозвідувальної діяльності, всі агенти “паляться” на дрібницях і на каналах зв’язку. Казбек не був виключенням.

Так, в імені своєї адреси електронної пошти a[email protected] “Казбек” дав нам три зачіпки:

1. Він користується IPhone.

2. Ім’я або прізвище “Казбека” скоріше за все починаються з літери “А”. (Можливі й інші варіанти, але, згідно з дослідженнями, які викладені у спецільній літературі, в 73% випадків одна літера в електронній адресі або перша літера імені або прізвища).

3. Набір з семи цифр може означати номер якогось телефону великого міста. З огляду на масштабність напрямів підривної діяльності “Казбека” проти України і його охоплення зв’язками, скоріше за все це місто – Київ.

Ми почали свої дослідження з телефону 4112148, і з першої ж спроби потрапили в ціль, бо

“Google знає все”

Як виявилося, в м. Києві стаціонарний телефон 411-21-48 встановлено на Оболоні за адресою: вул. Маршала Тимошенко, буд. 13/А, кв. 186. Цей номер телефону, за даними з відкритих джерел, належить особі на ім’я Портнова Т.В. (архів).

Аналітична система YouControl допомогла нам з’ясувати, що за адресою ВУЛ. ТИМОШЕНКА, БУД.13А, КВ.186, М.КИЇВ зареєстровано ФОП Портнов Андрій Володимирович.

На цю ж адресу на Оболоні також зареєстровано ГО “Інвестиційна Україна” (Код ЄДРПОУ: 33638917), з керівником і одним з засновників якої, Володимиром Макаром, ми теж зустрілися в досліджуваному дампі пошти Рапопорта. Але про це пізніше.

Читайте також:  Голову КС Тупицького призначали глава Офісу Зеленського Богдан і Портнов – документи НАБУ

Отже, власником e-mail: [email protected] з ніком “Казбек Рашидович” виявився відомий всім зрадник Батьківщини, який одним з перших втік з України з початком російської агресії, Андрій Портноввідомий рейдер, депутат ВРУ 5 та 6 скликання і заступник голови Адміністрації іншого відомого всім зрадника Батьківщини – Віктора Януковича.

Зауважимо, що подальші наші дослідження дампу пошти Рапопорта повністю підтвердили цей висновок. Коло виявлених нами осіб, тематика листування, зміст документів, які надсилалися в Кремль, вказують на зрадника А.Портнова.

Сказати, що ми були здивовані отриманим результатом? Зовсім ні. Все було очікувано і передбачувано.

До речі, А.Портнов користується IPhone, а ім’я його починається на літеру “А”. ?

Але і це ще не все. “Прогнавши” номер 4112148 по дампу пошти Б. Рапопорта, наші прекрасні дослідниці встановили, що для зв’язку з посадовцями Кремля зрадник Батьківщини А.Портнов користувався ще двома електронними скриньками. Ось вони:

Отже, Іван Демидов, Андрій Андрєєв, Рашидович Казбек, Земліхан Огли – це все встановлені Центром “Миротворець” ніки, які використовував, а може й досі використовує, Андрій Портнов для зв’язку зі своїми господарями в Кремлі.

Це був ВСТУП.

Матеріалів, що прямо свідчать про Державну зраду А. Портнова, дослідники Центру «Миротворець» «накопали» стільки, що йому підозра про Державну зраду мала б бути вручена ще позавчора. Всі вони про те, як одна нелюдь, разом із своїми поплічниками, ініціативно або під безпосереднім керівництвом Кремля крок за кроком допомагають  російському агресору знищувати Україну та її народ.

З огляду на це ми прийняли рішення про публікацію наших досліджень про Державну зраду А.Портнова та його посіпак частинами.

Передаємо великий привіт очильниці ОГПУ І.Венедиктовій, яка щиро вважає зрадника Батьківщини А. Портнова – «громадським діячем» і «медійно потужною людиною, у якої багато людей, які підтримують його (Портнова) ідеї». Невже вона мала на увазі ідеї Державної зради?

Як би так не вийшло, що після оприлюднення беззаперечних фактів Державної зради і роботи А.Портнова на російського агресора, раптом всім не стало зрозумілим і очевидним, що генпрокурорка України використовується Кремлем через А.Портнова «втемну».  А може й не втемну? Хто зна?

Читайте також:  Ляшка підтримав Сакварелідзе, до чого тут Ахметов

Nil inultum remanebit!

Через Портнова в Кремль “зливалися” потоки закритої інформації з правоохоронних органів України.

З першої частини нашої розповіді про зрадника України Казбека Рашидовича Портнова всі ви дізналися, якими e-mail він користувався для зв’язку зі злочинцями в Кремлі. В цьому матеріалі ми покажемо, як закрита інформація з одного з Державних правоохоронних органів України завдяки А. Портнову і членам його агентурної мережі надходила в Кремль.

Аналізуючи дамп електронної пошти Бориса Рапопорта, який у 2013/14 працював у В. Суркова в АП РФ заступником керівника управління і відповідав за “роботу” (читай – агресію) щодо України, ми дійшли висновку, що зрадник Портнов контактував в Кремлі не лише з ним. Тому наші дослідники перевірили наявний в нас дамп пошти з приймальної В. Суркова. Там знайшовся цікавий лист, який було надіслано з одного з вже встановлених нами e-mail Портнова-Казбека: [email protected].

Ось так він виглядає:

Розшифровуємо: 27.08.2014 року Портнов пересилає отриманий ним з України лист від контактної особи, що має пошту [email protected], В. Суркову в Кремль. У вкладенні до цього листа містяться 2 файли, які були, перед відправкою Портнову, перекладені відправником з української на російську мову. В цих документах йде мова про такого собі Олександра Шепелева, якого ГПУ, МВС та СБУ підозрюють у замовних вбивствах, розкраданні грошей Родовід Банку, роботі на російські спецслужби в якості агента, участі в діяльності проросійських терористичних організацій та ін. Шепелев і Портнов разом були народними депутатами 5 і 6 скликання від БЮТ.

Наводимо повні тексти цих документів (для збільшення клікніть на зображення).

Зведена інформаційна довідка станом на 27.08.2014 року

Довідка щодо Олександра Шепелєва

Неозброєним оком видно, що зміст, форма та стиль пересланих Портновим у Кремль документів готувалися оперативно-слідчою групою, яка здійснювала заходи щодо злочинця Олександра Шепелєва, який на час підготовки цих документів переховувався у столиці російського агресора – м. Москва.

Зверніть увагу: в оперативній довідці йде мова про можливу зустріч з Пєрмяковим у Москві увечері 27.08.2014 року. Документ підготовлений за наказом якогось начальника в цей же день. І в цей же день цей документ вже перекладений російською, з’являється спочатку у Портнова, а через три години – в Кремлі у Суркова.

Інформація, яка міститься в пересланих у Кремль документах, відноситься до такої, що не підлягає розголошенню.

Читайте також:  Кирилл Тимошенко "отмазывает" Татьяну Попову - члена Нацсовета при президенте Зеленском которая была в розыске за кражу $ 7 млн

Наголошуємо, що це серпень 2014 року, захоплений російськими загарбниками Крим, йдуть криваві бої на Донбасі з російсько-терористичними угрупованнями, а агентурна мережа, яка створена зрадником Батьківщини Портновим, активно і, як виявилося, ефективно працює на російського агресора.

На цьому місці можна було б поставити крапку в цій історії. Але…

Ми напевно знаємо, що багато співробітників СБУ, СЗРУ, ГУР МО та МВС після ознайомлення з цим матеріалом будуть у розпачі. Ми також знаємо, що роздруківки нашого матеріалу будуть на столах багатьох керівників різних ланок у правоохоронних органах України.

В ГПУ та ДБР керівництво також буде ознайомлено з цим та іншими дослідженнями щодо Державної зради А.Портнова та його посіпак, але … в них інша турбота.

Бо це саме ГПУ рік тому закрила справу про Державну зраду Портнова, а ДБР втемну (а може й не втемну) дотепер використовуються через Портнова Кремлем.

Не дивно, що саме ДБР свідомо у липні 2020 року, на сьомому році українсько-російської війни, виводить з ладу систему ППО України і відкриває небо над країною на догоду агресору.

Спеціально для тих, хто ще не зовсім зрозумів самого головного у цьому матеріалі, пояснюємо: в одному правоохоронному органі України (хоча насправді – не в одному) сидять “кроти” і “криси”, які передають Портнову плани оперативних, оперативно-розшукових, слідчих та оперативно-технічних заходів щодо об’єктів зацікавленості Кремля. Перехоплений лист Портнова Суркову свідчить про те, що в правоохоронних органах України працює розгалужена агентурна мережа під керівництвом Портнова. Чорнила ще не встигають висохнути на паперах правоохоронців у Києві, а в Кремлі копії цих паперів, завдяки Портнову, вже читають.

Вихідних даних для пошуку і викриття всіх посадових осіб та залучених ними виконавців, причетних до зазначених подій, – більш ніж достатньо, навіть тільки силами підрозділу внутрішньої безпеки. Ми таки впевнені, бо навіть нам це вдалося.

І наостанок. Вважали б дурістю і безпечністю залучення до викриття агентурної мережі Державного зрадника А.Портнова чоловіка очільниці ОГПУ, який служить в кіберполіції МВС України і має близькі стосунки зі зрадником Портновим, за що останній подарував йому свого часу шикарну квартиру в Харкові.

myrotvorets.news

Відно по темі: