Завдяки Портнову Кремль створив в Україні цілу мережу т.зв. “правозахисних” організацій, які працюють на користь російського агресора

Мета російського агресора полягає, в першу чергу, у взятті під свій повний контроль усіх сфер життєдіяльності держави Україна. Реалізуючи свої плани, Кремль постійно проводить свою підривну діяльність проти України з використанням різноманітних сил та засобів, основними з яких є так звана агентура впливу. До такої агентури належать громадські та політичні діячі, судді, адвокати, журналісти, депутати різніх рівнів, керівники правоохоронних органів, міністерств та відомств, навіть політичні партії та організації.

На сьогоднішній день майже всі сфери життєдіяльності нашої держави заражені російською агентурною раковою пухлиною. Дійшло вже до того, що агенти впливу не просто виконують якісь точкові доручення Кремля, а створюють організації, які перешкоджають Україні взагалі будувати свою державність. Вони діють під прикриттям красивої назви й ідей забезпечення стандартів захисту прав людини, дотримання Конституції, законодавства, міжнародних норм. Але це тільки ширма. Основна їх ціль – виконання завдань Кремля, націлених на дестабілізацію всіх сфер життєдіяльності України.

Досліджуючи дамп електронної пошти Б. Рапопорта, ми знайшли кілька листів зрадника Батьківщини і кремлівського агента Казбека Портнова, які дозволили зробити беззаперечний висновок про створення ним за гроші Кремля однієї з так званих громадських правозахисних організацій в Україні.

Так, 21 травня 2014 зрадник Батьківщини і посібник російських загарбників Портнов, знаходячись в Москві, надсилає Б. Рапопорту лист-пропозицію щодо створення громадської організації, яка планує досягати певних цілей в Україні під прикриттям правозахисної діяльності.

Як видно з тексту цього листа, плани у Казбека дуже масштабні і дуже затратні, для розробки законопроєктів, звернень в суди, організації заходів з залученням експертів, розповсюдження інформації та інших зазначених в документі дій потрібні чималі ресурси. Зрозуміло, що за своєю суттю ця організація – ширма. Тільки недоумок може повірити в те, що Кремль зацікавлений в триумфі верховенства права і справедливості в Україні.

Читайте також:  Діана Гранцева - людина Портнова, фігурантка рейдерського скандалу балотується у мери Києва

Буквально через хвилину Казбек надсилає Рапопорту ще один лист, як сам пише (безграмотно) – “в догонку”. В цьому листі знаходяться відомості про таку собі юристку Парінову Марину Вікторівну. Як ми вже зазначали раніше, Парінова – це очі, вуха і рот Портнова. Ця солодка парочка разом з далеких довоєнних часів. Парінова родом з Луганська, як і Портнов, переїхала в Київ та працювала разом з ним в адміністрації президента Януковича. Після своєї втечі до Москви в лютому 2014 року Казбек залишив її “на хазяйстві” в Україні.

Перше, про що подумає будь-який фаховий контррозвідник в такій ситуації, це те, що мова йде про погодження кандидатури агента на голову цієї підставної організації і підготовку особистої зустрічі з Рапопортом. Подумайте самі, навіщо Рапопорту взагалі знати, хто і як виконує його завдання, якщо у нього на зв’язку є цілий Казбек? Керівникам шістки не цікаві. А тут – таке Резюме.

Фінансування від Кремля на організацію підривної діяльності проти України з залученням цієї так званої правозахисної організації Портнов таки отримав досить швидко.

В аналітичній системі YouControl міститься інформація про те, що Марина Парінова є керівником громадської організації “ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА” (Код ЄДРПОУ: 39244253), яку було зареєстровано на початку червня 2014 року. Назва ГО співпадає з тією, що була написана в документі, надісланому Рапопорту в Кремль. Не пройшло й місяця після листа Казбека Рапопорту, як ширма була створена.

Іншими засновниками цієї ГО зазначені такі собі Іван Бойченюк і Андрій Пойда. Для зрадника Батьківщини Портнова люди не чужі, вони працювали пліч-о-пліч в адміністрації іншого зрадника – Януковича. В 2011 році вони були членами групи з реформування прокуратури та адвокатури України, а групу цю очолював…. здогадайтеся хто?

Читайте також:  Ден Сяосю - аферы в нефтяном бизнесе подельника министра Януковича Ставицкого

Правильно – Казбек Портнов.

Ці персонажі з погодженої з Кремлем ширми, засвітилися ще в одній робочій групі – з питань реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні. Портнов там був співголовою, Парінова – виконавчим секретарем, а Пойда – членом.

Іван Бойченюк – адвокат, в 6 скликанні був помічником народного депутата від БЮТ. Дружина Бойченюка працює в Вищій раді юстиції.

А от чоловік Парінової наразі є суддєю відомого вже всьому світові Шостого апеляційного адміністративного суду м. Києва. Парінов фахівець з замовних, а не правосудних, судових рішень іменем України. Ось лише один яскравий приклад з його ганебної суддівської діяльності.

Відомо також і про інші рішення судді Парінова, які потребують ретельного вивчення компетентними органами.

Тепер розумієте, чому на Донбасі перед початком війни було лише російське телебачення і радіомовлення? Яскравий приклад диверсії судді України проти України, яка дозволила російському агресору в 2013 році вторгнутися в інформаційний простір на Донбасі і тим самим створити передумови для розв’язування там кривавої бійні.

Маємо надію, що розгляд діяльності судді Парінова відбудеться в рамках справи про т.зв. “вовче правосуддя“, оскільки в нещодавно оприлюднених НАБУ сенсаційних матеріалах голова ОАСК Павло Вовк стверджував, що може бути посередником для вирішення справ у Шостому апеляційному адміністративному суді.

Ще один цікавий факт. Член створеної Казбеком за погодженням з Кремлем так званої правозахисної організації адвокат Іван Бойченюк був представником Портнова у нещодавному скандальному судовому розгляді, в якому суд встановив факт безперервного проживання на території України агента Казбека з 2014 по 2019 роки. Коли весь світ знає, що зрадник Батьківщини Портнов 5 років був в бігах, пацани порєшалі й іменем України постановили, що всім здалося, ніби Казбека тут не було.

Читайте також:  Голову КС Тупицького призначали глава Офісу Зеленського Богдан і Портнов – документи НАБУ

Трійка так званих засновників затвердженої в Кремлі ширми з 2014 року діяла у повній відповідності до всіх завдань, які їм ставилися в Москві. В мережі інтернет маса інформації щодо діяльності цієї групи.

З одним з таких прикладів можна ознайомитися тут.

Зверніть увагу, в цій статті проаналізовано лише два листи агента Казбека Портнова своїм кураторам у Кремлі. Але навіть і ці два фрагменти дають майже повну картину, наскільки вагомим і небезпечним є російський зовнішній вплив на всю правову систему в Україні через своїх агентів. Ці агенти під час найдраматичніших і доленосних подій в житті нашої країни діяли не на користь України, а на догоду російському агресору.

Впевнені, що їх ніхто не змушував працювати на Кремль. Вони зрадили Україну за власним бажанням.

Далі буде …

Дамп поштової скриньки кремлівського чиновника Бориса Рапопорта Центром Миротворець викладено у відкритий доступ, досліджувані в даній публікації листи у вигляді архіву можна скачати тут: