Орбан і його зв’язки з Путіним

Міжнародні експерти називають Віктора Орбана “найкращим європейським другом” Володимира Путіна. На мою думку, він діє як шпигун і диверсант Путіна в ЄС та НАТО. Імовірно, після завершення прем’єрських повноважень, або навіть раніше, Орбана очікує доля, подібна до українських Вікторів.

Революція Гідності і її вплив

Під час мітингів у Києві 1 грудня 2013 року, після побиття студентів “Беркутом” за вказівкою Януковича, багато молодих людей носили на своїх куртках, шапках і рюкзаках наклейки: “Я тут не за гроші”. Ця згуртованість свідчила про початок третьої революції в Україні, яку згодом назвуть “Революцією Гідності”. Вона принесла Україні Перемогу та Героїв Небесної сотні, але також спровокувала воєнну агресію Росії, окупацію Криму та частин Донецької і Луганської областей.

Протести і вимоги

Мітингувальники в Києві тримали плакати з гаслами: “Зека на йолку, Партію регіонів – на нари”, “Уряд – у відставку”, “Верховну зраду – на перевибори”, “Україну – до ЄС”. Студенти тримали прапори з написами: “Революція або смерть!” і носили портрети Че Гевари. Народна творчість проявлялася у виготовленні власноруч плакатів з закликами та віршами.

Орбан і його майбутнє

Я вважаю, що Угорщину чекають подібні події, де зароджується авторитарний режим Віктора Орбана. Тому раджу йому: “Біжи, Вітя, біжи, поки не пізно!”

Путін і Орбан: Диктатори сучасності

У своїй статті “Момент істини – або ми знищимо москальську чуму, або вона нас” я рекомендував міжнародним лідерам звернути увагу на дивну проросійську позицію Шольца, Макрона, Драгі, Рютте і Орбана, які діють як агенти політичного впливу Кремля.

Макрон і компромат

Політолог Андрій Піонтковський стверджує, що російські спецслужби мають компромат на кожного французького президента, включаючи Макрона. Після першого жорсткого виступу проти Путіна, Макрон змінив свою позицію після зустрічі з Путіним у Санкт-Петербурзі у червні 2017 року.

Читайте також:  Валентин Наливайченко дорвавшись до власти снова устроит распродажу и «беспредел»?

Орбан і його зміна

Міжнародний експерт Андраш Рац зазначає, що до 2009 року Орбан був найсильнішим антиросійським політиком у Центральній Європі. Однак після зустрічі з Путіним у Санкт-Петербурзі Орбан змінив свою позицію і став прихильником Росії.

Енергетичні угоди і корупція

Орбан запропонував контракт на модернізацію АЕС “Пакш” російським фірмам, отримавши кредит від Москви на 10 мільярдів євро. Умови контракту були засекречені на 30 років. Опозиція звинуватила Орбана у продажі країни Росії, аналогічно до ситуації з газовим контрактом між Тимошенко та Путіним.

Сімейний бізнес

Сім’я Орбана, включаючи його дружину та дітей, збагачувалася за рахунок державних контрактів. Особливо старша донька Рахель та її чоловік Іштван Тиборч отримували великі державні тендери. Рахель навчалася в дорогих університетах, що викликало питання щодо джерел фінансування.

Заключення

Віктор Орбан, як і інші проросійські політики, працює на Кремль і шкодить національним інтересам своїх країн. Орбану слід остерігатися повторення долі тих, хто був викритий у своїх злочинних діях проти власного народу та країни.

Створіть перший коментар

Напишіть відгук до статті