Дружина голови розвідки Буданова ходить до монастиря РПЦ, де переховувався терорист Лусваргі

Дружина начальника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова Маріанна – парафіянка скандально відомого Покровського чоловічого монастиря “Голосіївська пустинь” Російської православної церкви в Україні. Про це пише у соцмережах історик та журналіст Андрій Ковальов.

Він нагадав, що саме у цьому монастирі свого часу переховувався терорист так званої “ДНР” Рафаель Лусваргі, крім того у монастирі, імовірно, служили молебні за перемогу російської зброї.

Читайте також:  Головний український розвідник Буданов живе у одному маєтку з родиною Гогілашвілі-Левченко

“Кирило Буданов – той, що очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Знову став відомим і медійним і цього разу не через історію з імовірним зливом спецоперації із затриманням “вагнерівців”, не через імовірне повномасштабне вторгнення російських військ в Україну, а через те, що жив в одному приватному будинку у Хотові під Києвом разом із горезвісним і токсичним ексзаступником міністра внутрішніх справ, громадянином Російської Федерації Олександром Гогілашвілі і помічницею Володимира Зеленського – Марією Левченко. Журналісти розслідувані покопирсалися у соціальних мережах цих персонажів, познаходили їхні спільні фото, встановили їхній зв’язок із “королем валютних конвертів “Стрелковським”, – розповів Ковальов.

“Але тепер до головного. Якщо ви зайдете на сторінку дружини Кирила Буданова – Маріанни, один з постів про свято Покрови. Маріанна сфотографована на фоні храму на честь Ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” у так званому Покровському чоловічому монастирі “Голосіївська пустинь” Російської православної церкви в Україні”, – зазначив журналіст.

Він назвав монастир “страшним і мегаватним”.

“Поза очі в МП його називають “молдованская лавра” через те, що намісник монастиря так званий “єпископ Ісакій” насправді – Фьодор Філіповіч Андроннік – за походженням молдаванин і перетягнув до монастиря дуже багато своїх земляків. Монастир, імовірно, був відбудований за кошти бандитського общака “Дєда Кісєля”. До речі після загибелі Володимира Кисіля поховали у Голосіївському монастирі”, – наголосив Ковальов.

За його словами, монастир став відомим у зв’язку з тим, що “Ісакій” Андроннік переховував тут терориста так званої “ДНР” бразильця з угорськими коренями Рафаеля Лусваргі, який обіцяв “дійти до Києва і закінчити війну”.

“Я вже мовчу про те, що насельники монастиря служили, а, можливо, і служать молебні “за побєду рускага оружия”. Як бачимо, московське мракобєсіє помножине на російсько-путінський шовінізм”, – зауважив Андрій Ковальов.

“Маріанна Буданова не випадково сфотографувалася на фоні храму “Голосіївської пустині”, мої джерела повідомили, що родина Буданових полюбляє цей монастир Російської православної церкви в Україні. Звісно, уважний читач вкотре напише мені у коментарях, що це все приватна справа, де молитися і кому – куди ходити. Але нагадаю, що голова СБУ Баканов зізнався, що він парафіянин “Введенського монастиря” у Києві РПЦ в Україні, Буданови – парафіяни “Голосіївської пустині” РПЦ в Україні. Так і живемо. А ви шукайте кротів… і чекайте на повномасштабний наступ Путіна. Для чого? Путін вже тут”, – підсумував журналіст.