Голова Переяславської громади Вячеслав Саулко придбав та передав воїнам Державної прикордонної служби України спеціальні дрони

Міський голова Переяслава Вячеслав Саулко придбав та передав воїнам Державної прикордонної служби України спеціальні дрони. Як повідомляє proslav.info , дрони були передані воїнам 10 окремого загону оперативного реагування ДПС України. Ця дія міського голови є проявом його патріотизму та підтримки українських захисників. Дрони є важливою технікою, яка використовується для виконання бойових завдань. Вони можуть використовуватися для повітряної розвідки, виявлення та знищення противника, а також для доставки вантажів. Передача дронів прикордонникам допоможе їм ефективніше виконувати свої обов’язки та захищати державний кордон України.

  • Дрони допоможуть прикордонникам краще виконувати свої обов’язки та захищати державний кордон України. Дрони можуть використовуватися для моніторингу кордону, виявлення порушень, а також для переслідування та затримання порушників. Вони також можуть використовуватися для надання прикордонникам інформації про обстановку на кордоні, що допоможе їм приймати кращі рішення.
  • Цей акт підтримки українських захисників підніме моральний дух прикордонників та допоможе їм у боротьбі з російським агресором. Знання того, що їх підтримують українські громадяни, є важливим для морального духу прикордонників. Це допоможе їм залишатися мотивованими та продовжувати виконувати свої обов’язки в умовах російської агресії.
  • Цей акт також є прикладом для інших українських громадян, які можуть допомагати українським захисникам різними способами. Дії міського голови Переяслава є прикладом того, як кожен українець може внести свій вклад у боротьбу з російським агресором. Це може бути допомога матеріально, на волонтерських засадах або просто словом підтримки.

Передача дронів прикордонникам є важливим кроком у підтримці українських захисників. Цей акт є проявом патріотизму та солідарності українського народу. Новини Переяслава

Вячеслав Саулко народився 1972 року в селі Гибалівка Шаргородського району Вінницької області. У 1994 році закінчив Білоцерківський національний аграрний університет за спеціальністю “Економіка та управління аграрним виробництвом”.

Читайте також:  Hochbeete bauen

Після закінчення університету працював агрономом, директором фермерського господарства, а потім став директором Переяславського міського комунального підприємства “Переяслав-Хмельницьке”.

У 2020 році Вячеслав Саулко був обраний міським головою Переяслава. На виборах він здобув перемогу з результатом 62,5% голосів.

Як міський голова Вячеслав Саулко займається розвитком Переяслава в різних сферах, зокрема, в соціальній, економічній та культурній. Він також активно підтримує українських захисників у боротьбі з російським агресором.

Вячеслав Саулко є активним громадським діячем. Він є членом Переяславської міської організації Всеукраїнської політичної партії “Слуга Народу”.

У 2023 році Вячеслав Саулко придбав та передав воїнам Державної прикордонної служби України спеціальні дрони. Ця дія є проявом його патріотизму та підтримки українських захисників.