Капітулянт Зеленський та його “любі друзі” – російські “кроти”

Не про Буданова та його «друзів»

Так. Ми не про це писатимемо. Бо це вже за межею розумного і належить швидше до психіатрії. А хворих треба лікувати, а не призначати начальниками воєнної розвідки. До речі, примітно, що Президент Зеленський у розпал цього скандалу не скликав екстреної наради, а тупо пішов на виступ «95-го Кварталу». З Єрмаком, звісно. Теж, мабуть, разом мешкають. У будинку Стрілковського. До речі, примітно, що проти Стрелковського нещадний РНБО так і не ввів санкції. Тепер зрозуміло, чому. І все-таки про Буданова. Мимохіть.

Вчора у Службі зовнішньої розвідки відбулася нарада за участю міністра оборони, голови СЗР Литвиненка та дивного керівника ГУР МО Буданова. За результатами наради було ухвалено рішення про передачу радіорозвідки СЗР ГУР МО. Цікаве рішення, особливо з огляду на особу нинішнього керівника ГУР МО Буданова. А чи не стане він передавати дані радіорозвідки якимось наркоманам із російськими паспортами? А підготовку офіцерів посольств було вирішено передати до ДКР СБУ. Теж цікаве рішення з огляду на те, що дружина Голови СБУ теж має російський паспорт. Академію СЗР було закрито раніше. Таким чином СЗР ​​або зосередиться на агентурній та аналітичній роботі або прийнято рішення її взагалі знищити. Хоча це навряд чи. Агентурну діяльність СЗР передати ні до ГУР МО, ні до СБУ за ідеєю не можна.

Дуже дивною була відсутність на нараді Івана Баканова, враховуючи, що частина функціоналу СЗР передається до його відомства. Втім, Баканов взагалі кудись зник. На протокольних заходах іноді з’являється, але загалом його не видно і не чути. Чи то зализує рани від численних «штанг», на кшталт «держперевороту», з яким підставив Зеленського, чи щогодини розкриває нові «замахи» на Зеленського. Востаннє з’являвся на людях 2 грудня і виглядав дуже сумно. Невже нарешті зрозумів, що застрибнув у крісло, яке легко перетворюється на лаву підсудних? За всю цю «наумовщину» та розвал СБУ? 

Читайте також:  Медведчуковская парадипломатия и шизофрения Путина

Однак те, що Баканов прикинувся дохлим, аж ніяк не заважає йому активно гальмувати реформу СБУ. Дострибаються громадяни з цією реформою та з виборами прокурора САП. Вже всі терміни минули неодноразово. Останній дедлайн щодо прокурора САП – 21 грудня. Так, і ще одна новина. Валерія Кондратюка звільнили з військової служби та зі СЗР. Гарна пенсія, Майяма, що ще треба людині, щоб спокійно зустріти старість?

Повертаючись до походу Зеленського на концерт 95 Кварталу. Не зовсім зрозуміло, навіщо ходити на ці концерти, якщо в нашому житті все набагато смішніше, ніж у будь-якому кварталі? Після останнього скандалу зі шведською сім’єю Гогілашвілі-Буданова вже навіть важко уявити, що зможе переплюнути цей “гег”? Зоофілія вищих посадових осіб? Єбі гусей, ми тут проїздом? Думаю, нас вже нічого не здивує. Хоча, можливо, за всією цією сором’язливою комедією ми не помітили кілька серйозних сигналів.

Наприклад Андрій Білецький пише: «У Кремлі заявили, що Путін зацікавлений у переговорах із Зеленським. Зеленський сподівається на «тепле спілкування». Політика приниження та відвертого підлабузництва принесла свої плоди. Позитивні виключно для Зеленського. «Великий господар» готовий з ним зустрітися.

«Даже Вірменія та Азербайджан змогли домовитися про прямі переговори – президенти Алієв та Пашинян зустрілися для цього у Брюсселі. Це була тепла зустріч. Віримо, що так колись буде й у війні між Україною та Росією, між нашими державами», — це слова не Ківи чи Рабіновича, а Верховного Головнокомандувача в країні з окупованими територіями.

Зеленський не розуміє, чи вдає що не розуміє. Пашинян та Алієв зустрічалися з чітко визначеним розподілом ролей: Пашинян переможений, Алієв переможець. Їхня домовленість — це фактична капітуляція Вірменії. Яку роль планує зіграти наш піар-«Наполеон» очевидно. Не пригадую, щоб Путін планував капітулювати. Тож роль Пашиняна у таких перемовинах відведена Зеленському.

Читайте також:  Россия: прощание с экономикой

Капітулянтські перемовини — для мене безсумнівна державна зрада. Бо головна функція Президента — збереження територіальної цілісності країни.

8 років тому Януковичу дали втекти до Ростова. І це був поганий приклад для інших. Завдання часу — зробити так, аби черговий Янукович втекти не зміг.

Це буде відбивати в наступних бажаннях зраджувати, продавати, торгувати Країною.»

Важко не погодитись. Добре, якщо Зеленський навів порівняння з Пашиняном просто з дурості. І загальний настрій Білецький передав вірно. Цього разу втекти не дадуть. Тим більше, що, за словами Зеленського, президентський борт зламався. Хоча, кажуть, і тут збрехав.

І ще одна дуже тривожна інформація. Як не дивно від аутичного СБУ Баканова.

Цікаве розташування ТЕС та ТЕЦ, що перебувають у критичному становищі. Слов’янськ, Луганськ, Чернігів та Київ. Якщо в цих містах трапиться раптом «блекаут», то цілком логічно, що РФ увійде до Слов’янська, Луганська та Чернігова під виглядом «рятувальників», які рятують «братів» від гуманітарної катастрофи. А Київ буде знеструмлений і не спроможний керувати опором. А якщо припустити, що аварійно відключиться одна чи дві атомні електростанції, то й Європа не заперечуватиме приходу російських «рятувальників». Пам’ять про Чорнобиль цілком свіжа, а нинішня зима через безголовість владі загрожує не меншими наслідками. Втім, саме час Президенту сходити на концерт «95-го кварталу».

До речі, цікавою є поява у ЗМІ цієї доповіді СБУ. Чи то Баканов несподівано намагається від Зеленського відмежуватися та врятуватися. Чи то заступник голови вирішили підстелити собі соломки на випадок катастрофи. До речі, від СБУ спростування цього документа не надходило. Чи нас почали готувати до необхідності задовольнити всі хотілки Путіна, натякаючи, що інакше на нас чекає холод, голод та інші кошмари? Але у цьому випадку варто перечитати звернення Білецького. Втекти вже не вдасться.

Читайте також:  Люди Медведчука-Рабиновича, корупціонери, російськи торговці зброєю. Що відомо про нову партію Андрія Пальчевського.

ОРД