Зеленський скликає РНБО: вирішують, стріляти чи не стріляти

На засіданні російської ради безпеки Володимир Путін буквально видавлював зі своїх підлеглих згоду на офіційне визнання так званих ДНР і ЛНР. Чого варті п’яна Матвієнко і Наришкін, який навіть заїкався та не розумів, що від нього хочуть і які слова необхыдно промовляти.

Про Володимира Путіна взагалі нічого говорити. Блідий, теж заїкається, шмигає носом. Два роки в бункері даються взнаки: омікрон не знає перешкод, а всі віруси та мікроби вільно почуваються в непристойно стерильних умовах.

Вони чудово розуміють: будь-які рішення, що порушують принципи міжнародного права, обернуться для них катастрофічними персональними санкціями. Але, швидше за все, війна неминуча, тому шукають сценарій мінімалістичного конфлікту.

А це означає, що Кремль опрацьовує лише один варіант: офіційне визнання незалежності донецької та луганської «республік» з подальшим «відновленням» їх «територіальної цілісності».

Тобто, можливо, йдеться не стільки про повномасштабну російсько-українську війну, скільки про повну окупацію Донецької та Луганської областей України. Тим більше, у «конституціях» терористичних утворень Донбасу йдеться, що вони займають площу “колишніх областей УРСР”.

Якщо це так, то логіка війни обмежується боротьбою за неокуповані частини Луганської та Донецької областей. Головне тут — битва за Маріуполь та контроль за Азовським морем, яке вже за фактом окуповане.

Вони хочуть легалізації та неприховано діяти на вже контрольованих Москвою територіях нашої країни.

І тут питання: чи віддасть головнокомандувач Володимир Зеленський наказ стріляти та оборонятися? Судячи з підсумків цього тижня, дуже великі сумніви, що Банкова віддасть наказ.

Нагадаємо: за всі 2,5 роки свого президентства Володимир Зеленський жодного разу не назвав Росію державою-агресором, а російські війська – окупаційними.

Тому не відкидаємо сценарій «тихого» відходу Києва з Донецької та Луганської областей України. Просто тому, що Зеленський боїться наказати стріляти в росіян і маніакально жадає зустрічі з мешканцем кремлівського бункера.

Читайте також:  На зустрічі зі ЗМІ Зеленський просив “не хитати човен”, бо за два тижні будуть звільнені полонені моряки. Два тиждні минуло ...

Не хочу вангувати самий паршивий сценарій, однак якщо відбудеться втеча України з Донбасу, то Київ залишить там і «байрактари», і «джевеліни». Якщо не збунтується українська армія, а генштаб діятиме в обхід лідера «слуг народу».

Крім того, сьогодні о 20:00 збирається і українська рада безпеки. Очевидно, вирішуватимуть, стріляти в росіян чи все ж таки здавати Донецьку та Луганську область.

Сподіваюся, що вирішать стріляти. Інакше зі втратою Донбасу, зокрема, Маріуполя та Азовського моря, Ахметов перетвориться на злидня. А це конфлікт зі всією олігархічною спільнотою.

Тож не здивуюся, що у разі прийняття Банковою капітулянтських рішень саме Рінат Леонідович візьме на себе фінансування добробатів.

Ніч з 21 на 22 лютого і завтрашній день — вирішальні для майбутнього України.

 

Автор: Всеволод Гордієнко