Зеленський скликає РНБО: вирішують, стріляти чи не стріляти

На засіданні російської ради безпеки Володимир Путін буквально видавлював зі своїх підлеглих згоду на офіційне визнання так званих ДНР і ЛНР. Чого варті п’яна Матвієнко і Наришкін, який навіть заїкався та не розумів, що від нього хочуть і які слова необхыдно промовляти.

Про Володимира Путіна взагалі нічого говорити. Блідий, теж заїкається, шмигає носом. Два роки в бункері даються взнаки: омікрон не знає перешкод, а всі віруси та мікроби вільно почуваються в непристойно стерильних умовах.

Вони чудово розуміють: будь-які рішення, що порушують принципи міжнародного права, обернуться для них катастрофічними персональними санкціями. Але, швидше за все, війна неминуча, тому шукають сценарій мінімалістичного конфлікту.

А це означає, що Кремль опрацьовує лише один варіант: офіційне визнання незалежності донецької та луганської «республік» з подальшим «відновленням» їх «територіальної цілісності».

Тобто, можливо, йдеться не стільки про повномасштабну російсько-українську війну, скільки про повну окупацію Донецької та Луганської областей України. Тим більше, у «конституціях» терористичних утворень Донбасу йдеться, що вони займають площу “колишніх областей УРСР”.

Якщо це так, то логіка війни обмежується боротьбою за неокуповані частини Луганської та Донецької областей. Головне тут — битва за Маріуполь та контроль за Азовським морем, яке вже за фактом окуповане.

Вони хочуть легалізації та неприховано діяти на вже контрольованих Москвою територіях нашої країни.

І тут питання: чи віддасть головнокомандувач Володимир Зеленський наказ стріляти та оборонятися? Судячи з підсумків цього тижня, дуже великі сумніви, що Банкова віддасть наказ.

Нагадаємо: за всі 2,5 роки свого президентства Володимир Зеленський жодного разу не назвав Росію державою-агресором, а російські війська – окупаційними.

Тому не відкидаємо сценарій «тихого» відходу Києва з Донецької та Луганської областей України. Просто тому, що Зеленський боїться наказати стріляти в росіян і маніакально жадає зустрічі з мешканцем кремлівського бункера.

Читайте також:  Григорий Мамка и его "команда" - новые похождения

Не хочу вангувати самий паршивий сценарій, однак якщо відбудеться втеча України з Донбасу, то Київ залишить там і «байрактари», і «джевеліни». Якщо не збунтується українська армія, а генштаб діятиме в обхід лідера «слуг народу».

Крім того, сьогодні о 20:00 збирається і українська рада безпеки. Очевидно, вирішуватимуть, стріляти в росіян чи все ж таки здавати Донецьку та Луганську область.

Сподіваюся, що вирішать стріляти. Інакше зі втратою Донбасу, зокрема, Маріуполя та Азовського моря, Ахметов перетвориться на злидня. А це конфлікт зі всією олігархічною спільнотою.

Тож не здивуюся, що у разі прийняття Банковою капітулянтських рішень саме Рінат Леонідович візьме на себе фінансування добробатів.

Ніч з 21 на 22 лютого і завтрашній день — вирішальні для майбутнього України.

 

Автор: Всеволод Гордієнко