Ви полюбляєте подорожувати — Саме час дізнатись від «Risk Insurance» навіщо Вам потрібен туристичний страховий поліс

Подорож — це те, що люблять багато людей, оскільки такі поїздки наповнені незабутніми емоціями та спогадами, новою інформацією, красивими краєвидами, знайомствами та багатьом іншим. Саме тому більшість людей так прагнуть хоч раз побувати за кордоном, щоб дізнатися щось нове, познайомитися з культурою, іншими людьми тощо.

Проте далеко не завжди подорож має на увазі лише приємні емоції, адже, крім цього, підготовка до дороги наповнена найрізноманітнішими клопотами у вигляді оформлення документів, збору речей, бронювання квитків тощо. До того ж, часто трапляється так, що за кордоном людина потрапляє в неприємну ситуацію, яка псує абсолютно все.

Тому великий попит серед туристів має туристичний страховий поліс. Це спеціальний іменний документ, який видається людині страховою компанією на певний термін та за певними умовами. Загалом саме така страховка забезпечує належну безпеку туристу в чужій країні на випадок непередбачених ситуацій, пов’язаних як з його життям, так і з майном.

Деякі ж думають, що це марна трата грошей, адже шанс, що може статися лихо, мінімальний. Насправді такий поліс покриває досить багато проблемних ситуацій, тому вважається обов’язковим.

4 ситуації, в яких не обійтись без туристичного страхового полісу

  1. Напевно, багато туристів стикалися з ситуацією, коли їх рейс затримався з різних причин. При цьому деякі могли просидіти в залі очікування лише годину, інші ж чекали добу і навіть більше. І це може статися абсолютно з кожним. Але, завдяки страховці, Ви зможете отримати виплати в тому випадку, якщо чекатимете відправлення більше трьох годин.

  2. Ще одна поширена проблема — скасування поїздки як з вини туриста, так і незалежно від нього. І якщо в першому випадку людина сама винна, то в другому її відпустка страждає через скасування рейсу, проблеми з агентством тощо. Тоді страховик сплачує внесок у розмірі певного відсотка.

  3. Втрата багажу — страшний сон будь-якого туриста, оскільки йдеться про власне майно та досить цінні речі. А трапитись це може з кожним. На цей випадок Ви можете застрахувати багаж та отримати відшкодування збитків, якщо втратите його.

  4. І останній варіант — страхування відповідальності на той випадок, якщо через Вас постраждає інша людина.

Тому, якщо Вас зацікавила така послуга, компанія «Risk Insurance» — саме те, що Вам потрібно. Там Ви можете отримати електронний страховий поліс за декілька хвилин чи відвідати їх офіс. Це надійна та перевірена компанія, яка за 10 років роботи обслужила більше 20 тисяч клієнтів та налагодила зв’язок с відомими партнерами. Звернувшись до них, Ви отримаєте доступні ціни, великий вибір послуг та найкращий сервіс.