Засновник охоронного агентства ІМПЕРІЯ, Бутівченко Денис Володимирович: Упевнено дивимось у рік прийдешній!

2023 рік приніс багато викликів для багатьох сфер життя, і особливо для сфери безпеки та охорони. Ми зустрілися із Денисом Володимировичем Бутівченком, засновником охоронного агентства ІМПЕРІЯ та СЕО групи охоронних компаній, щоб обговорити плани компанії на 2024 рік в умовах повномасштабної війни та інших складних викликів нашого часу.

  • Доброго дня, Денис Володимирович! В якій мірі поточна геополітична ситуація впливає на стратегію розвитку ІМПЕРІЇ на 2024 рік?

Вітаю! Турбулентності безперечно мають значний вплив на нашу стратегію. Ми активно адаптуємося до змін, забезпечуючи нашим клієнтам найвищий рівень безпеки в умовах непередбачуваності. Безпека наших клієнтів – головний приорітет нашої діяльності, виходячи саме з цієї тези, будуємо наші плани і стратегії.

  •  Як ІМПЕРІЯ планує збільшити ефективність своїх послуг в умовах війни та можливої кризи безпеки?

Головний виклик на даний момент ми подолали: зберегли охоронне агентство, стабілізували її роботу та вийшли на сталий зріст. Далі ми працюємо над кількома ініціативами. Однією з них є розширення нашої мережі реагування на екстрені ситуації для більш ефективного реагування на небезпеку. Також плануємо розвивати програми підготовки для наших співробітників, щоб вони завжди були готові до виконання своїх службових обов’яків у найекстремальніших умовах. Плани стосовно ринку технічної охорони (охоронна сигналізація) у нас найамбітніші.
Окрім того розробляємо програми підвищення кібербезпеки для наших клієнтів, оскільки це стає дедалі більшою загрозою, нещодавня історія із зламом Київстара як приклад, запускаємо проекти з підвищення ефективності охорони об’єктів у разі екстремальних ситуацій, вдосконалюємо та доробляємо інструкції поводження для персоналу охоронних об’єктів.

  •  Як ІМПЕРІЯ співпрацює з іншими агентствами та організаціями для забезпечення безпеки в умовах війни та криз?
Читайте також:  «Свободівець» Ігор Мірошниченко що бореться з забудовниками сам будує без документів

Ми активно співпрацюємо з іншими охоронними агентствами, поліцією та урядовими органами для обміну інформацією та координації дій в екстремальних ситуаціях. На ринку України ми звісно конкуруємо, але перед глобальною загрозою усі ми об’єднуємо наші зусилля задля боротьби із нашим спільним ворогом. Разом переможемо!

  •  Яка основна мета ІМПЕРІЇ на цей рік і як ви плануєте досягти цієї мети в умовах війни?

Наша основна мета – забезпечити найвищий рівень безпеки для наших клієнтів. Ми розширюємо свої можливості, постійно вдосконалюємося і працюємо над інноваціями, щоб забезпечити найвищий рівень сервісу та безпеки для наших клієнтів в будь-яких умовах.