Волонтери опублікували масштабну інтерактивну базу даних російської агресії

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm представляє інтерактивну базу даних російської агресії проти України, Грузії та Сирії. База Russian Aggression — це результат роботи волонтерів за всі роки існування спільноти. Це понад 2000 OSINT-розслідувань InformNapalm, вони систематизовані і розділені на дві групи:

  • російське озброєння, виявлене на Донбасі;
  • підрозділи російської армії, що брали участь в агресії проти України, Грузії, Сирії.

База містить масштабні факти вторгнення

Понад 2600 російських військовослужбовців з 101 формування ЗС РФ та інших силових структур Росії, а також 53 типи російського озброєння і техніки, яка не могла стати трофеєм і таємно постачалась на Донбас.

Зображення шевронів військових частин і фото зразків техніки — клікабельні посилання, які ведуть до повних текстів розслідувань.

База Russian Aggression буде корисною журналістам і експертам, які досліджують участь Росії у збройних конфліктах та гібридних війнах. База доступна українською, англійською, болгарською, російською, чеською та німецькою мовами. База постійно оновлюється та доповнюється новими фактами і доказами. Свіжі оновлення станом на 15 березня 2021 року.

Волонтери опублікували масштабну інтерактивну базу даних російської агресії

Волонтери InformNapalm звертаються до патріотичних сайтів, інформаційних ресурсів і ЗМІ: якщо ви хочете, щоб систематизовані розслідування нашої спільноти завжди були під рукою в журналістів та експертів, напишіть про нашу базу, поставте текстове чи банерне посилання на своєму сайті, повідомте про появу цієї бази друзям і знайомим у соцмережах.

Кожна нова брехня російської пропаганди має бути випалена за допомогою доказів та фактів. Давайте разом писати історію боротьби з агресором і спільно викривати його на світовій арені, під час дипломатичних зустрічей, на сайтах та інтернет-форумах. Тільки так ми зможемо посилити політичний та інформаційний тиск на Російську Федерацію. Примушування агресора до миру має бути безкомпромісним.

Читайте також:  Штатные магнитолы Mercedes — современное оборудование для вашего комфорта в салоне авто