В Мінцифри Зеленського систематично фальшують офіційні документи

Доступ до правди — сфальсифіковано Мінцифрою

Менше року знадобилося  Міністерству цифрової трансформації щоб остаточно та безповоротно «самотрансформуватися» з органу державної влади, який за законом мав би опікуватися питаннями побудови цифрової держави, кіберзахисту і забезпеченням надійності, цілісності та достовірності даних — в міністерство відвертих фейків, підробок та брехні.

Відповідальні чиновники цього відомства не стали обмежувати себе виключно «всепереможними» постами на офіційних фейсбук-сторінках чи телеграм-каналах, відосиками, серіалами та презентаціями — вирішили діяти масштабніше: «включили фантазію» та почали публікувати відвертий фальсифікат також і на відомому веб-сайті з доступу до публічної інформації «Доступ до правди», щоб перетворити і його на «цифровий смітник».

І це їм добре вдається.

Додаток до відповіді Мінцифри — «битий»/сфальсифікований Мінцифрою перед відправкою PDF файл з Переліком відомостей, що становлять службову інформацію в Міністерстві цифрової інформації.

Додаток до відповіді Мінцифри — «битий»/сфальсифікований Мінцифрою перед відправкою PDF файл з Переліком відомостей, що становлять службову інформацію в Міністерстві цифрової інформації.

Після публікації серії статей (на основі інформації за запитами на публічку) з розслідуваннями про «головотяпство», грубі бюджетні порушення та фінасові зловживання в самій Мінцифрі та підвідомчому ДП «Дія» — там вирішили більше відповідей не надавати.

Спочатку спробували обмежитися коротенькими листами-відповідями з однаковим змістом на будь-який запит: «інформація відсутня», а потім, коли і цим «притиснули» — почали відверто фальшувати додатки з копіями документів до своїх листів.

Додаток до відповіді Мінцифри — «битий»/сфальсифікований Мінцифрою перед відправкою PDF файл з Технічним завданням на створення КСЗІ мобільного додатку до порталу Дія (фрагмент)

Додаток до відповіді Мінцифри — «битий»/сфальсифікований Мінцифрою перед відправкою PDF файл з фотокопією Додаткового технічного завдання до Договору №45/2020 від 10.11.2020 з ДП «Дія»

«Дієві» постійно змінювали структуру PDF файлів перед відправкою (щоб виникла помилка при відкритті) або ж навіть спотворювали самі сторінки документів з важливою фінансовою інформацією.

Додаток до відповіді Мінцифри — сфальсифікована стор.3 фотокопії останньої версії Паспорту бюджетної програми «Електронне урядування» (2901030)

Всі ці відповіді Мінцифри є на «Доступ до правди», ми також неодноразово інформували про фальсифікат від Мінцифри технічних адміністраторів цього веб-сайту та інших експертів з проханням домогти нам з остаточним визначенням «що це є».

Щоб бути повністю об’єктивними, ми також неодноразово просили Мінцифру відправити виправлені від помилок листи з додатками безпосередньо нам на e-mail та надати контактні телефони відповідальних осіб, але все марно.

Читайте також:  Хто годує цифрового міністра Михайла Федорова?

Фальсифікувати документи продовжили, а потім почали ще й писати що все вже надали.

Майже всі відповіді нам за останні два місяці Мінцифрою були сфальшовані.

Те, що «цифрові трансформатори» систематично фальшують офіційні документи писали ми і раніше у статтях: «Блокчейн фальсифікатори — премія Дарвіна»«Чорні кішки цифрових трансформацій — що не поділили Вискуб та Фльонц» та інших матеріалах.

Але щоб так нахабно і завзято — як мінімум тягне на службовий підлог та протидію журналістській діяльності.

Громадська організація «Науково-дослідний центр правової інформатики»