Гібридна хмара – це ефективне поєднання публічних та приватних хмарних моделей надання сервісів. В результаті утворюється середовище, у якому інформація може знаходитись де завгодно в залежності від потреб користувача. Для цього налаштовується гнучка архітектура, яка надійно розмежовує доступ до різних видів даних. Розглянемо випадки необхідності використання гібридної хмари.
Швидкий доступ це Гібридна хмара
Якщо компанії необхідно організувати інфраструктуру таким чином, щоб власні сервіси та бізнес-додатки мали більшу швидкість доступу до серверу, необхідно орендувати публічну хмару у локації клієнтів. Такий додаток до основної приватної хмари стане розширенням вже існуючих потужностей. Це важливо, коли створюються важкі додатки або використовуються великі об’єми даних.
Гібридна хмара UCloud (https://ucloud.ua/gibrydna-hmara/) необхідна для швидкого доступу до мультимедійного контенту або розгортання ігрової платформи. Також актуально під час використання технологій доповненої реальності.
Нерівномірне навантаження й взаємодія з конфіденційними даними
Інколи використання тільки приватної хмари не може вирішити всі задачі бізнесу. Це актуально, наприклад, під час нерівномірного навантаження, коли зникає потреба у використанні великої кількості ресурсів. Приватну хмару дуже складно масштабувати або змінювати, саме тому у таких випадках використовують одразу й публічну хмару. Гібридна хмара – це гармонійне налаштування взаємодії між двома хмарами. Вона дозволяє зберігати конфіденційні дані у захищеному середовищі приватної хмари, а виконання інших завдань перенести у публічну.
Створення середовища для проведення тестування програмного забезпечення
Гібридна хмара – це можливість створити ізольоване середовище для тестування ПЗ. Це дуже важливо для розробників. Вони матимуть змогу перевіряти своє програмне забезпечення в публічному середовищі, не чіпаючи основну програму. Таким чином, гібридна хмара допомагає користувачу зберегти усі готові компоненти програмного забезпечення та у реальних умовах протестувати нові частини програмного коду.
Зберігання великих об’ємів даних
Гібридна хмара краще за все підходить для збереження даних у великому об’ємі. Завдяки можливості комбінування публічної та приватної хмар відбувається ефективне розподілення даних. Наприклад, у приватній хмарі зберігаються конфіденційні дані, а у публічній – призначені для аналізування або використання. Гібридна хмара одночасно забезпечує високий рівень безпеки та швидкий доступ.
Для налаштування гібридної хмари краще обирати висококваліфікованих спеціалістів. Сервіс UCloud гарантує якісне виконання замовлення саме під запит вашої компанії.