Священики МП в Л-ДНР на службі у Кремля.

В умовах неоголошеної війни РФ веде не тільки збройну агресію на тимчасово окупованих територіях нашої Держави, але й має цілий арсенал пропагандистських заходів інформаційного характеру, користуючись допомогою «батюшок», скерованих на розбрат в українському суспільстві та формування негативного іміджу України та поза  її межами.

Зверніть увагу на це «чудо» – Архієпископа Митрофана, митрополита Горловського та Славянського московського патріархату, що відомий в миру серед відморозків-бойовиків під позивними «Владика» та «Митрофан». Це створіння прикрилось рясою та Христом щоб приховати Рашківський оливковий мундир з черговим військовим званням «майор» а можливо і «полковник». Він один із ярих пропагандистів Кремля в Україні, який благословляє «братву Новоросії» на вбивства.

Та спільно з «народним мером» Горлівки Приходько, в миру позивний «Приход», готує чергову інформаційну акцію серед віруючих жителів окупованої Горлівки по дискредитації ЗС України на тему обстрілів та загибелі мирних жителів окупованого Донбасу від рук «укронацистів».

Улюблена тема таких «душ пастирів Московського Патріархату», які являються філією ФСБ в рясі (а їх в Україні немало) – це зомбування місцевого населення. На правду, яка написана в біблійських канонах, їм на «срати», і розуміючи, що люди на окупованій території в більшості віруючі, вони починають використовувати брудні методи з залученням фінансування з РФ. Ці, так звані «батюшки», проводять свої молитви та богослужіння, благословляючи на злочини різного роду покидьків з РФ, що завозяться на «утилізацію» на Донбас. А потім розповідають про вбивства місцевого населення «укропами», готують звернення до Президента України через соціальні мережі. Не здивуюсь, якщо ще і зустрічі та особистого прийому попросять. Відповідь має бути одна: до Путлера звернутись! Але у них зовсім інша мета – тримати в полоні душі православних українців, не допустити остаточної перемоги демократії, заблокувати рух України до НАТО і ЄС. На це спрямована консолідована потуга всієї імперії.

Читайте також:  Виктор Нусенкис: лжегрек-олигарх во главе православно-воровской корпорации

Це реальна загроза нашій національній безпеці.