Як придбати криптовалюту під час війни?

Національний банк України вжив певних заходів для запобігання відтоку капіталу з країни на період воєнного часу, тому було внесено зміни до роботи з іноземними валютами та криптоінвестиціями . Тепер можна купити криптовалюту в Україні лише на суму не більше 100 тисяч гривень на місяць. Але є додаткові способи поповнення балансу , які дозволяють суттєво розширити такий показник та отримати більше можливостей для роботи. Будь-яка купівля криптовалюти законна і проводиться відповідно до законодавчих норм і тому користувач біржі не ризикує і не потрапляє під штрафні санкції.

Криптобіржі для купівлі та продажу

Якщо розуміти, як купити криптовалюту за гривні, то ведення торгової діяльності не створюватиме проблем, а кожен користувач отримає потрібну цифрову валюту за обмежений проміжок часу. Але для початку потрібно вибрати біржу, яка відповідає основним вимогам. WhiteBIT – приклад якісної компанії для придбання та продажу крипти, ведення торгової діяльності та інвестування в різні напрямки.

Можна купити криптовалюту в Україні не тільки за гривні , а й за долари, євро, використовуючи конвертор валют, що дозволяє за вигідним курсом здійснити обмін. Але кожен криптоактив індивідуальний не лише за принципом створення, а й формування вартості, тому є певні ризики в роботі з неперевіреними цифровими валютами.

Доступно купити криптовалюту за гривні можна для наступних цілей:

  1. Для подальшого продажу за вигіднішою вартістю, отримавши заробіток у вигляді різниці.
  2. Для розрахунку валютою за товари та послуги у віртуальному просторі.
  3. Для обміну та надсилання іншим користувачам. Сюди входить заробіток за програмою P2P.
  4. Для торгівлі під час використання доступних інструментів.
  5. Для збереження на стейкінгу для одержання відсотків від виручки.

Завдяки спрощеній схемі та масі способів, купити криптовалюту в Україні може кожен повнолітній користувач, який зацікавився у подібному заробітку чи методиці збереження своїх вкладень. За рахунок великої кількості інструментів можна успішно торгувати криптою навіть за умов воєнного часу, отримуючи при цьому непогану винагороду для особистої фінансової стабільності. Але успіх торгівлі криптовалютами залежить від низки параметрів, тому варто вивчити їх заздалегідь, за винятком при цьому ймовірність втрати свого інвестиційного портфеля у ціні.