«За програш Пальчевського» — російська ФСБ вдарили кібератакою по серверм KyivSmartCity для дискредитації мера Кличко

«Таких атак в Україні ще не було»: російські хакери намагаються зламати сервіси КМДА

“За програш Пальчевського” – російські ФСБ вдарили кібератакою по серверм KyivSmartCity для дискредитації мера Кличко.

Столична влада попередила про можливі обмеження доступу до електронних сервісів та міським сайтам.

Сервіси КМДА піддалися масової кібератаці. Близько 90% таких спроб системі кіберзахисту вдалося відбити. Про це повідомили в Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Атака на усі сервера “KyivSmartCity” почалась після оприлюднення соціологічного дослідження групи «Рейтинг»: “Міський голова Києва Віталій Кличко має найвищий рейтинг серед потенційних кандидатів на посаду мера Києва”

Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров разом з командою фахівців відбили атаку російських хакерів, “KyivSmartCity” вистояв.

“На 80% атака була по Києву з того ж Центру росіян що атакують ботофермами наших…”, – прокоментували trident-ua.info : “схоже, у путінській Росії хтось вирішив нанести удару по репутації мера міста Київ Віталія Кличко, щоб дискредитувати його, бо для чого ще це може бути потрібно потрібно росіянам?”

Зважаючи на те, що з мінімальним рейтингом у 8,2% болотуватися у мери міста Києва збирається власник скандальної клініки “Євролаб” Андрій Пальчевський, якого в Україні вважають російським агентом та пропагандистом – російська кібератака на “KyivSmartCity” Віталія Кличко з найвищим рейтингом серед потенційних кандидатів на посаду мера Києва у 38,7% стає зрозумілою: “Пальчевський не витягує – включаємо тяжку артилерію – хакерів”.

«Система і зовнішні канали зв’язку працюють зі значним навантаженням, через що можливі тимчасові обмеження доступу до електронних сервісів або міським сайтам. За першу годину атаки зафіксували близько 1,5 млн оригінальних IP-адрес, з який здійснювали спроби дестабілізувати роботу е-сервісів. За 20 хвилин система кіберзахисту змогла відбити близько 4 мільярдів атакуючих запитів », – йдеться в повідомленні ДІКТ.

Читайте також:  Схеми медичної мафії на захісних костюмах від коронавірусу - небезпека життю лікарів!

Директор департаменту Юрій Назаров заявив, що подібних кібератак по тривалості і кількості атакуючих ботів в Україні ще не було. Столична влада звернулися до правоохоронців і продовжують захист сервісів.

«Фахівці з кібербезпеки продовжують нейтралізувати DDoS-атаки і роблять все, що від них залежить, для якісної роботи е-сервісів, можливі тимчасові обмеження в доступі до міських сайтів. Міська влада просить з розумінням поставитися до ситуації, що виникла », – додав Назаров.

Андрій Пальчєвський, якого звинуваючують у розповсюдженні коронавіруса в Україні та роботі на країну-агресора росію, міркує про мерське крісло мера столиці України, і схоже, що піде до кінця, бо “за спиною Москва”, а політична ситуація в Україні надає всі передумови для цього – в нашій країні повним ходом іде “російський реванш”.

Відеоблогер Ярослав Бондаренко опублікував ряд розслідувань по діяльності Андрія Пальчєвського, його російськи зв`язки, корупційні схеми та мародерство клініки “Євролаб” на коронавірусі:

Пальчевського звинувачують в диверсії проти держави. Що відомо про “лікаря” з російським паспортом:


 
Coronavirus COVID-19. Як друзі та бізнес партнери Зеленського наживаються на коронавірусі.

Русский оффшорный мир Андрея Пальчевского

Андрей Пальчевский – агент русского мира и его связи