Людину, яка підкуповувала народних депутатів в інтересах Януковича, а зараз є підлеглим Єрмака, хочуть призначити Генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром»

Враховуючи, що брат Єрмака торгував посадами, в принципі не дивно, що Керівник Офісу Президента хоче просунути на ключову державну посаду таку людину.
Мова йде про Сергія Тихонова — чинного завідувача відділу Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони в Офісі Президента — з яким 9 вересня прем’єр Шмигаль провів співбесіду та передав подання до Офісу Президента на його призначення Генеральним директором «Укроборонпрому»

У 1998 році Тихонов був обраний народним депутатом України 3 скликання від «Прогресивної соціалістичної партії України» (Наталії Вітренко), № 9 у списку. Потім він став членом «Партії Регіонів» і в 2002 році балотувався до Верховної Ради у списку блоку «За єдину Україну!» в який входила «Партія Регіонів».

Але в його біографії є ОСОБЛИВО “пікантний” епізод. Під час гучного скандалу із купівлею регіоналами депутатів-“тушок” у Парламенті одразу після дострокових виборів 2007 року — на етапі формування парламентської коаліції — у ЗМІ розійшлася інформація, що помічник Віце-прем’єр-міністра Андрія Клюєва Сергій Тихонов давав багатомільйонні хабарі депутатам за вихід з фракції БЮТ.

Проаналізувавши інформацію з відкритих джерел, а саме — матеріали прихованої відеозйомки підкупу, яку здійснили і оприлюднили депутати від БЮТ в 2007 році, наша команда

Народовладдя

виявила, що це САМЕ ТОЙ Сергій Тихонов, якого зараз хочуть призначити Генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром».

Тихонов – вкрай непублічна людина, в Інтернеті є дуже мало його фото. Утім, дві його фотографії надаємо для порівняння (в коментарях).
Вимагаємо від Президента та Кабінету Міністрів України, а також у правоохоронних органів офіційної реакції на оприлюднену нами інформацію та недопущення призначення такої особи на керівника стратегічно важливого для України підприємства!
P. S.Цей допис НЕ означає, що Абромавичус — молодець. Навпаки! Але не треба змінювати “шило на мило”…
P