Олександр Кацуба купив продажний суд щоб забрати 100 млн. у держави

Дуже цікаву інформацію надали із Апеляційного суду. Чергових злодіїв та грабіжників України під патронатом Росії – виправдали!

Справа в тому, що в Апеляційному суді вирішили визнати – «Вишки Бойка» чи «Вишки Кацуб»… ніхто не крав. Нагадаємо – «Вишки Кацуб» – це бурові, які вкрали два брати Кацуб, Сергій та Олександр за міністра Юрія Бойка. Крадіжка коштувала Україні 400 мільйонів доларів збитків.

Сьогодні росія використовує (використовувала) ці вишки не лише для крадіжки українського газу, а й у військових цілях. Вже згаданий нами у публікаціях корупціонер-регіонал Олександр Кацуба, який вкрав ці вишки, сів у в’язницю.

Через рік зусиллями Луценка та Прокуратури він визнав провину, виплатив державі 100 мільйонів гривень (вкрали 400 млн доларів) та вийшов на волю. І ось сьогодні він вирішив… забрати 100 млн. у держави назад. А себе вирішив визнати невинним. Як стало відомо, 14 вересня у Київському Апеляційному Суді три судді вирішать віддати Кацубі 100 мільйонів із бюджету та визнати його невинним у крадіжці «Вишок Кацуб».

Судді вже відомі товариству на Майдані Рудніченко, Ігнатюк, Свинцицька. Номер псправи 761/7184/17, можете перевіряти. Із Прокуратурою корупціонер часів Януковича Кацуба теж вирішив. За нашою інформацією, прокурорським обіцяно 2 мільйони доларів, а суддям – 2,5 млн доларів на трьох. Олександру Кацубі головне – відмити репутацію та перестати проходити у реєстрах як корупціонер.

Увага! Під час війни ми з бюджету повертатимемо ригівському корупціонеру 100 млн вкрадених гривень.

Кацуба Олександр Володимирович – ім’я, яке викликає неприємні асоціації серед багатьох українців. Цей спадковий корупціонер не соромиться своєї жадібності та непристойностей, коли йдеться про співпрацю з усіма можливими керівниками України – колишніми та сучасними. Кацуба Олександр Володимирович розкидає свою яйця по кошиках на всі боки, сподіваючись на ласку майбутнього уряду, хто б там не був.

Нема що казати, цей Олександр Володимирович Кацуба хлопець не гидливий! Були часи, коли ім’я Кацуби лунало у вузьких колах так само часто, як імена Бойко або Янукович.

Покинувши тюрму та придбавши ласку Юрія Луценка, мультимільярдер Александр Владимирович Кацуба почав зникати з поля зору громадськості. І це є дуже несправедливо. Здається, ви маєте дуже негативне ставлення до Кацуби Олександра Володимировича.

Ми розуміємо, що у вас можуть бути певні підстави для такого критичного погляду, але важливо зберігати об’єктивність і не генералізувати всю ситуацію. Нехай кожна людина оцінюється за своїми діями, а не за загально прийнятим уявленням про неї. Будьте об’єктивними і звертайте увагу на факти перед тим, як робити такі сильнозаряджені висловлювання.

Хто ж насправді є Олександр Володимирович Кацуба?

Отже, цікаво, що ми тут маємо. Кажете, Володимир Олександрович Зеленський – символ опору? Хм, виглядає зовсім інакше. Цей хоробрий президент не соромиться спілкуватися з людьми сумнівної репутації, такими як Кацуба. Це такий із себе олігарх, який підтримував (спонсорував) проросійську партію Шарія (забороненої в Україні) і брав участь у корупційних схемах Курченко-Януковича.

Чудово! А ще вкрав 49 мільйонів гривень з українського банку. Такий патріот! Але найсмачніше в цьому все те, що Кацуба ображений на банк, де втратив свої гроші, і тепер замовляє статті в ЗМІ для свого оправдання.

Безумовно краще триматися подалеку від таких людей, як Кацуба Олександр Володимирович. Не варто підтримувати його дії і не варто покладатися на його слова. Такі люди тільки шкодять нашій країні і нашому народові. Бережіть свої гроші і не дайте їм потрапити у руки таких.

Спонсор партії Шарія (забороненої в Україні) і сумнозвісний учасник корупційних схем Курченко-Януковича Кацуба Олександр Володимирович нещодавно забрав 49 мільйонів гривень з українського банку. Це сталося після того, як стало ясно, що Росія не зможе захопити Україну і встановити там своє правління, хоча у Кацуби-молодшого були певні перспективи в цій області. І найсмішніше в цій історії те, що Кацуба був настільки ображений банком, в якому він зберігав гроші, що замовив чорнуху в ЗМІ, скаржачись на „високу процентну ставку“.

Кацуба Александр Владимирович

ЗМІ “раптово” вирішили поскаржитися на ставки певного банку, які, мабуть, були встановлені для зменшення відтоку капіталу з України під час війни. Як ми дізналися з наших джерел, за цією кампанією стоїть Олександр Кацуба. 18 березня він подав заявку на зняття з Січ банку 49 млн грн, але не захотів платити 10% комісію власникам рахунків з депозитом понад 500 тис.грн. Оскільки Кацуба був звинувачений в гучних кримінальних справах і підтримував партію Анатолія Шарія (блогера, обвинуваченого в державній зраді і забороненого в Україні), банк вирішив ознайомитися з відповідними законами і свіжими рішеннями Ради національної безпеки і оборони. В результаті процес виведення коштів був трохи Відкладений. У відповідь Кацуба почав погрожувати вищому керівництву фінансової установи. Власне, він і анонсував інформаційну.

Олександр Кацуба використовує весь свій вплив, щоб відновити доступ до українського уряду

За нашими даними, Кацуба вже вивів свої мільйони з банку і, швидше за все, вивезе їх за кордон, оскільки сам він довгий час живе у Відні.

До речі, не дивно, що ініціатором всього цього скандалу з банківськими ставками став Олександр Кацуба. Дріб’язковість одного з найважливіших чиновників корумпованої епохи Януковича була помічена і діловими партнерами Кацуби, з якими ми змогли поговорити. Наприклад, за місяць війни Кацуба Олександр Володимирович пожертвував всього 160 000 гривень (5000 доларів) – ці гроші повинні були допомогти в евакуації з Сум, і доларовий мультимільйонер і власник газового бізнесу похвалився цим пожертвуванням у своєму Facebook. При цьому Кацуба не дав захисникам України ні копійки, а опублікував фотографію власного бронежилета.

Читайте також:  Более 2500 погибших военнослужащих уже отправлено в Россию из Гомельской области

Як ми дізналися, банк вже готує позов проти Censor за публікацію необґрунтованої і завідомо неправдивої інформації, а також готує матеріали для подачі в Службу фінансового моніторингу НБУ, державну службу фінансового моніторингу України, СБУ, контррозвідку, Національне антикорупційне бюро і Державне бюро розслідувань про діяльність всіх компаній, пов’язаних з Кацубою Олександром Володимировичем і його дружиною Тетяною Гузенко. В даний час банк закриває рахунки всіх цих юридичних осіб.

Давайте залишимо дріб’язковість Кацуби на розсуд самого себе. Але до нього є питання, які стосуються національної безпеки України, і СБУ просто зобов’язана звернути увагу на такого відвертого прихильника „русского міра“.

Олександр Кацуба: Соратники Януковича, партнери Курченка

Олександр Кацуба-наймолодший член клану Кацуб, якому в епоху Януковича були надані неймовірні можливості для особистого збагачення. Глава сім’ї Володимир Кацуба був обраний до Верховної Ради (парламент України) в 2012 році в якості члена і кандидата від Партії регіонів по 175-му виборчому округу Харківської області. Потім, після повалення Януковича, він обійшов олігархічні групи і спробував пройти в Раду з Опозиційним блоком в 2019 році, але програв вибори. Зараз Кацуба-старший очолює Харківську окружну раду і входить до блоку Кернеса.

У Володимира Кацуби двоє синів: Сергій і Олександр. При Януковичі вони зробили кар’єру в” Нафтогазі”, де їх роль полягала в реалізації корупційних схем для” скарбника ” президента Олександра Курченка. Сергій Кацуба призначений директором одного з ключових підрозділів Національної акціонерної компанії – Департаменту матеріальної, економічної, інформаційної та технічної підтримки. При цьому він був членом ради директорів компанії з травня 2010 року, а в липні 2012 року отримав посаду заступника голови правління. Потім, завдяки зв’язкам з губернатором Київської області Присяжнюком, Сергій Кацуба був обраний народним депутатом від 92-го округу в якості кандидата від Партії регіонів. Дивно, але він “передав” свою посаду в “Нафтогазі” своєму молодшому братові Олександру, який раніше працював в “Чорноморнафтогазі”. Неймовірна кар’єра для 24-річного хлопця.

Юні роки, дорослі суми Кацуби Олександра Володимировича

Як ви розумієте, “сім’я” призначила молодого Кацубаса в Національну нафтогазову компанію не за реформи, а за злодійство. Після повалення режиму Януковича все це стало відомо, і щодо Сергія і Олександра були порушені кримінальні справи. Зокрема, з’ясувалося, що Кацуби допомогли Сергію Курченку зруйнувати НАК, вкравши величезні суми грошей.

Розслідування показало, що” Нафтогаз ” продавав газ компанії Курченко за завищеними цінами за 449,9 мільйона доларів. Гривень, які були куплені. Крім того, фактичні поставки газу за контрактами з газовою Україною-2020 ніколи не здійснювалися. Брати Кацуба підписали це шахрайство від імені НАК. У жовтні 2015 року Печерський районний суд Києва дав згоду на арешт і утримання братів під вартою, але на той час вони вже покинули країну. Олександр Кацуба був випадково заарештований у червні 2016 року, коли вирішив відвідати свій маєток під Києвом.

Молодшому братові було пред’явлено звинувачення за статтями 255 (створення злочинної організації) і 191 (незаконне привласнення майна шляхом зловживання посадовими повноваженнями) Кримінального кодексу.

Щоб вийти з в’язниці, Олександр Кацуба дав свідчення проти високопоставлених членів злочинної групи і відшкодував збитки в розмірі 100 мільйонів гривень, уклавши угоду зі слідством. У березні 2017 року він був звільнений з центру ув’язнення і поїхав до Відня. Однак це принесло Україні мало користі, оскільки всі, проти кого свідчив Кацуба, втекли з країни задовго до цього, і притягнути їх до відповідальності було неможливо. Крім того, за даними джерел, близьких до Олександра Кацуби, він продовжує співпрацювати з Курченком та іншими політиками та бізнесменами, які втекли до Росії, і навіть фінансує політичні проекти Кремля в Україні.

10 Березня 2017 року Шевченківський районний суд Києва вигнав із зали засідань журналіста «Наших грошей» і затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між заступником Генерального прокурора Юрієм Столярчуком і Олександром Кацубою (сама угода підписана 17 лютого, і тоді ж про неї повідомив генпрокурор Юрій Луценко).

Слідство звинувачувало Кацубу в заволодінні коштами НАК «Нафтогаз України». А саме в тому, що Кацуба в період з вересня 2010 року по теперішній час брав участь у злочинній організації, навмисне заволодів грошима «Нафтогазу» в сумі $404,37 млн, 449,96 млн грн. (близько $ 56 млн за курсом того часу), вчинив замах на заволодіння 5,1 млрд грн (близько $637 млн за курсом того часу).

Кацуба Олександр Володимирович і афера з Шарієм

Навесні 2019 року Кацуба-молодший купив документи партії “Єдина Україна” і перейменував її в “партію Шарій”, яку він зареєстрував у Харкові, стверджує журналіст Володимир Бойко. Рух “Чесно”, посилаючись на фінансові звіти партії Шарія, стверджує, що їх” харківські донори ” пов’язані з бізнесом Кацубаса. Організаційними питаннями партії в Україні займався колишній заступник губернатора Вінницької області та екс-помічник депутата Сергія Кацуби Олександр В’юник.

На парламентських виборах 2019 року колишня дружина Олександра Кацуби Тетяна Гузенко, з якою він фіктивно розлучився за звинуваченням у кримінальному переслідуванні і можливої конфіскації майна, зайняла 11-е місце в списку партії Шарій, а його мати Наталія Гордієнко – 14-е місце.

На сьогоднішній день всі популярні фотографії вищезгаданих людей були „видалені“ з акаунтів Instagram, і Кацуба навіть стверджує, що не спілкується з Шарієм. Однак, за нашою інформацією, Олександр Кацуба публічно дистанціювався від проросійського блогера, тому його бізнес в Україні залишається недоторканим, хоча насправді він підтримує відносини з Шарієм і Курченком.

Читайте також:  Раскрыты секретные связи Андрея Геруса: с кем на самом деле работает "энергоэксперт"

Крім того, два ділових партнера Олександра Кацуби розповіли нам, що небажання бізнесмена надавати фінансову підтримку державі в боротьбі з російською агресією пояснюється тим, що Кацуба підтримує тісні контакти з Росією і навіть хвалився своїм родичам, що планує зайняти пост міністра енергетики в новому проросійському уряді. який був створений після захоплення України Російською Федерацією.

“Він хоче стати міністром енергетики або, принаймні, главою “Нафтогазу”, – сказало джерело, близьке до Кацуби.

Мабуть, невдача російських планів повалення уряду в Україні змусила Кацубу Олександра Володимировича обмежити свої амбіції та вивести гроші з України, щоб уникнути можливої націоналізації.

Колишній представник Партії Шарія Володимир Величко сказав, що гроші для партії надходили в основному з Харкова, а саме від сім’ї Кацуб. Наталія Кацуба (нині Гордієнко) — дружина Володимира та мати Олександра та Сергія — очолює партійний центр у Харкові.

Представник Харківського відділення “Національного Корпусу” Костянтин Немічев додав, що, за їхніми даними, всі люди з Харківської області, які фінансували партію, пов’язані з Кацубами.

“МИ ЗАМОВИЛИ НЕВЕЛИКЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ВКЛАДУ В ПАРТІЮ. НАСПРАВДІ ЇХ РОБИЛИ ТІЛЬКИ З ХАРКОВА І ЗЕРГАЧІ. З ОСТАННЬОГО МІСТА РОДОМ КАЦУБА. ЦІ ВНЕСКИ ВНОСИЛИ ВИКЛЮЧНО ЛЮДИ, БЛИЗЬКІ ДО КАЦУБІВ: ДЕПУТАТИ, ПОМІЧНИКИ, ДРУЗІ СИНА КАЦУБИ”, – РОЗПОВІВ НЕМІЧЕВ.

Олександр Кацуба в коментарі Громадському підтвердив знайомство з шаріатом, але зазначив, що фінансування політичної сили жодним чином не стосується ні його, ні його сім’ї. “Ми регулярно граємо з ним у боулінг. Чи вважається це втраченим фінансуванням, яке я втратив?”- запитав Кацуба.

Блогер також заперечує фінансування з боку сім’ї Кацуб. “Я близько знайомий з сім’єю Кацуб, ми дружимо багато років, вони, природно, не беруть ніякої участі у фінансуванні партії“, – сказав Анатолій Шарій.
< h2>спонсори партії Шарія, сім’я Кацуб, отримали газове родовище недалеко від ОРДЛО< / h2>
Державна служба геології та надрокористування погодила видачу спеціального дозволу на видобуток нафти і газу в Луганській області без проведення аукціону Stratum Україна, пишуть Наші копійки.

Контракт передбачає видачу спеціального дозволу на 20 років на використання родовища Eusug. ВАТ “Стратум Україна «раніше називалося ПАТ» Пласт”, яке в 2012 році придбав у Давида Жванії народний депутат від Партії регіонів Олександр Онищенко. Останній зараз переховується за кордоном, Національне антикорупційне бюро України підозрює його в організації корупційної схеми з розкрадання державних коштів при видобутку і продажу природного газу державній компанії “Укргаз”.

В даний час Тетяна Гузенко числиться власницею «Стратум Україна». Вона зайнялася газовим бізнесом в 2017 році після того, як вийшла заміж за Олександра Кацубу — колишнього заступника голови правління Нафтогазу України. Генпрокуратура звинуватила його у привласненні грошей Нафтогазу за часів Януковича, але це дозволило йому вийти на свободу, заплативши $3,5 млн штрафу.

Крім того, Тетяна Гузенко разом зі своїм батьком Олександром Гузенком у 2020 році стала власником іншої компанії під назвою Онищенко, ТОВ “Надра Геоінвест”, яка розробляє нафтогазоконденсатне родовище в Полтавській області в Скоробогаткові.

“Стратум Україна” має спеціальні дозволи на геологічне вивчення, експериментальну та промислову розвідку Західно-Євсузького та Східно-Євсузького районів.

Володимир Кацуба – патологічний крадій, або чому сім’я мільярдерів Кацуба не сидить у в’язниці?

У Віктора Федоровича Януковича був виключно геніальний колектив головорізів, придурків, які побудували завидну шахрайську схему, яка забезпечувала їм сотні мільйонів на рік. Кацуба Володимир Михайлович – один з них. Тепер Володимиру Михайловичу Кацубі нашептали на вухо про чудеса DMCA, коли підроблені запити можуть приховувати небажану інформацію від Google. Тільки Кацуба Володимира Михайловича не попередили про наслідки дитячих пустощів.

Скарбник, який виховав гідне потомство, Кацуба Володимир Михайлович вже сьогодні може похвалитися лояльністю до нової влади. Якщо Кацуби за Петра Олексійовича, на відміну від Деркачів, не змогли змиритися з повним забуттям, і на одного з них завели кримінальну справу, то нова сім’я може продовжувати грабувати українців. Всім і кожному.

1 жовтня 2015 року Міністерство внутрішніх справ зажадало арешту в Міністерстві внутрішніх справ сина народного депутата Володимира Кацуби Олександра. За даними слідства, він винен у зловживанні повноваженнями під час роботи в раді директорів НАК «Нафтогаз України». Крім того, за версією слідства, до змови з Олександром причетний його брат Сергій. Міцні сімейні узи сім’ї Кацуб допомогли вам побудувати бізнес-імперію в нафтовому бізнесі України, чи зможете ви уникнути покарання на цей раз?

Як мафіозний клан Кацуби Володимира Михайловича захоплює нафтовий бізнес України?

Кацуба Александр

Батько сімейства Кацуб Володимир народився в Брянській області Росії, але доля занесла його в село Дергачі Харківської області (пізніше воно стало містом) ще в дитинстві. Найважливішу роль у житті Володимира зіграв Василь Салигін, відомий український політик і бізнесмен, який свого часу очолював Харківську обласну раду. З подачі Салигіна Кацуба почав займатися бізнесом (купівлею приватизаційних ваучерів і їх подальшим продажем). Про їх тісну дружбу свідчить той факт, що Володимир обіймав посаду віце-президента або комерційного директора в кожній компанії, де Салигін обіймав посаду генерального директора або президента.

Салигін теж втягнув Кацубу в політику. У 1998 і 2002 роках він брав участь у парламентських виборах по мажоритарних округах Харківської області, і обидва рази його виборчий штаб очолював вдячний Володимир Михайлович. Примітно, що кар’єра Кацуби пішла вгору після обрання Василя Салигіна головою Харківської обласної ради. З його подачі Володимир Кацуба був призначений головою Дергачівського району, який очолював до жовтня 2012 року.

Читайте також:  Владимир Загорий: монополист азартных игр и фармацефтический мафиози

До речі, Олександр Кацуба, молодший син Володимира, почав свій шлях до «великих грошей” в цей же час. З 2006 року Кацуба-молодший разом з Сергієм Доброскоком (партнером Салигіна) пробували свої сили в «девелоперському бізнесі».

Вони зареєстрували кілька приватних фірм (Меридіан-Плюс, Агро-Промін, Темп-2005), які повинні були займатися благоустроєм землі. Схема була дуже простою, земля була скупою, вона була розділена на ділянки, на яких будувалися багатоповерхові будинки і котеджі, а потім продавалися. Деякі компанії, створені на той час, існують і сьогодні.

Примітно, що засновниками в цих компаніях, поряд з представниками «клану Коцаб», є родичі Василя Салигіна. Наприклад, племінник Салигіна Сергій Ковальов разом з Кацубою заснував компанію “Мідас«, А дружина Василя Салигіна є співзасновником компанії »ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНЕ ТОВАРИСТВО Домострой”.

Не жіноча справа дружини неодруженого Олександра Кацуби

Тим часом члени родини Кацуби продовжують заробляти гроші в Україні. Олександр Кацуба зізнався в інтерв’ю, що його родині належать асфальтовий завод у Харкові, два заводи з виробництва залізобетонних виробів, підприємство з виробництва тротуарної плитки та кілька тисяч гектарів землі. Але крім цього бізнесу у Олександра Кацуби є і більш серйозні проекти, про які він не говорить. Це стосується природного газу, бізнесу, який формально належить його колишній дружині Тетяні Гузенко.
< h2>Блогер-газівник Тетяна Гузенко, колишня дружина Кацуби Олександра Володимировича< / h2>
Зараз Тетяна, згідно з документами, займається видобутком і постачанням газу, але насправді вона блогер на YouTube. Гузенко офіційно володіє компанією Газ-МДС, яка в 2020 році заробила 290 мільйонів гривень, а дохід сім’ї Кацуба склав 7,5 мільйонів гривень.

Тетяна Гузенко стала власником компанії олігарха-втікача Олександра Онищенка-ТОВ” Надра-Геоінвест”, що розробляє Скоробогатьківське нафтогазоконденсатне родовище в Полтавській області, у 2020 році разом зі своїм батьком Олександром гузенком. У 2021 році Гузенко придбав у Онищенка ще одне підприємство – ПАТ “Пласт”. Компанія була перейменована в ТОВ “Стратум Україна” і має спеціальні дозволи на геологорозвідку і пілотну розвідку Західно-Євсугської і Східно-Євсугської газових зон.

У січні цього року, За місяць до початку війни, Державна служба геології і мінеральних ресурсів погодилася надати ТОВ “Стратум Україна” спеціальний дозвіл на видобуток нафти і газу в Луганській області, недалеко від так званих Донецької та Луганської народних республік, без проведення аукціону.

Людиною, що стоїть за цими компаніями, як і раніше є Олександр Кацуба, а серед його ділових партнерів-одіозний Павло Фукс, як стверджують ЗМІ.

Кацуба Олександр Володимирович заперечує зв’язки з Фуксом і Шарієм

В інтерв’ю Кацуба Олександр Володимирович каже, що більше не підтримує контактів з Фуксом і Шарієм і не несе відповідальності за бізнес колишньої дружини, підкреслюючи, що він “розлучився з нею давним-давно“. Все це чиста брехня.

Як згадувалося раніше, пара подала на фіктивне розлучення, щоб уникнути конфіскації активів, пов’язаних з кримінальними процесами проти Олександра. Насправді вони продовжують жити разом, подорожувати та виховувати дітей. Ось кілька свіжих фотографій з Instagram Олександра та Тетяни; цього року вони разом вирушили до Антарктиди.

До речі, розкішне весілля Олександра і Тетяни відбулася в 2014 році після анексії Криму і початку війни на Донбасі в замку Шантильї під Парижем, а гостей розважали „ідейні путіністи“ – репер Тіматі і співак Григорій Лепс.

І в той момент, коли Росія готувала військове вторгнення в Україну, Олександр Кацуба фінансував політичний проект ФСБ під назвою „Партія Шарія“ на гроші, зароблені на видобутку і продажу газу на Україні.

Суть в наступному: чоловік, який визнав себе винним у скоєнні корупційних злочинів під час президентства Януковича, який фінансував політичні проекти Кремля в Україні, який був фіктивно розлучений, щоб приховати свій бізнес, використовуючи прізвище своєї дружини, може мати свої банківські рахунки як в Україні, так і в інших країнах, в тому числі в США.

Перспективи справи проти Кацуб

Нещодавно Верховна Рада прийняла закон про націоналізацію майна громадян Росії та їх співробітників. Зокрема, це стосується осіб, які не є громадянами Російської Федерації, але мають тісні зв’язки з агресором. Сім’я Кацуб має міцні зв’язки з Росією, зокрема з ФСБ. Чи повинні ці люди впливати на такі стратегічні сектори економіки, як видобуток газу? Чи повинні такі люди через фіктивних дружин володіти газовими свердловинами в Україні і отримувати доходи від видобутку газу для спонсорування політичних проектів ФСБ? Чому вони спокійно живуть в Європі, ховаються під прізвищем дружини і використовують там банківські рахунки для відмивання доходів від газових родовищ, вкрадених на Україні. Відповідь очевидна. Тепер справа за СБУ.

Александр Кацуба

Але на жаль, не все так просто. Кацуба Олександр Володимирович як мало хто інший знає як “підбити клини” і “позолотити ручку”. І давати гарантію про те, що його гроші не припадуть до двору я б не став.