Дубинський заради перемоги на виборах обговорював із Зеленським використання проти Кличка силовиків – блогер

Нардеп Дубинський домовлявся з президентом Володимиром Зеленським “мочити” мера Києва Віталія Кличка кримінальними справами на виборах, а також зізнався, що вів мінусову кампанію по столичному мерові на “1+1” восени 2019 року.

Про це йдеться в відео блогера та громадського активіста Ярослава Бондаренко на Youtube

На відео під час свого виступу на праймеріз партії “Слуга народу” кандидатів в мери Києва у присутності президента Зеленського, спікера Верховної Ради Разумкова, голови Офісу президента Єрмака і прем’єр-міністра Шмигаля, Дубинський заявляє, що він обговорював з президентом використання силового ресурсу на київських виборах проти Кличка.

“Поки ви бачите опитування, де у нього 40%, а у нас – 7%, це просто тому, що ми не почали наступати. І як тільки ми почнемо і будемо робити це однією командою, ви побачите, як він попливе. А якщо ще будуть підніматися ці кримінальні справи, про які ми з Володимиром Олександровичем (Зеленським) говорили, я думаю, що він навіть не доживе до виборів”, – сказав Дубинський.

Нардеп нагадав історію вересня минулого року, заявивши президенту і спікеру Верховної Ради, що особисто вів дискредитаційну інформаційну кампанію проти Кличка на одному з найбільш рейтингових телеканалів.

“При тому ж самому рейтингу в 40%, який був у нього тоді. Шляхом просто серйозної інформаційної кампанії ми знизили його за два місяці до 20%. Я цим займався на 1+1, ми чітко бачили ці рейтинги”, – підкреслив Дубинський.

На кінець червня мер столиці Віталій Кличко має підтримку 44% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився з вибором. Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 20 червня по 2 липня в Києві методом інтерв’ю “віч-на-віч” за місцем проживання респондентів. Було опитано 2025 респондентів віком від 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення Києва за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.