Царьов: зрадник під впливом Кремля (за матеріалами #РапопортLeaks) – Myrotvorets News

В лютому 2014 Олег Царьов публікує від свого імені текст, увага(!), про іноземний вплив на українське суспільство. А в дампі Рапопорта цей самий текст ще в листопаді 2013 пересилають один одному два кремлівські чиновники. А це, на думку Царьова, виходить не іноземний вплив?

16.11.2013 Борис Рапопорт отримує лист від свого колеги в сурковському управлінні АП РФ, Максима Полякова.

Ми провели пошук в Google і встановили, що цей текст, який пересилають один одному кремлівські чиновники, оприлюднено від імені Олега Царьова, але майже через 3 місяці, 7 лютого 2014 (архів). Тільки останню фразу замінили на більш актуальну, щодо т.зв. законів 16 січня.

Отже, ми бачимо, один з механізмів, через які відбувався вплив Кремля на український політикум. В розслідуванні щодо Портнова-Казбека, агента Кремля, описано ще один такий випадок, коли Портнов надсилає Рапопорту статтю, яку пізніше було опубліковано під іменем однієї його соратниці.

Максим Поляков призначався на посаду приблизно в той же час, що і Рапопорт, в дампі якого є такі документи.

Є в досліджуваному нами дампі й анкетні дані самого Рапопорта.

А тут Рапопорт з Поляковим 13.11.2013 вже в складі управління.

Отже, вважаємо, що ми виявили один з механізмів впливу Кремля на українське суспільство шляхом публікацій текстів, написаних чи узгоджених в Кремлі, від імені українських дійових осіб, як депутат Олег Царьов або юристка Марина Парінова. Попутно ми з’ясували, що Царьов свої тексти сам не писав, але про це ми і раніше здогадувалися. Бо що може написати чувак, який не знає, коли почалася друга світова? ?

Читайте також:  Милтон Груп, Milton Group Давида Тодуа - обманула людей из 50 стран на более чем $ 70 млн