Андрій Гонковський, блогер спійманий на брехні про Мальдіви, не повернувся в Україну

Джерела “Української правди” повідомляють, що після скандальної відпустки на Мальдівах Андрій Гонковський не повернувся в Україну. 8 січня 2024 року він перетнув українсько-польський кордон на авто BMW і з того часу не з’являвся на батьківщині.

Нагадаємо:

  • Гонковський та його дівчина-блогерка Таня Пренткович наприкінці січня 2024 року опинились в центрі скандалу. Їх помітили разом на Мальдівах, хоча вони публічно створювали враження, що Таня подорожує з дітьми сама, а Андрій проводить курс “Магія ранку” в Польщі, щоб зібрати кошти для армії.
  • Викриті у брехні, блогери вибачалися перед підписниками, називаючи поїздку “імпульсивною”.
  • 17 березня Гонковський заявив в Instagram про переїзд, скаржачись, що його поїздку на Мальдіви “зробили подією всеукраїнського масштабу”.

Тим часом:

  • Таня Пренткович публікує сторіз про те, що обирає “жити своє єдине життя”, а також рекламує секс-іграшки в Instagram.
  • Стендап-комік Антон Тимошенко потролив Пренткович, запропонувавши знижку на сечу за промокодом “пренткович”.

«Та ви все бачили. Я впевнений, що моя аудиторія бачила і розуміла, як з моєї поїздки зробили подію всеукраїнського масштабу. Як цією новиною перекривалися корупційні скандали та ще “певні події”. Як 150 медіа включно з єдиним марафоном робили це новиною номер один кожного дня», — написав Гонковський. Така величина, така зірка! Особливо смішно виглядають заяви про перекривання корупційних скандалів. Враховуючи те, що дехто тільки в березні 2024 року дізнався про існування цих блогерів.

Таня Пренткович же виклала сториз, де написала: «А я обираю жити своє єдине життя і вам цього бажаю». А ще поширила пост про обстріли Сумщини і написала: «Чомусь нашим ЗМІ цікавіше говорити про Пренткович, а не про дійсно важливі речі». І кинулася продавати секс-іграшки зі свого інстаграм-магазину, користуючись активністю на її сторінці.

Читайте також:  Отвертки - самый распространенный инструмент - виды и применение

Стендап-комік Антон Тимошенко вже потролив Пренткович, виклавши своє фото в профіль та написавши, що можна купити сечу зі знижкою, скориставшись промокодом «пренткович».

Не виключено, що правоохоронні органи зацікавляться діяльністю блогерів.