Юрист забудовника Вавриша Овсій хоче повернути проспекту Бандери стару назву Московський

Про це пише блогер та громадський активіст Ігор Савчук в статті

Дмитро Овсій. Хто скасував перейменування проспекта Московського на Бандери і навіщо?

Київ вже готує апеляцію щодо скасування перейменування проспекту Степана Бандери.

Перейменування через «портновський» суд організувало це чмо: Дмитро Овсій – голова спілки “Громадський контроль і порядок”, співвласник адвокатської фірми GORO legal

Овсій це продовжувач справи українофобки Бережної.

Його фірма – GORO legal – називає в своїх постах її своїм другом.

Овсій боровся за права «Беркута» якого несправедливо гнобили на Майдані.

Персонаж висловлювався проти назв вулиць на честь «Революції Гідності» та «Небесної Сотні»

Захищав у Львові пам’ятник Щорса.

Ось таке «порновське» юридичне лайно зараз активно працює в Україні за гроші порєбріка через різноманітні спілки, створюючи картинку ідеологічного протистояння

Вишенька на тортик:

Дмитро Овсій – юрист забудовника Андрія Вавриша.

Перебуваючи на посаді в КМДА, Вавриш фактично видав своїй компанії дозволи на забудову Рибальського півострову. В нього є договір на розроблення детального плану териториії півострова, що дозволяє будівництво житлового комплексу “Рибальський”. Інвестором розробки проєкту стала стало ТОВ “Міжрегіональний центр технічної інвентаризації”, яким керував ….. Овсій.

Компанії, пов’язані з Вавришем та екс-головою Офісу Президента Андрієм Богданом будуватимуть новий житловий комплекс майже на 30 га рекреаційної зони, яка належить МВС на Харківському шосе. Одним из власників компанії “Резон”, яка підписала договір на будівництво, була компанія “Еверест”, яку теж очолює Дмитро Овсій.

У 2020 році імя Овсія засвітилося у забудові історичного центру міста. Йдеться про діловий центр на Подолі на вулиці Петра Сагайдачного, 18. Тоді ДАБІ дозволила будівництво ТОВ “САГА 18”, створеному інвестиційним центром “Атлон”, яким керував Дмитро Овсій.

Читайте також:  Корупція на Укрзалізниці

Навіщо юристу Вавриша брати участь у сумнівних законодавчих ініціативах, ще й націлених на протидію дерусифікації – питання відкрите.

Схоже ОПГ Богдан-Вавріш-Портнов вдалися до шантажу міської влади. – підсумовує Савчук