Сергій Шефір вирішив знищити виробництво протезів в Україні щоб продавати китайські та “наварювати” мільйони?

Шефір Зеленський
Шефір Зеленський

Державне підприємство “Київський завод “Імпульс” (ДП” КЗ “Імпульс”) відноситься до сфери управління Міністерства соціальної політики України та спеціалізується на виготовленні комплектуючих до протезів нижніх кінцівок, а саме адаптери і колінні механізми. За останні роки підприємство уніфікувало якість продукції відповідно до міжнародних стандартів, розробило і запустило в серійне виробництво колінні механізми 1 і 2 групи мобільності, які є одними з кращих в світі в своїй категорії за фізико-механічними характеристиками, а окремі комплектуючі адаптери використовуються при протезуванні в 3 і 4 групах мобільності.

В Україні щорічно за державні кошти оплачується близько 10 тис. протезів нижніх кінцівок, з яких приблизно 70% це 1 і 2 групи мобільності.

Потужності ДП “КЗ” Імпульс “можуть забезпечувати 50% потреб в протезуванні.

Після призначення нового керівника підприємство в терміновому порядку закривають, а його землю хочуть віддати під будівництво.

У Києві зупиняють роботу одного з небагатьох державних підприємств, яке може забезпечити потреби інвалідів у вузлах для протезів нижніх кінцівок на 50% за незрівнянно вигідними цінами і якістю.

Однак, державі це не потрібно, оскільки вона наділяє повноваженнями чиновників, які готові знехтувати Законом, інтересами самої держави і потребами інвалідів на догоду комерційним структурам.

Так, 15 грудня 2020 року, без проведення конкурсного відбору, як того вимагає Закон, Міністерством соціальної політики України на посаду директора Державного підприємства “Київський завод “Імпульс” був призначений Закаблуківський Артем Валерійович, надавши йому право підпису на всіх фінансових документах.

Уже в січні 2021 року працівників державного підприємства в ультимативній формі повідомлено про їх звільнення (нібито за власним бажанням), діяльність підприємства повністю зупинена, виставлено охорону, на яку, до речі, планується витратити 600 тис грн. замість погашення поточних боргів підприємства і забезпечення його діяльності).

Читайте також:  Пельмені для дитячого харчування поради та рецепти

Діяльність самого Закаблуківського А.В. пов’язують з бізнес-інтересами першого помічника Президента України Сергія Шефіра.

За даними відкритих офіційних джерел, Закаблуківський А.В. також є директором ще трьох організацій, що спеціалізуються на будівництві, знесенні, оренді та управлінні нерухомістю, а також однієї громадської організації.

За інформацією з перевірених джерел, стало відомо, що планується ліквідація Державного підприємства “Київський завод “Імпульс” і розгортання великого будівництва на земельній ділянці площею майже 1 га, яку він зараз займає за адресою: м.Київ, вул.Деміевская, 5а.

Законність зазначеного Наказу Міністерства соціальної політики України про призначення Закаблуківського А.В. поки оспорюється в суді.

Постановою Печерського районного суду міста Києва у справі №757 / 57964/20-ц від 31.12.2020 року призупинено дію Наказу Міністерства соціальної політики України з №130кс від 15.12.2020 року про призначення Закаблуківського А.В. на посаду директора Державного підприємства “Київський завод “Імпульс” з моменту його прийняття до набуття чинності рішення у справі.

Сюжет по темі: