Якісні міксери від виробника HOLMER та EISEN

Міксери відкривають нові творчі можливості на кухні, допомагаючи покращити рецепти, які ви готуєте щодня. Дізнайтеся про всі типи настільних міксерів і асортимент варіантів на сучасному ринку. Тоді ознайомтеся з настінними міксерами від брендів HOLMER® та EISEN®, щоб дізнатися, чи це правильний тип настільних міксерів для вас.

ЩО ТАКЕ МІКСЕР?

Міксер — потужний електричний міксер, вбудований у стаціонарну підставку з чашею. Більшість із них мають кілька швидкостей, можуть обробляти щільні інгредієнти та пропонують роботу без рук. Стаціонарні міксери зазвичай можуть змішувати, збивати та місити за допомогою різних аксесуарів, а також дрібнити м’ясо, товкти картоплю, збивати свіже гуакамоле тощо. Деякі настінні міксери сумісні з насадками, які розширюють можливості міксера. Стаціонарні міксери EISEN® оснащені понад 10 різними насадками, які дозволяють згортати та нарізати макарони, подрібнювати м’ясо, спиралізувати овочі, готувати морозиво та багато іншого. Завдяки насадкам настільний міксер може стати одним із найбільш універсальних приладів, які ви коли-небудь використовували на своїй кухні. Виробник міксерів HOLMER® та EISEN® пропонує міксери оптом високої якості по вигідним цінам.

ВИДИ МІКСЕРІВ

Купуючи настільний міксер, незалежно від марки, зазвичай потрібно вибрати між двома основними типами: з поворотною головкою та з підйомом чаші. Основна відмінність між конструкціями з нахилом і підйомом чаші полягає в способі кріплення та доступу до чаш, а також типів сумішей, з якими вони найкраще справляються:

Планетарний міксер EISEN EBM-60B

НАХИЛ-ГОЛОВКА

Чаші зазвичай кріпляться до основи міксера. Головка відкидається назад, щоб забезпечити легкий доступ до чаші та збивача, що спрощує додавання інгредієнтів або заміну аксесуарів. Більшість моделей із поворотною головкою легко справляються зі щоденними сумішами та пропонують невелику та середню ємність. Цей стильний змішувач, як правило, має нижчий профіль для зберігання на стільниці, і зазвичай його можна добре засунути під більшість кухонних шаф.

Планетарний міксер EISEN ESM-800B

ЧАША-ЛІФТ

Чаші зазвичай кріпляться до двох міцних рук, які забезпечують стабільність і підтримку для важких сумішей. Важіль плавно піднімає чашу в положення під збивачами, забезпечуючи додаткову стабільність під час змішування великих порцій. Більшість моделей з підйомником чаші обладнані для обробки густих сумішей і пропонують більшу місткість. Міцна конструкція також надійно тримає цей міксер на вашій стільниці для важких інгредієнтів і порцій. Якщо ви займаєтесь продажем побутової техніки виробник пропонує співпраця на взаємовигідних умовах.

Читайте також:  1xBet: принимает платежи у россиян и белорусов через нелицензированный сайт уходя от налогов