Високошвидкісний інтернет у Львівській області

Інтернет – це глобальна комп’ютерна мережа, яка з’єднує мільйони комп’ютерів та інших пристроїв по всьому світу. Вона дозволяє людям обмінюватись інформацією, комунікувати, шукати та надавати послуги, виконувати операції з банківськими рахунками та багато іншого. У Львівській області якісний інтернет підключити можна скориставшись послугами інтернет-провайдера Gaziknet, який вирізняється багатолітнім досвідом та має власні, розгалужені оптоволоконні та інші мережі для доступу.

В яких територіальних громадах можна скористатись послугами інтернету від Gaziknet

Уже більше 16 років інтернет-провайдер Gaziknet динамічно розвиває свої мережі у Львівській області впроваджуючи паралельно нові, надійні технології швидкісного доступу до Інтернету. На даний час скористатись послугою можна в наступних територіальних громадах Львівщини:

 • Великомостівська;
 • Великолюбінська;
 • Городоцька;
 • Добротвірська;
 • Жовтанецька;
 • Кам’янка-Бузька;
 • Комарнівська;
 • Мостиська;
 • Новояворівська;
 • Новояричівська;
 • Сокільницька.

Детальну інформацію про конкретний населений пункт та доступні тарифні плани можна дізнатися на сайті провайдера. Перелік н.п. постійно зростає, на даний момент часу до оптоволоконної мережі Gaziknet підключено більше 100 сіл, селищ та міст.

Переваги інтернету від Gaziknet

Gaziknet вирізняється рядом переваг на які варто звернути увагу при виборі інтернет-провайдера у Львівській області:

 1. Швидкість, може надавати до 100 Мбит/сек., яка є значно вищою чим у багатьох конкурентів.
 2. Надійність, використовує якісне обладнання та професійне обслуговування, що знижує можливість відключень та збоїв.
 3. Клієнтська підтримка, спеціалісти компанії допомагають вирішувати проблеми з Інтернетом та іншими технічними питаннями.
 4. Гнучкість, можливість вибирати різні пакети тарифів та опції дозволяє користувачам знайти ідеальний план для своїх потреб.
 5. Безпека, надається захист користувачам від шкідливих програм та інтернет-атак.
 6. Багаторічний досвід на ринку послуг по доступу до Інтернету.
 7. Постійні акції та система гнучких знижок, які дозволяють економити кошти.
 8. Можливість безкоштовного підключення.
 9. Кешбек.
Читайте також:  Потери РФ в войне с Украиной ФОТО / ВИДЕО / ДОКУМЕНТЫ

Як підключитися до високошвидкісного Інтернету у Львівській області

З Gaziknet підключення до інтернету у Львівській області стало максимально простим. Достатньо заповнити форму подачі заявки, вказавши ім’я та номер телефону і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами для уточнения всіх деталей та призначення дати виїзду спеціалістів за вказаною Вами адресою.

Окрім послуги доступу до Інтернету компанія пропонує інтернет телебачення та системи безпеки (відеоспостереження, безпровідні сигналізації, прокладання захищених мереж).