Безпечний і захищений інтернет ― підключити вигідно

Часті відключення світла призводять до проблем з роботою мережі, втрати не збереженої інформації, що саме оброблялась користувачем, припинення надзвичайно важливої прямої трансляції чи онлайн переговорів. Тому потрібно знайти ефективний спосіб, з допомогою якого можна убезпечитися від втрати зв’язку і підключити інтернет в Києві, який працюватиме без збоїв. Провайдер UTELS пропонує скористатися вигідною пропозицією і підключити оптоволоконний інтернет, який може працювати без світла.

Сучасна технологія GPON

Активність споживання інформації, до якої можна отримати доступ тільки з допомогою інтернету, а також вимоги до якості зв’язку у користувачів постійно ростуть. На зміну морально застарілим і менш ефективним технологіям приходять сучасні, які дозволяють створювати оптимальні умови для роботи, навчання, відпочинку в мережі без ризику відключення і здатні задовольняти запити абонентів в повному обсязі.

Оптоволоконний інтернет GPON характеризується:

  • високою швидкістю з’єднання;
  • надійним захистом особистих даних;
  • комфортним використанням інтерактивних послуг.

Передача інформації по оптоволоконних лініях здійснюється швидко. Один маршрутизатор може використовуватися для підключення декількох активних споживачів інтернету. Волоконно-оптичний кабель має високу пропускну здатність, що також позитивно впливає на швидкість з’єднання.

Важливо також звернути увагу на якість зв’язку. Сторонні джерела електромагнітного випромінювання не здатні створювати перешкоди в мережі GPON. На лінії пасивної оптоволоконної мережі не потрібно встановлювати додаткові пристрої між обладнання клієнта і провайдера, тому воно не буде виходити з ладу і мережа працюватиме більш ефективно.

Надзвичайно високий рівень безпеки це ще одна позитивна характеристика мережі GPON. Вбудувати стороннє обладнання в неї неможливо, тому ризик витоку інформації, її перехоплення, унеможливлюється.

У випадку вибору оптоволоконного інтернету абонент може суттєво зекономити не тільки скориставшись акційними пропозиціями від UTELS, а підключивши з використанням одного кабелю від одного оператора декілька послуг. Це буде коштувати дешевше ніж при окремому замовленні. Якість цих послуг буде вищою, що також є беззаперечним плюсом технології GPON.

Читайте також:  Несподівана привабливість будинків-модулів

Крім того, немає потреби в прокладанні по квартирі декількох проводів для підключення різних споживачів інтернету одна волоконно-оптична лінія здатна зробити доступними всі супутні послуги:

  • інтерактивне телебачення у високій якості;
  • система відеонагляду;
  • телефонний зв’язок;
  • “Розумний будинок”.

Зробити користування інтернетом максимально комфортним, захистити себе від ризику відключення мережі через відсутність світла можна дуже просто. Для цього потрібно подати заявку на підключення оптоволоконного інтернету на сайті https://utels.ua/rates-for-home-users. Провайдер з великим досвідом допоможе створити оптимальні умови для віддаленої роботи, онлайн навчання, перегляду фільмів у найкращій якості.