Translation Studio надає послуги перекладу документів та текстів різної тематики

Бюро перекладів Translation Studio надає послуги перекладу документів та текстів різної тематики та складності протягом останніх 7 років. Протягом цього часу компанія виросла з маленької компанії в досить великого гравця на ринку перекладацьких послуг України. На даний момент компанія InTime (https://www.byuroperevodov.com.ua ) це професійні співробітники, перекладачі, редактори, а також менеджери, які готові працювати з кожним замовленням незалежно від його обсягу, складності та вимог. А також менеджери по роботі з клієнтами готові завжди прийти на допомогу своїм клієнтам та прийняти, а також здати переказ поза робочий час.

Першим офісом компанії був маленький офіс у спальному районі міста Києва, надалі компанія переїхала на Поділ, ближче до центру міста. Після того, як в Україні почалася криза, керівництво бюро ухвалило рішення щодо розширення компанії. На даний момент, через 3 роки, офіси компанії розташовані в 5 містах України.

Якщо говорити не лише про кількісне зростання, то варто зазначити, що рівень обслуговування клієнтів, а також якість самих переказів значно зросла. Це стало можливим завдяки постійному розвитку компанії, якісному відбору перекладачів, редакторів, а також впровадженню найновішого програмного забезпечення, яке дозволяє не тільки швидко приймати замовлення та віддавати в роботу, але й дає змогу перевірити якість перекладів. Ви можете переконатися особисто як переклади, замовивши тестове завдання в бюро перекладів.

Підвищення якості переказів та зниження термінів виконання призвело, а також зростання курсу долара призвело до того, що організація змушена була підняти (https://www.byuroperevodov.com.ua/uk/byuro-perekladiv-kiiv-tsini-prays-list/ ) ціни на переказ. Але, звичайно, зростання цін призвело до того, що тепер постійні клієнти можуть розраховувати на додаткові «бонуси», як скорочення термінів виконання перекладів без доплати, верстка текстів безкоштовно, а також інші послуги, які раніше були платними, стали або дешевшими або зовсім безкоштовними. .

Усю інформацію було надано бюро перекладів . Більш детальну інформацію про компанію, її послуги, бонуси, а також ціни на переклад ви можете переглянути на сайті на відповідних сторінках. Якщо ж у вас залишаться питання після перегляду сайту, то просто задайте їх співробітникам організації та отримайте відповіді на всі ваші запитання щодо перекладів та інших додаткових послуг.