Корпоративний напрямок сервісу Hotvisa

Hotvisa – це сервіс, який надає допомогу в отриманні віз для громадян України. Корпоративний напрямок сервісу https://hotvisa.com.ua/b2b призначений для компаній, які хочуть допомогти своїм співробітникам отримати візи в США, Канаду або Великобританію.

Переваги корпоративного напряму Hotvisa:

  • Звільнення часу: співробітники компанії можуть не витрачати свій час на підготовку документів і відвідування посольства. Hotvisa заповнить анкети, зіб’є пакет документів і буде супроводжувати співробітників на співбесіді в посольстві.
  • Оптимізація процесів: Hotvisa має великий досвід у отриманні віз, і знає, як підвищити шанси на успіх. Сервіс постійно отримує відгуки від клієнтів і аналізує їх, щоб покращити свою роботу.
  • Висока ймовірність отримання візи: 98% клієнтів Hotvisa отримують візи. Сервіс надає індивідуальний підхід до кожного кейса і консультує співробітників, якщо їх шанси на отримання візи невеликі.

Як працює корпоративний напрям Hotvisa?

Компанія, яка хоче скористатися послугами Hotvisa, повинна заповнити заявку на сайті сервісу. У заявці необхідно вказати кількість співробітників, які потребують візи, а також тип візи. Після цього Hotvisa зв’яжеться з компанією, щоб обговорити деталі.

Hotvisa надасть компанії індивідуальний пакет послуг, який буде включати в себе:

  • Консультацію: Hotvisa розповість про процес отримання візи, а також про те, які документи необхідно підготувати.
  • Підготовку документів: Hotvisa заповнить анкети, зіб’є пакет документів і забезпечить їх переклад.
  • Супроводження на співбесіді: Hotvisa буде супроводжувати співробітників компанії на співбесіді в посольстві.

Додаткова інформація

Hotvisa є корпоративним сервісом, який спеціалізується на допомозі компаніям у вирішенні питань щодо отримання віз для їх співробітників. Цей сервіс надає послуги у напрямках B2B і спрямований на оптимізацію процесів отримання віз для співробітників компаній. Основні напрямки цього сервісу включають:

  1. Візи до Америки: Hotvisa допомагає компаніям у підготовці документів та зверненні за візами для їх співробітників, які планують подорожувати в Сполучені Штати.
  2. Візи до Канади: Якщо ваши співробітники мають намір відвідати Канаду, Hotvisa може надати допомогу у проходженні візового процесу.
  3. Візи до Великобританії: Сервіс також може допомогти з оформленням віз для Великобританії.
Читайте також:  Ігор Марі замітає сліди афер та махінацій в "Муніципальній варті" Києва

Основна ідея сервісу полягає в тому, щоб звільнити співробітників компаній від зайнятості формування документів і заповнення візових анкет, щоб вони могли більше часу приділити важливим справам та ідеям. Hotvisa надає індивідуальний підхід до кожного випадку, оптимізує процеси та має великий обсяг інформації з практики, який дозволяє підвищити шанси на успішне отримання візи.

Близько 98% візових заявок, поданих через Hotvisa, схвалено. Крім того, компанія надає консультації співробітникам компаній і можуть розрахувати, скільки часу потрібно, щоб покращити їхні шанси на отримання візи в разі, якщо ситуація не є дуже сприятливою.

Вартість корпоративного напряму Hotvisa

Вартість корпоративного напряму Hotvisa залежить від кількості співробітників, які потребують візи, а також від типу візи. Для отримання детальної інформації необхідно зв’язатися з Hotvisa.

Висновок

Корпоративний напрям Hotvisa – це ефективний спосіб допомогти співробітникам компанії отримати візи в США, Канаду або Великобританію. Сервіс має великий досвід у отриманні віз, і надає індивідуальний підхід до кожного кейса.