Олександр Кацуба. Злочинець та громадянин РФ хоче пограбувати бюджет на 100 міліонів

З бюджету України хочуть витягнути 100 мільйонів та повернути назад корупціонеру. Щось я такого не пригадую загалом в історії України. Новина звучить особливо прикольно на тлі повідомлення ГУР про те, що Україна повернула «Вишки Бойка» або як їх називають «Вишки Кацуб» під контроль.

Думали це вкидання, настільки вона неймовірна, ця новина.

Нагадаємо – у 2011-12 роках низка українських чиновників Чорноморнафтогаз, тісно пов’язаних із тодішньою владою Януковича, перевірила схему закупівлі морських платформ видобутку газу.

Закупили вдвічі дорожче та вкрали на тій схемі до 800 мільйонів доларів. Одного взяли, на інших завели кримінальні справи, пара наклала на себе руки раптово. За прокурора Юрія Луценка, вже після Революції Гідності, взяли такого собі Олександра Кацубу. Згодом він пішов на угоду зі слідством, визнав провину, відшкодував 100 мільйонів гривень (з 800 мільйонів доларів) та вийшов на волю.

А тепер виявляється, український суд вирішив вдати, що жодної крадіжки ніяких вишок не було.

Зробити це вирішили у каламутній воді, під час війни.

Вже 14 вересня в Апеляційному Суді міста Києва відбулося засідання, на якому збирались ухвалити рішення Кацубу визнати невинним, а гроші йому з бюджету України повернути.

Судді – Свинцицька Ірина Петрівна, Рудніченко Оксана Миколаївна, Ігнатюк Олег Володимирович. Це дуже відомі громадськості «законники», які не раз були під антикорупційними розслідуваннями журналістів. Суддям обіцяно ті 100 мільйонів гривень, у темі та долі також Генеральна Прокуратура України.

З прокуратурою Олександра Кацубу пов’язують давні тісні зв’язки, він їм носить гроші інформацію та здає далеких та близьких.

Справа номер 761/7184/17.

Ми перевірили це, бо інформація якась зовсім фантастична навіть для сьогодення.

Олександра Кацубу востаннє ви могли бачити або в дивних статтях на українських ресурсах, де він раптово роздає поради щодо облаштування світу, або в розслідуванні «Схем» «Батальйон Монако». Він їздить до Монако за волонтерськими, зрозуміло, цілями.

Читайте також:  Ігор Марі замітає сліди афер та махінацій в "Муніципальній варті" Києва

Корупціонери вирішили не лише, користуючись нагодою, принизити і без того страждаючий від війни народ, а й витягти з бюджету гроші.

Просто це вражає з усіх поглядів.

Той, хто визнав провину і пішов на угоду, не може бути визнаний невинним без нового розслідування. Забрав гроші – сідай назад у СІЗО. Плюс він повинен довести, що попереднє розслідування було проведене з жахливими якимись помилками. Чи вишки самі вкралися?

Спритно. Це типу під носом у всіх спецслужб України таке провертають?

І на останок приводимо текст інтерв’ю батька Кацуби прапагандиському сайту “Атіфашист” (заборонений в Україні).

Навесні 2022 року, коли Харківську область окупували орки давав інтервʼю пропагандиському сайту «Антіфашист» – як він радий приходу «асвабадітєлєй». Вся ця родина з Дергачів, тому вони дуже розраховували зайняти теплі місця і стати гауляйтерами.

Але на превеликий жаль Кацуб восени ВСУ звільнили Харківську область і всі інтервʼю «у всієї нашої родини є російські паспорти» прийшлось швидко вичищати

Але інтернет все памʼятає і залишки інтервʼю все ще можна знайти тут  і тут.

Куди дивляться правоохоронці? Чому злодій та шахрай Олександр Кацуба не сидить у в’язниці за свої злочини?

Далі повний текст інтерв’ю Кацуби-старшого російським пропагандонам, яке сімейка зараз вичищає

Украинский политик Владимир Кацуба: «В Дергачах и я, и все, кого знаю, как могли, помогали ВС РФ»

В контексте текущих событий и проводимой на территории Украины российской СВО, в том числе, в Харьковской области, нам удалось связаться с экс-депутатом Харьковского облсовета, бывшим председателем Дергачёвской райгосадминистрации и народным депутатом Украины VIII созыва от ОПЗЖ Владимиром Кацубой. Подполковник запаса Владимир Михайлович с первых дней Спецоперации сообщал о передвижениях украинских войск и предоставлял точную информацию о дислокации стратегический объектов в Дергачёвском районе Харьковской области.

Читайте також:  Сергей Горовой: как подельники Януковича продолжают наживаться на украинцах

— Владимир Михайлович, здравствуйте! Расскажите, пожалуйста, о том, как удалось уйти с подконтрольной Киеву территории?

— Если честно, я бы продолжал работу, к тому же, она приносила ощутимые плоды, однако, решение об «эвакуации» было принято после доноса в СБУ от «сослуживца». Счёт пошёл на минуты, и я был выведен буквально под носом у теробороны.

— Вам приписывают уничтожение ряда объектов в Дергачах. Почему Вы решили сотрудничать с российскими войсками?

— Я — русский, родился в Брянской области, которую сейчас обстреливают эти орки. Моя жена — русская, сыновья — граждане Российской Федерации. Я много лет находился на руководящих постах в районе и видел, как деградировала власть за последние годы. Постепенно, что в районные советы, что в областные советы приходили настоящие животные, которые своей «армией-мовой-вирой» выдавливали всё хорошее, что было на этих исконно русских землях. Вы думаете, мало людей здесь ждало освобождения? Да каждый первый! Люди пока боятся признаться, но со временем станет очевидно, что весь народ 24 февраля воспринял как праздник.

Когда шла точечная отработка по Дергачам, по Салтовке — все, кого я знаю, пытались, как могли, помогать ВС РФ: кто-то «случайно» публиковал передвижение войск националистов, кто-то получал информацию от знакомых в ВСУ… Поэтому, не только я старался, но и все, кого знаю.

— Вы резко высказались по Буче и утверждаете, что такая же провокация готовилась в Харьковской области…

— Один в один. Те же режиссёры, те же актёры и те же заготовленные люди для расстрелов. Потому что в Буче на самом деле в подвалах были трупы, но чьи? Всех подчистую пророссийских или заподозренных в пророссийской позиции. Помахал рукой русскому солдату — убит, взял тушёнку — убит, сказал что-то, а потом донесли соседи — убит. Что там творили «освободители» из украинских батальонов в течение двух суток — это не описать! У меня несколько друзей живёт в Буче, они утверждают: ад начался как раз после «освобождения». До этого люди гибли из-за обстрелов украинской армии, старавшейся «освободить» город, невзирая на жертвы. Так вот, «режиссёры» из ГУР Минобороны выдвинулись к нам уже после Бучи, у меня на местах остались глаза и уши. Даже подвалы подыскивали нужные!

Читайте також:  Медведчук отчаянно пытается хоть немного «исправиться» перед кремлевским хозяином

— Вы вернётесь в Харьков после его освобождения?

— А вы как думаете? На местах необходимо формировать новые органы власти. Людям нужно налаживать жизнь без ненависти, злобы, национализма и всего «украинства», которое навязывали многие годы.

Но это уже напрямую зависит от успехов российской армии, и работать на победу должны все — и мы, русские люди, и украинцы, и солдаты, ежедневно уничтожающие заразу, и руководство России…

Оксана Шкода
ИА «Антифашист»
21.04.2022

 

Be the first to comment