Обслуговування ГБО: локація, терміни, ціни

Діагностика газобалонного обладнання, у тому числі того, що ви обираєте для монтажу на своє авто, має виконуватися відповідно до встановлених норм та стандартів, дотримуючись рекомендацій виробника ГБО і конструктивних технічних особливостей моделі авто.

Для досягнення найкращого результату – безпечної та тривалої експлуатації ГБО, як альтернативної паливної системи, рекомендуємо звертатися на спеціалізовану станцію з обслуговування та ремонту Motor Gas. Спеціалісти компанії здійснюють діагностику всіх систем, що безпосередньо пов’язані із роботою газового устаткування, а також впливають на її службу.

Для попереднього запису на обслуговування «без черги» за допомогою професійного обладнання рекомендуємо звертатися у відділ обслуговування. Спеціалісти повідомлять скільки коштує поставити газ на авто, які терміни проведення діагностики та монтажу. ‘

Перевірку та обслуговування ГБО на авто проводять у декілька етапів:

  • Попередня оцінка обраного обладнання та його сумісності з автомобілем.
  • Комплексна діагностика ТЗ для попереднього усунення несправностей до монтажу системи ГБО.
  • Тестування роботи монтованої системи після проходження перших 1500 км.
  • Обслуговування відповідно до рекомендацій та у строки, передбачені виробником ГБО.
  • Інші перевірки для визначення «помилок» роботи та способів їх усунення.

Діагностика «до монтажу»

Попередня повна діагностика ТЗ необхідна для визначення справності систем, які можуть завадити встановленню газобалонного обладнання. За допомогою спеціальних стендів, професійних інструментів проводять оцінку роботи мотора, огляд циліндрів, тестують гальмівну систему та якість гальмівної рідини, оцінюють стан та ресурс акумулятора, перевіряють справність системи запалювання. Крім того, димогенератором здійснюють перевірку вихлопної системи, випуску відпрацьованих газів, герметичності колектора.

Результати перевірок фіксують у відповідних актах перевірки, адже на їх основі проводять оцінку загального стану ТЗ та його придатності для експлуатації на газу. При наявності будь-яких несправностей та похибок спеціалісти нададуть рекомендації по їх усуненню. При цьому на СТО “Мотор Газ” монтують обране ГБО виключно на справні автомобілі.

Читайте також:  Фильмы для изучения английского языка

«Нульове» ТО

Техобслуговування ГБО після проходження автомобілем перших 1000-1500 км проводять для налаштування нової системи відповідно до особливостей його експлуатації. Комп’ютерна діагностика визначає похибки, які слід усунути для безпечного та економного використання такої системи.

Таке обслуговування проводять в середньому 15-30 хвилин, а його вартість включена у монтаж системи. Якщо газове обладнання було встановлено на іншій станції, то для визначення вартості додаткового налаштування слід звернутися у відділ обслуговування.

Планове обслуговування

Обслуговування авто на газу рекомендовано проводити кожні 10 тис. км. Під час перевірки оцінюють стан агрегатів, цілісність з’єднань, зношеність та проводять комп’ютерну діагностику електроніки. Обслуговування є важливим «превентивним» заходом, що знижує ризики виникнення складних поломок, їх швидкого усунення. Вартість ТО в Києві обумовлена комплексом виконаних робіт, складністю.

63IaLVoEghjmBPcKiIWchL_fwPFOr6BxMhxr6p0Gh4v5HM6wtcpoED72Z-_gT2n5i02H60GJv8Hi2oEL5kpyOmduHNAzITZ2OCi6dGn3vaZb9UnJryY0xDnhKNQlf2RmrAZL1YApa9GHaGfsxxkn5wE

ТО «за необхідності»

Діагностика газового обладнання та авто в цілому може бути проведена і в інших випадках. Автовласники можуть записатись на попередній «огляд» ТЗ на сервіс “Мотор Газ” за наявних нарікань на роботу окремих елементів системи, виявленні незвичних звуків під час експлуатації, неможливості використання ГБО за призначенням.

На професійній станції у Києві пропонують оцінку стану систем ТЗ, надання рекомендації з проведення ремонтних робіт, прорахунок вартості зношених деталей та ціни на їх відновлення чи заміну.