Натяжні стелі: висока якість виробництва та швидкий монтаж

У сучасному світі все більшої популярності при оформленні інтер’єру набирає встановлення натяжних стель. Такий варіант вважається практичним рішенням для будь-якого приміщення, і дає змогу стильно й унікально оформити простір.

На сайті https://www.briton.com.ua/kyiv представлений широкий асортимент якісних та сучасних натяжних стель різних кольорів, візерунків і текстур від виробника, виготовлених у Києві. Завдяки різноманіттю кольорів можна обрати сучасні полотна, які будуть привабливо виглядати протягом тривалого часу. Компанія Briton пропонує якісний та швидкий монтаж підвісних конструкцій з гарантією від виробників світового масштабу.

Виробництво з плівки ПВХ

gbBXjT7iqlgpO-wdOOksC8rpPSzNEXrjQC3hZzs37vxekYZsSMEynWysuRaRIFAMGF0vg22XHIadJkVoJEp1p2x-d1nbU2d62g2Xkdb-qfDb1XGiZ-OdI2qdqAjFRLlxQggrD9TOKDSSlmVWseM-lO_-Hj6lW3G_v65kwPK9p1DMkbNwp1-9RBLEE6EaDg

Виробництво натяжних полотен складається зі складного технологічного процесу, який потребує наявності спеціального обладнання й особливого заводського мікроклімату.

Використання при виробництві натяжних стель високоякісних матеріалів з сертифікованої плівки полівінілхлориду – це завжди гарантія неперевершеного результату. Така плівка не боїться механічних впливів зовні, служить тривалий час, не вимагає частих ремонтних робіт.

Також плівка ПВХ пожежобезпечна і не піддається коливанню температур.

Існує можливість обрати варіанти на будь-який смак:

 • глянцевий з дзеркальним ефектом;
 • матовий класичний;
 • гладкий сатиновий;
 • шовковистий перламутровий;
 • глибокий металік;
 • нанесення фотодруку.

Особливості монтажу

ffqIV7MgFyi-vUajuWWMmxZTmj6OayDSGYMSdOqDiThvl2B14t9E1xwWBQ7NMkZSMhcJpuHhptrOZ_fxUawDXCxunWKId36x1qD5nNurbv_TGGRsMIgoVV41HBzTMEes4YRX4xH84BIqvobS8gVgpJzPx9zrkww86qh999G8GT8Hvb1A15N5qDE-xw16jA

Хоча, на перший погляд, установка натяжної стелі – процес досить нескладний, але самостійно займатися цим не слід. Адже не можна просто відрізати шматок плівки від рулону, навіть чітко прорахувавши потрібний розмір. Монтаж повинні виконувати професіонали своєї справи. Правильні та чіткі дії в процесі монтажу є запорукою бездоганного результату на найвищому рівні.

У процес установки натяжного полотна входить декілька етапів, виконання яких самостійно зробити неможливо. Адже необхідно досконало знати всі тонкощі технології.

Монтажні дії складаються з таких ключових етапів:

 1. Розмітка стелі.
 2. Монтаж багета.
 3. Прокладка кабелів електрики, а також кріплень для освітлювальних елементів.
 4. Установка натяжного полотна.
 5. Встановлення освітлювальних приладів.
Читайте також:  Виктор Нусенкис: лжегрек-олигарх во главе православно-воровской корпорации

Важливо знати, що проводити роботи з монтажу натяжної стелі в приміщенні слід лише після завершення всіх інших ремонтних робіт. Якщо не виконати це правило, то існує велика ймовірність забруднення або пошкодження стельового полотна.

Переваги натяжних полотен

7KHpWKOe5m2m8JRBNQeFbd9E2uPxgn0EqlyUyTU3EK6WtRhOu7DFkHdQdKQrdprEgOqxmdEMk0Askkj79_PgfNi--lYuvpvA7jNC0tE1gupVrVm0miBWEKbngHNA5PWTnaoR_enYnDf6LszaEYNZOmgIEmmSdfQkV16sgZyUeezE3NZFNEkMOxH-WcjcVA

Підвісні полотна славляться не тільки своєю дизайнерською привабливістю, створюючи затишок в оселі, а також відрізняються якісними експлуатаційними характеристиками. Основні з них:

 • матеріал ПВХ абсолютно безпечний та гіпоалергенний, перешкоджає розмноженню грибків і бактерій на поверхні;
 • легке очищення звичайною вологою серветкою;
 • швидкий монтаж без пилу та бруду;
 • можливість використання в вологих приміщеннях;
 • збереження яскравості кольорів продовж усього терміну використання;
 • правильно встановлені натяжні полотна мають термін придатності понад 15 років.

Велика різноманітність кольорів та фактур натяжних конструкцій дають можливість реалізовувати в життя свої фантазії, створюючи у приміщенні, як класичний інтер’єр, так і незвичайні дизайнерські рішення.