Медуниця та Ко. Паразити Сумщини

Олег Медуниця
Олег Медуниця

Олег Медуниця відомий на Сумщині персонаж.

На парламентських виборах 2012 року Медуниця був обраний народним депутатом від партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, а на виборах 2014 року в друге його вибрали народним депутатом від партії «Народний фронт» Яценюка-Авакова.

І хоча Медуниця використовує патріотичну риторику, шкоди він та його оточення наносіть Сумщині не менше ніж відвертий українофоб  Деркач

Одна з найближчих соратниць та помічниць Медуниці – Олена Адаменко яку він використовує в «мочилові» опонентів відома тим що регулярно відвідує Росію.

Адаменко та Медуниця
Адаменко та Медуниця

Адаменко уродженка міста Рязань (РФ), окрім того що регулярно відвідує країну-агресора Росію, ще і роздає місцевим російським ЗМІ інтерв’ю в яких розповідає, що українцям їздити на росію безпечно.


Те що на росії ФСБ постійно затримує та бере в заручники українців Адаменко мабуть не знає, чи може помічниця Медуниці свідомо підіграє окупантам?

В кінці 2016 року Медуниця та Адаменко купляють сайт sumy.today де починають мочити опонентів Медуниці. 

А в 2019 на створену Адаменко ФОПку, людьми медуниці з ЮА.Суми, а саме керівником Сумської філії «Суспільного» (НСТУ) Олександром Такулом та колишнім помічником Медуниці – куратором ЮА.Суми Миколою Чорнотицьким виділяються  державні кошти в розмірі 380 396 грн. на створення програм які так само націлені на мочилово опонентів Медуниці.

Олександр Такул
Олександр Такул

Взагалі вся ця контора під назвою ЮА.Суми, що існує за наші с вами кошти роками піарить Медуницю.

По ньому там суцільний позитив і жодного негативу. Всі експертні коментарі беруться від Медуниці. Він виступає на всіх можливих програмах, дає інтерв’ю. Жодного розслідування, інформації про майно або статки не висвітлюються.

Складається таке враження що Медуниця там головний бос.

Повернемось до колишнього помічника Медуниці Миколи Чорнотицького – голови ЮА.Сумы, (члена правління ПАТ НСТУ).

Читайте також:  Игорь Котвицкий - кошелек Авакова припрятал в Панаме $40 млн для министра внутренних дел.
Микола Чернотицький
Микола Чернотицький

Його зарплата з урахуванням премій складає 170 000 грн. Як кажуть «А чого добився ти?»

І за що такі величезні виплати? За сюжети які дивляться півтори калєкі?
Ось вам просмотри сюжетів ЮА.Суми – 48 переглядів , 33, 30 і т.д.

Медуниця є директором так званого  «Бюро анализа политики»

В цьому «Бюро» експертами підробляє такий персонаж як Віктор Бобиренко

Віктор Бобиренко
Віктор Бобиренко

Це «Бюро» а також ще декілька ФОПок виявились звичайними грантоїдськими конторами.

Так наприклад громадська організація Віктора Бобиренко «Бюро аналізу політики», отримала від фонду «Відродження» Сороса 324 Тисячі гривень. Цікаво, що третина цього бюджету – 90 тисяч гривень – пішла на особистий гонорар Віктору Бобиренку, а сама «контора» напряму пов’язана з екс-нардепом Олег Медуницею.

А тепер, знаючи дрібниці, спробуємо уявити масштаби цього «осваївання» коштів.

Тільки за останній час, і тільки від Міжнародного фонду «Відродження» (фонд Дж. Сороса) було отримано:

  • ГО «Бюро аналізу політики» (колишній голова – Олег Медуниця, експерти – Віктор Бобиренко, Олег Очкалов (помічник нардепа Медуниці), Андрій Букін (помічник нардепа Медуниці  – 324 500 грн.

  • ГО «Клуб« Шанс» (керівник – Андрій Букін, помічник нардепа Медуниці) – 793 920 грн;

  • ще один грант ГО «Клуб« Шанс» – 1 млн. 083 тис. 999 грн.

  • ГО «Студія правових та соціальних досліджень» (керівник все той же – Андрій Букін, помічник нардепа Медуниці; зареєстрована за тією самою адресою, що і попередня ГО «Клуб Шанс», в квартирі на вул. Прокоф’єва) – 699 764 грн.

  • ще один грант ГО «Студія правових та соціальних досліджень» – 369 910 грн.

Всього цими товаришами, тільки за останній час, отримано і «з’їдено» грантів від Фонду Сороса – 3 мільйони 272 тисячі гривень.

Читайте також:  Артем Семеніхін (мер Конотопу) покриває розкрадання грошей громади (відео)
Андрій Букін
Андрій Букін

Тепер ви розумієте, чому колишній нардеп Медуниця ніколи толком ніде і не працював, а займався «активізмом»?

А тепер про зовсім негарну історію Медуниці та компанії

Пов’язана з Медуницею Ганна Товстуха очолює Сумський осередок РУХу «ЧЕСНО» це ще одна грантоїдська структура. Вона також експерт «Бюро аналізу політики» Медуніці

Ганна Товстуха
Ганна Товстуха

Також вона керує Громадським фондом «Суми»

Так ось, ця контора ГФ «Суми» вкрала гроші виділені на АЛЕЮ ГЕРОЇВ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ ЗСУ. Гроші на благоустрій виділяла Сумська міська рада, перераховуючи кошти на особисті рахунки сімей загиблих. За будівництво меморіалу взявся фонд “Суми”, пропонуючи людям перераховувати отримані кошти йому. Усього за три роки фонд отримав понад три з половиною мільйони гривень. Утім, Алея Героїв так і не добудована.

Коли родичі загиблих запідозрили фонд у шахрайстві – звернулися до правоохоронців.

Прокуратурою за результатами цього звернення було розпочато кримінальне провадження за фактом імовірного шахрайства в діях громадського фонду

Нині правоохоронці перевіряють діяльність фонду. Якщо доведуть факт шахрайства, його керівникам та відповідальним за будівництво загрожує до 3-х років позбавлення волі.

Мета Медуниці зараз – крісло мера Сум. Для цього він підбирає активістів-аферистів різного гатунку. Таких наприклад як Микола Сурженко який на останніх виборах в Верховну Раду в 2019 році стає технічним кандидатом Медуниці.

Але і Медуниця, і звісно тех.кандидат Сурженко з тріском пролітають на виборах.

Сурженко достатньо відомий в вузьких кругах аферист. Він прославився тим, що кинув своїх побратимів з «Правого Сектору». В 2014 році він був голова сумського осередку «Правого Сектору» та почав «волонтерити» – збирати гроші на ДУК «Правий Сектор». В 2014 році кожен – і багатий, і бідний готові були віддати останнє для захисників України.

Читайте також:  За волонтерство, за український віночок, за українську мову: У полоні "Бєса" волонтерці відрізали ножицями пальця і перебили коліна
Микола Сурженко
Микола Сурженко

Вгадайте що відбувається потім?

Сурженко зникає з грошима і виходить з «Правого Сектору»… І його підбирає все той самий Медуниця …

Ось така команда аферистів Медуниці спекулює на патріотизмі та освоює бюджетні кошти.