Гранулятори для формування пелет

Гранулятор для пелет – це фомово-дробильний верстат, незамінний для домашнього господарства, фермерства та бізнесу. Він може працювати від однієї фази і трьох фаз, створювати гранули різної товщини та довжини, простий у встановленні та експлуатації. Ви можете купити гранулятор для пелет, і використовувати його також для обробки комбікормів для тварин, птахів, риб. Це обладнання сьогодні затребуване на ринку. Користуються попитом верстати українських виробників, про їхню хорошу якість багато позитивних відгуків фермерів, виробничників та власників приватних домогосподарств.

Розширена лінійка обладнання від виробників

Гранулятор для пелет з тирси, трави, соломи, сіна, а також формування комбікормів із сумішей – все це можливо, якщо ви оберете універсальний варіант. При пошуку звертайте увагу на технічні характеристики та вартість. Для частого та інтенсивного використання потрібна техніка з високою продуктивністю, здатна видавати 200-300 кг/год готового продукту. Тоді як приватнику з невеликим домогосподарством достатньо варіанта 40-100 кг/год. Міні гранулятор для тирси обійдеться дешевше, але він менш продуктивний, обладнаний двигуном невеликої потужності. Усе це слід враховувати під час добору товару, і звертати увагу до технічні характеристики.
Від розміру робочої частини та потужності залежить кількість одержуваного продукту:
 100 мм – до 40 кг/год;
 150 мм – до 100 кг/год;
 200 мм – до 200 кг/год;
 260 мм – до 300 кг/год.

Гранулятор пелет дозволяє отримати гранули різного діаметра – 2, 4, 6, 8 мм. Розмір залежить від величини радіальних отворів на матриці. Ви самі вибираєте потрібний варіант, залежно від потреб і типу матеріалу, що використовується для гранулювання.

Переваги гранулятора:
 Зниження витрат на виробництві;
 Пресування зменшує обсяг продукту;
 Можна змішувати 2-3 типи матеріалу;
 Створювати однорідність брикетів;
 Робити однаковий розмір гранул та ін.

Читайте також:  «Завод імені Малишева» працює над танком «Оплот-2М»

Один і той же агрегат застосовують як для пелет, так і для гранулювання комбікорму тваринам. Маючи вдома такий верстат, можна цілий рік забезпечувати себе деревними пелетами, використовувати їх для топки у твердопаливних котлах. У виробничому масштабі крім матеріалу для котлів пелети йдуть на підстилку свійським тваринам (коти, хом’ячки), ін.

Додаткові властивості та особливості вибору

Гранулятор для пелет дає можливість отримати рівні однакові гранули з одного матеріалу та в різній комбінації складів (кілька матеріалів). При необхідності можна додавати ароматичні чи антибактеріальні речовини.
Верстат застосовують для вироблення пелет з:
 Соломи;
 Сена;
 Трави;
 Тирса;
 Лушпиння;
 Комбікорми.

Купити гранулятор для пелет – означає знайти незамінного помічника в домашньому господарстві. Вирощуєте свійських тварин або птахів, займаєтеся столяркою, косите траву, сушіть сіно, солому, вам точно потрібен такий агрегат будинку. Верстатом регулюється діаметр гранул та їх довжина. Остання заздрості від регулювання ножа, що відсікає пресовані тубуси.

Є два типи живлення – від стандартної розетки 220 вольт і трифазне 380 вольт, іноді присутнє відразу два типи напруги. Відрізняється і потужність двигуна, від скромного варіанта 1,5 кВт до 7,5-37 кВт. Від сили двигуна залежить тривалість і інтенсивність роботи.

Сертифіковане обладнання для бізнесу

Гранулятор для пелет може дати поштовх вашому бізнесу. Сьогодні ця продукція потрібна для опалення приватних жител та організацій, пелети активно купують будівельні магазини та супермаркети. Якщо вам потрібні окремі вузли або робоча частина, без двигуна – виробник пропонує обладнання в будь-якій комплектації.

Наявність національних та міжнародних сертифікатів якості є додатковим плюсом. Товари українських виробників, розміщені у цій категорії, активно продаються і на міжнародних ринках. Є річний гарантійний період від виробника.