Андрій Стріхарський: аферист та ґвалтівник будує житловий комплекс під вивіскою храму

Слуга Стріхарський будує в Києві храм із підземним паркінгом на 23+ поверхів!

Ні це не Таджмахал, це план київського злобудовника Статус Групп і його вже затвердило ДАБІ.

Дозвіл надано на будівництво, вдумайтесь – … багатофункціонального храмового комплексу!!!

У складі передбачено 176 апартаментів загальною площею близько 10 тис. Кв.м. Площа всього храмового комплексу становить 65 тис. Кв.м. будується на земельній ділянці площею 1 га з цільовим призначенням «для суспільних та релігійні організації», вид використання «для експлуатації та обслуговування храму Святого Євангеліста Іоанна Богослова».

Отже минулого тижня Держархбудінспекція дозволила столичному забудовнику будувати в Дарницькому районі Києва багатофункціональний храмовий комплекс. Зручне розташування біля метро Славутич, ймовірно, буде залучати безліч паломників, тому забудовник подбав про їх нічліг і передбачив в комплексі 176 апартаментів.

Я м’яко кажучи – отетерів від здивування нахабності забудовних планів.
Але з іншого боку я в захваті від креативності команди Статус Груп Слуги Народу Андрія Стріхарського.

Питання, а цей “храмовий комплекс” буде вище православних святинь на Дніпровських пагорбах? Бо вказано що поверхів буде 23+ і важко навіть порахувати висоту цього маштабного храму.

Як там президент Зеленський, мабуть вже в курсі такого величного проекту який замислив його сокіл?

Ну то таке, цікаво чи в курсі Департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації? КМДА?

Хотів ще згадати тут церкву – але боюсь навіть уявити, якої вона буде конфесії….

Але називатись мабуть буде “Храм велико-ЗЕ-мученика Андрія – званного у миру Стріхарського”

Адреса нового місця паломництва, яке скромно многофунціональний храмовий комплекс – вул. Зарічна, 45 в Дарницькому районі Києва

І ще один нюанс – Храм Святого Євангеліста Іоанна Богослова стане першим храмовим комплексом з апартаментами. Код об’єкта: «будівлі торговельні інші».

У цю мить, читаючи наш пост, десь на островах Кабо-Верде, чухає потилицю Володимир Зубик і думає: Блін,а що так можна було?

Читайте також:  Где продать волосы в Виннице

Нагадаю, це вже не перша подібна махінація забудовника. Раніше він таким чином в тому ж Дарницькому районі на комунальних землях навчального закладу побудував «Спортивно-оздоровчого комплекс» за адресою: Харківське шосе, 210 «Об’єкт містичним чином перетворився на житлові будинки. І навіть в паспорті будівництва махінатори вказували кількість квартир в цьому «спортивно-оздоровчому комплексі».

Історія брудного шахрая Андрія Стріхарського

З кінця 2005 року внаслідок шахрайських дій колишнього головного бухгалтера двох компаній були розкрадені активи на суму 15 млн. гривень.

Загальна попередня сума збитку оцінювалась в 25-30 млн. гривень по курсу 2005 року приблизно 6 млн. долларів.

Група інвесторів компаній-забудовників ТОВ “Марс” і ТОВ “НСЛ” тоді заявили про появу нової будівельної “піраміди” у столиці, у результаті якої постраждали понад 180 чоловік, що вклали гроші в будівництво житла на вул. Мілютенка, 29А і вул. Березняківській, 4А.

Відповідно до повідомлення комітету із захисту прав інвесторів, на початок року будівництво на цих двох майданчиках так і не було почато. З кінця 2005 року внаслідок шахрайських дій були розкрадені активи на суму 15 млн. гривень. Загальна попередня сума збитку оцінювалась в 25-30 млн. гривень (6 млн. долларів)

Комітет із захисту прав інвесторів тоді акцентував увагу на тому, що понад 95% коштів, отриманих від інвесторів, були виведені генеральним директором компаній і головним бухгалтером обох товариств через підконтрольні компанії та фірми.

Зокрема, як відзначали інвестори, на половину отриманих від інвесторів коштів закуповувалися будівельні матеріали, потім вони вивозилися на інші будівельні майданчики і перепродувалися третім особам, віддавалися в заставу під кредит у комерційних банках.

“Решта грошей направлялася на рахунки фіктивних фірм і компаній-“одноденок” і відразу переводилися в готівку, а самі фірми миттєво ставали банкрутами”, – йшлося в повідомленні.

Читайте також:  Мер Полтавы - "регионал" Александр Мамай - классический пример взяточника и коррупционера

11 березня від заступника прокурора Деснянського району Києва інвесторам стало відомо про те, що їм відмовили в порушенні кримінальної справи за фактами шахрайства з коштами вкладників ТОВ “Марс” і ТОВ “НСЛ”. Інвестори вважають, що відмова в порушенні кримінальної справи незаконна, що стало підставою для звернення до Прокуратури Києва і Генеральної прокуратури зі скаргою та клопотаннями – скасувати дану постанову.

Тоді зв’язатися із представниками компаній-забудовників не вдалося.

Варто зазначити що Стріхарський Андрій Петрович проходив по кримінальній справі 761/27603/13-к (тих самих організаторів піраміди на Мілютенко 29 та Березняківській 4а ТОВ “Марс” та ТОВ “НСЛ” де директор цих компаній Клацун Ярослав Михайлович є обвинуваченим.

Тісний зв’язок Стріхарського з Клацуном показуєщо вони разом балотувались в одному виборчому окрузі на Черкащині та Стріхарський переміг від партії влади. Співпало!? Отже виходить що друг Стріхарського аферист Клацун виступив в статусі технічного кандидата “слуги народу”.

Клацун – фігурант чисельних схем та афер наприклад в Броварах під Києвомвін ошукав своїх вкладників на 2 млн. грн.

Клацун на колажі статті де йдеться про аферу
Клацун на колажі статті де йдеться про аферу

Як повідомляли обдурені інвестори ТОВ “НСЛ” і ТОВ “МАРС”, де “шановний” Андрій Петрович Стріхарскій на пару з бухгалтером Кириченко-Степаненко Іриною консультували і брали гроші у інвесторів (а тепер потерпілих (їх 115 чоловік) у кримінальній справі 60-2638 Провадження ГУ МВС в м. Києві (слідчий підполковник Вдовенко Олена Миколаївна), всього зібрано грошей на 26 600 000 і все так майстерно вкрадено, що і за 5 років слідства не знайшли!

Також як повідомляли інвестори, в матеріалах кримінальної справи 60-2638 знаходяться протоколи допиту Андрія Петровича Стріхарського том і це не буде називатися ні наклепом, ні збитком “ділової репутації”! Тому що це правда!

Читайте також:  Борис Баум пособник террористов и его друзья рашисты из 1xBet уже на "Миротворце"

На відомому форумі присвяченому нерухомості сайту domik.net а також gdevkievezhithorosho.com розміщена інформація про участь А.П. Стріхарського в діяльності ТОВ “НСЛ”, яке “нагородило” міська влада Києва сотнею з гаком потерпілих від будівельної афери.

Оральний ґвалтівник став “Слугою народу” — опублікований викривальний документ.

Народний депутат Верховної Ради від Партії “Слуга народу” Андрій Стрихарський неодноразово потрапляв у різні скандали. Наприклад, в серпні 2020 року проти нього було висунуто звинувачення в бійці, яку він спровокував в ресторані, перебуваючи в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння. Також Стріхарскій неодноразово потрапляв в корупційні скандали. Останнім скандалом Стріхарского був віджим ДП Київський завод «Імпульс» з метою його забудови. Як відомо після цього працівники завод заявили про безстрокове голодування.

Однак, як виявилося, це ще квіточки. Раніше проти нардепа було порушено кримінальну справу про зґвалтування.

У мережі з’явилася копія витягу з матеріалів кримінальної справи. У фабулі йдеться, що Стрихарський, перебуваючи на своїй яхті, “зайнявся оральним сексом” з невідомою особою. Інцидент стався 13 травня 2016 року. Потерпіла (або потерпілий?) звернулася до правоохоронних органів того ж дня.

Чергова пляма на репутації партії “Слуга народу”. Враховуючи, що репутація політсили і так значно погіршилася, а рейтинги стрімко йдуть вниз, черговий секс-скандал з представником партії “слуг” може стати ще одним фактором, який змусить людей відвернутися від правлячої фракції.