Аферист-слуга Стріхарський будує житловий комплекс під вивіскою храму

Слуга Стріхарський будує в Києві храм із підземним паркінгом на 23+ поверхів!

Ні це не Таджмахал, це план київського злобудовника Статус Групп і його вже затвердило ДАБІ.

Дозвіл надано на будівництво, вдумайтесь – … багатофункціонального храмового комплексу!!!

У складі передбачено 176 апартаментів загальною площею близько 10 тис. Кв.м. Площа всього храмового комплексу становить 65 тис. Кв.м. будується на земельній ділянці площею 1 га з цільовим призначенням «для суспільних та релігійні організації», вид використання «для експлуатації та обслуговування храму Святого Євангеліста Іоанна Богослова».

Отже минулого тижня Держархбудінспекція дозволила столичному забудовнику будувати в Дарницькому районі Києва багатофункціональний храмовий комплекс. Зручне розташування біля метро Славутич, ймовірно, буде залучати безліч паломників, тому забудовник подбав про їх нічліг і передбачив в комплексі 176 апартаментів.

Я м’яко кажучи – отетерів від здивування нахабності забудовних планів.
Але з іншого боку я в захваті від креативності команди Статус Груп Слуги Народу Андрія Стріхарського.

Питання, а цей “храмовий комплекс” буде вище православних святинь на Дніпровських пагорбах? Бо вказано що поверхів буде 23+ і важко навіть порахувати висоту цього маштабного храму.

Як там президент Зеленський, мабуть вже в курсі такого величного проекту який замислив його сокіл?

Ну то таке, цікаво чи в курсі Департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації? КМДА?

Хотів ще згадати тут церкву – але боюсь навіть уявити, якої вона буде конфесії….

Але називатись мабуть буде “Храм велико-ЗЕ-мученика Андрія – званного у миру Стріхарського”

Адреса нового місця паломництва, яке скромно многофунціональний храмовий комплекс – вул. Зарічна, 45 в Дарницькому районі Києва

І ще один нюанс – Храм Святого Євангеліста Іоанна Богослова стане першим храмовим комплексом з апартаментами. Код об’єкта: «будівлі торговельні інші».

Читайте також:  Новая власть или как купить должность за $ 5 000 000

У цю мить, читаючи наш пост, десь на островах Кабо-Верде, чухає потилицю Володимир Зубик і думає: Блін,а що так можна було?

Нагадаю, це вже не перша подібна махінація забудовника. Раніше він таким чином в тому ж Дарницькому районі на комунальних землях навчального закладу побудував «Спортивно-оздоровчого комплекс» за адресою: Харківське шосе, 210 «Об’єкт містичним чином перетворився на житлові будинки. І навіть в паспорті будівництва махінатори вказували кількість квартир в цьому «спортивно-оздоровчому комплексі».