Всі гниди будуть відповідати! За запитом України в Празі затримали учасника окупації Криму

В аеропорту Праги за запитом України затримали росіянина Александра Франчетті, який брав участь в окупації Криму. Про затримання повідомляє російський пропагандистський ресурс РІА.

Прессекретар президії поліції Чехії Ондржей Моравчик повідомив, що в аеропорту Праги був затриманий громадянин Росії на підставі ордера на арешт, виданого Україною.

Ранніше сьогодні в окупаційному представництві президента РФ Володимира Путіна в Криму заявляли, що в Празі був затриманий учасник окупації Криму Франчетті. Окупанти заявляють, що його можуть видати Україні.

За даними центру Миротворець, у 2014 році Франчетті приїхав до Криму, вступив в незаконне збройне формування Оборона Севастополя, а потім організував інше НЗФ – розвідгрупу Північний вітер. Займався в Криму терором проукраїнського населення, за окупацію Криму нагороджений медаллю, пишуть в центрі.

Radio Prague раніше повідомляло, що Франчетті – фітнес-тренер і підприємець, який веде свою діяльність в Чехії з 1990-х років і має право на постійне проживання в Чехії.

Читайте також:  Зеленський скликає РНБО: вирішують, стріляти чи не стріляти