Єрмак хоче знову зробити спонсора бойовиків Столара “смотрящім” за Києвом

Спонсор бойовиків і скандальний забудовник Вадим Столар хоче підім’яти під себе Київ

Голова Офісу президента Андрій Єрмак хоче повернути скандальному забудовнику, нардепу від ОПЗЖ, якого підозрюють у фінансуванні тероризму, Вадиму Столар статус «смотрящего» за Києвом. Про це в facebook написав колишній нардеп, екс-глава Комітету виборців України Олександр Черненко.

За його даними, підтвердженням «неформального тандему» Єрмак-Столар стали недавно злиті в мережу плівки за участю депутата Гео Лерос. Їх Банковій міг передати особисто Столар. «Єрмак робить все, щоб поставити Столара контролювати київські потоки. Якщо глава Офісу президента реалізує свій план, то Київ отримає нового-старого «смотрящего», який вже має досвід столичних «чорних схем», дерибану землі та розпилу бюджету. Чого варта одна лише афера «Еліта-центр», яка зійшла Столару з рук. За інформацією ЗМІ, депутат і сьогодні контролює 4 будівельні фірми », – написав Олександр Черненко .

Столар неодноразово фігурував в скандалах, пов’язаних із забудовою, земельними відносинами та корупцією. Офіс генпрокурора відкрив щодо Столара три кримінальні справи: легалізація доходів, отриманих незаконним шляхом, ухилення від сплати податків, фінансування тероризму. 

«Немає нічого дивного в тому, що депутат від ОПЗЖ дає гроші бойовикам на Донбасі. Саме за це його, до речі, називають «гаманець сепаратистів». І тут виникає наступне питання: тільки Офіс президента або і президент особисто теж спирається на таких персонажів, як Столар? Тому що, чесно кажучи, в казочку про доброго царя і поганих бояр вже ніхто особливо не вірить», – написав Черненко .

Нагадаємо, нещодавно в Telegram опублікували відео, на якому людина, схожа на Лероса просить у невстановленого співрозмовника гроші нібито на організацію підпалу власного ж автомобіля. Депутат Лерос назвав відео підробкою, хоча підтвердив, що зустрічався зі Столаром в минулому, задовго до свого депутатства.