Як вибрати охоронну компанію

Охоронний бізнес – це сфера діяльності, яка ставить на перше місце забезпечення безпеки життя та здоров’я людини і тільки після цього захист майнового права особи, що охороняється. Багато хто запитує, як вибрати хорошу охоронну фірму і не помилитися у виборі. Законодавство пред’являє до приватних охоронців які надають послугу охорона житлових комплексів жорсткі вимоги і навіть для створення охоронного підприємства доведеться пройти кілька етапів перевірки та відповідності, де як наглядові органи будуть виступати представники Міністерства внутрішніх справ.

ПРАВИЛЬНО ВИБИРАЄМО НАДІЙНУ ОХОРОННУ ФІРМУ

Тепер залишається правильно вирішити, яку охоронну фірму, яка надає послугу охорона трц, вибрати і на що потрібно звернути увагу. Як правило, для огляду рекомендується вивчити діяльність хоча б 10-15 підприємств. Витративши деякий час, ви зрештою зупините свій вибір на 2-3 компаніях, на одній з яких і потрібно буде зупинитися.

Надалі, щоб правильно знати, як вибрати охоронну фірму, звертаємо увагу на такі критерії:

  • Скільки часу є фірма на ринку охоронної діяльності. Оптимальним критерієм довіри стане фірма віком від 5 років.
  • Наявність основних атрибутів підприємства – ліцензія, розрахунковий рахунок, доступність офісу, наявність служби цілодобового оперативного реагування.
  • Вивчення постійних клієнтів. Ви можете познайомитися з клієнтами безпосередньо в офісі компанії, почитайте відгуки як на сайті, так і на спеціалізованих форумах відповідної тематики. Враховуйте, що розташування об’єктів клієнтів є комерційною таємницею, тому ви можете отримати інформацію від постійного клієнта тільки після погодження з адміністрацією охоронного агентства.
  • Комплектація штату. Наявність малого числа охоронців не дає гарантії надійності підприємства, але є правила з винятку. Найбільш перевіреними та надійними охоронними підприємствами є ті, де персонал налічує від 40 осіб. Плинність кадрів – це погана ознака підприємства, тому, якщо вам вдасться, поцікавтеся про роботу в компанії безпосередньо у персоналу охоронного агентства.
  • Зовнішній вигляд працівників. Для всіх охоронців та службовців агентства передбачено єдину форму одягу, і кожен співробітник повинен мати іменний бейджик. Ви повинні знати в особу своїх майбутніх охоронців!
  • Робота вночі. Охоронне підприємство має функціонувати 24 години на добу, поцікавтеся у персоналу агентства, яким чином організуються нічні перевірки та робота у позаурочний час, чи існує оперативна цілодобова служба (оперативний черговий).
Читайте також:  Охоронна система для котеджу: Специфіка і вибір рішення

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – ВАЖЛИВИЙ КРИТЕРІЙ ВИБОРУ ПІДПРИЄМСТВА

Вище ми зазначили лише основні чинники, на які потрібно звернути увагу перед вибором підприємства, яке надає послугу охорона офісів. Є ще один аспект – це професіоналізм, який важко оцінити візуально, але можна за деякими ознаками:

  • Які варіанти охорони об’єкту пропонує агентство?
  • Які заходи передбачені для персоналу компанії для відточування професіоналізму та підтримки відповідної фізичної форми.
  • Які рівні складності охорони використовують у роботі на конкретних об’єктах.
  • Наскільки швидко спеціаліст охоронної фірми проводить оцінку вартості послуги за вашим об’єктом, що підлягає охороні.

Останній момент вибору та довіри своєї охоронної фірми, це наявність власного сайту. На офіційному ресурсі має бути розкрито всю інформацію про роботу агентства, а також інші робочі та інформаційні матеріали, що стосуються охоронної діяльності.