Як купити зарядну станцію потрібної потужності

Для ефективного забезпечення приватного будинку або квартири альтернативним джерелом електропостачання, необхідно визначити, яка потужність буде у цього приладу. Щоб зробити такий розрахунок, не потрібно мати спеціальну освіту. Достатньо виконати декілька рекомендацій та витратити від 10 до 15 хвилин вільного часу. Яким саме чином зробити розрахунок, ми розкажемо трохи далі. А зараз варто розповісти, де можна вибрати та купити якісну зарядну станцію, що тривалий час зможе забезпечувати електричною енергією житло або офіс.

Інтернет-магазин https://gazik.ua/ пропонує широкий асортимент мережевого та аварійного електроживлення, а також комп’ютерної техніки, побутових приладів. Спеціалісти інтернет-маркету допоможуть вибрати зарядну станцію і купити її в Україні за об’єктивною ціною та з зручною доставкою. В асортименті магазина є вироби кращих брендів, які спеціалізуються на виробництві зарядних станцій для побутового призначення. Безпечні і комфортні у застосуванні, з швидкісним зарядом, такі станції допоможуть організувати ефективну систему альтернативного електрозабезпечення, яке захистить від аварійного вимкнення, створить комфортні умови проживання.

Обираємо потужність станції

Для того, щоб правильно розрахувати потужність зарядної станції, спочатку необхідно визначитись скільки електроприладів, та які саме будуть працювати, під час вимкнення мережевої електричної енергії. Бажано до цього списку не додавати електроприлади, які мають дуже великий обсяг споживання електричної енергії, але які можна замінити на альтернативні або тимчасово ними не користуватись. Наприклад, не варто використовувати електропічку або електроплиту. Використання потужного пилососа – теж не найкращий варіант для живлення за допомогою акумуляторної зарядної станції. Однак робота холодильника, ноутбука, освітлення – цілком раціональне рішення.

Коли список критично важливих приладів буде складено, треба дізнатись про потужність, яку споживають всі ці електроприлади. Потім необхідно зробити декілька простих розрахунків:

  • скласти між собою всі потужності приладів, які мають обов’язково працювати навіть під час вимкнення струму, використовуючи зазначені на поверхні приладу чи в паспорті, дані про потужність у ватах;
  • до знайденого показника необхідно додати 30-35%;
  • остаточний показник вкаже на орієнтовну потужність зарядної станції.
Читайте також:  Як Україні скористатися кіберізоляцією Росії - інтерв'ю з Ігрем Поповим

Якщо такий розрахунок надати спеціалісту інтернет-магазину, він допоможе обрати оптимальний варіант станції за ціною та характеристиками.

Інфраструктура зарядної станції

Важливим показником під час вибору тієї чи іншої моделі має бути наявність вбудованої інфраструктури передачі електричного струму до приладів.

Набагато зручніше користуватись зарядною станцією в якій є від двох і більше роз’ємів для приладів, що працюють від 220 В. Крім того, важливим показником є наявність роз’ємів, що використовується для заряджання та прямого живлення гаджетів, зокрема смартфонів.

Не зайвим буде і наявність дисплея з наочною графікою, яка показує основні параметри роботи зарядної станції, зокрема ємність, вихідну потужність.

Be the first to comment