Як купити біткойн Де купити біткойн – Купівля біткойна

Інтерес до купівлі та продажу біткойнів значно зростає. Торгівля та обмін відбуваються через біржі та обмінні пункти, прямі операції в банкоматах Bitcoin або шляхом інвестування в CFD. Як купити біткоіни? Розбирараємось разом з сервісом nachasi.

Вам потрібно отримати так званий біткоін-гаманець, де ви будете зберігати свої монети. Це включає в себе встановлення спеціального програмного забезпечення (безкоштовного) або ви можете скористатися послугою, що надається фондовою біржею або біржовою компанією – подібно до того, як у вас є банківський рахунок. Більшість бірж криптовалют також пропонують гаманці. Потім ви вибираєте біржу або біржу для купівлі біткойнів на основі її репутації, обмінного курсу та комісій. Представляємо онлайн-курси BTC окремих бірж і основні характеристики компанії.

Купівля Bitcoin на біржах і обмінних пунктах

Існують значні відмінності між окремими біткойн-біржами та біржами. Деякі пропонують вигідні тарифи, інші менш вигідні, але стягують низькі комісії. Інші відмінності відображаються в ліквідності, швидкості розрахунків за угодами та доступі до відмивання грошей (зазвичай вимоги до ідентифікації користувача).  

Торгівля деривативами Bitcoin

Ви можете отримати прибуток від зростання, а також від падіння криптовалюти Bitcoin навіть без реального володіння – за допомогою так званих CFD (контрактів на різницю цін), які пропонують деякі торгові платформи.

Біткойн-банкомати

Біткойн-банкомати можна знайти в багатьох містах  Європи. Щоб використовувати його, вам потрібен біткойн-гаманець (біткойни не є справжніми монетами, тому ви ніколи не отримаєте їх у формі валюти), але ви можете налаштувати його безпосередньо за допомогою банкомату або використати наявний, з ідентифікацією на мобільному або надруковані на папері.

Купівля Bitcoin Cash

Біткойни також можна купувати та продавати повністю готівкою – ви здійснюєте транзакцію на веб-сайті та оплачуєте BTC у відділенні або, навпаки, отримуєте готівку у відділенні.

Читайте також:  Павел Фукс, Бекболат Бекенов и Евгений Комраков: трио финансовых мошенников

Як вибрати пункт обміну валюти або обмінник?

Курс біткоіна

Окремі біржі, валютної біржі мають різні обмінні курси (або попит і пропозиція). Тому при купівлі-продажу біткоіни варто вибирати з кількох компаній.

Оплата біткоінами в чеських кронах

Більшість обмінних пунктів і обмінних пунктів є міжнародними, тому очікуйте, що платежі в чеських кронах відбуваються лише в деяких з них (наприклад, Coinmate.io). Звичайною валютою за замовчуванням є долари США або євро.

Плата за послуги

Біржі та біржі повідомляють про комісії за обслуговування і вони дійсно можуть істотно відрізнятися. Тому завжди уважно читайте ці умови.

Підтвердження особи

Більшість платформ для торгівлі біткойнами вимагають підтвердження особи, щоб захистити себе та користувачів від шахрайства та відмивання грошей. Ми рекомендуємо вибирати ті компанії, які не допускають анонімності покупок і продажів.

Спосіб оплати

Біржа приймає лише вибрані способи оплати. Тому перевірте, чи підходять вам дозволені способи (наприклад, оплата банківським переказом значно подовжить всю операцію).

Специфіка за країнами

Деякі функції користувача, які надають обмінні пункти, можуть бути доступні лише для деяких країн.

Біткойн-банкомати

Це автоматичний обмін між готівкою та криптовалютою (наприклад, між євро та біткойнами чи іншими альткойнами). Машина підключена до криптовалютної біржі, де торгує біткойнами, і тут буде купувати та продавати для клієнта.

Купівля Bitcoin

Машина з принтером може згенерувати біткоін-гаманець (папір) на місці або відправити біткоіни в зашифрованому файлі на електронну пошту клієнта. Ви також можете зберегти QR-код гаманця Bitcoin для ідентифікації у своєму телефоні або роздрукувати його. Крім іншого, автомат пропонує посилання для встановлення перевірених гаманців на мобільний телефон.

Продаж Bitcoin

Ви відвідуєте автомат двічі — щоб ввести платіжне доручення, а потім зняти готівку, що визначається характеристиками біткойна — платіж клієнта спочатку має бути перевірений мережею біткойнів, а потім транзакція може бути підтверджена.

Читайте також:  Где искать качественные запчасти для автомобилей и мотоциклов Suzuki?