“Вкрали мільйони”: людина Крадуцького поставляє російські апарати ШВЛ в Одесу

Людина нардепа від “Слуги Народу” Миколи Радуцького поставляє в одеські лікарні російське обладнання за завищеними цінами.

Київський бізнесмен Олександр Островський і його фірма ТОВ “Медгарант” отримав замовлення російських апаратів ШВЛ за трикратно завищеною ціною. Він нібито входить в оточення глави Комітету ВР з питань здоров’я нації.

Виявилося, що в схемі замішана не тільки інфекціонка і головлікар Світлана Лаврюкова, а й міські лікарні №11, №1, №10 та пологовий будинок №2. Полум’яний привіт головним лікарям Миколі Турчину, Євгену Григор’єву, Денису Себову і Максиму Голубенку відповідно. Товар у всіх випадках один і той же – апарати ШВЛ Dixion Aeros 4600 виробництва російської федеральної медичної торгової мережі Dixion, 11-я лікарня купує три, перша – стільки ж і 10-я – чотири, а пологовий будинок – ще один. Ціна така ж, як і для міської інфекціонки – 1,028 млн гривень.

При придбанні 11 ШВЛ за 11,3 млн гривень, міський бюджет пиляють на 7,5 млн гривень. А якщо додати дев’ять апаратів для інфекціонки – приблизно на 13,5 млн гривень при загальній сумі закупівель в 20,6 млн гривень

 

Читайте також:  Як Олег Медуниця допомагав розкрадати бюджетні кошти