АТОвець закликав не голосувати за людину Деркача – Миколу Ногу на виборах мера Шостки

Андрій Деркач
Андрій Деркач

Про це доброволець АТО – Ігор Савчук написав в своєму блозі. Він вважає що не можна дозволяти людині Деркача – Миколі Нозі годувати зрадників що будуть спрямовувати місцевий бюджет на антиукраїнську діяльність:

“Про кремлівського агента Деркача та санкції.

Отже ФСБшнику Дерккачу прилетіли санкції з США, звісно боляче. Але що в Україні?

Гроші Деркача в Україні, а не в США.

А що в нас? «Зелена» прокурорша Венедиктова навіть відмовилась відкривати справу на нього. Все куплено. Деркач зараз взагалі у «зелені» в фаворі він же компромат на Пороха вкинув, не важливо що кремлівський.

Але не дарма американці мочать таких гнид санкціями. Саме позбавлення фінансування не дає ворогам робити свої брудні справи.

Тепер про головне.

Батьківщина деркача це Сумщина. Саме звідти він «годується». Саме там цій кремлівській гниді треба перекривати джерела фінансування.

Зараз він розставляє своїх людей на виборах. Наприклад в Шостці від його кремлівської партії «Наш Крах» на мера іде Микола Нога. А що потім? Освоювання бюджетів і годування Деркача та його антиукраїнської структури.

Нозі зараз кров з носу треба переобратись. Для цього Деркач виставляє технічних кандидатів. Там вони майже всі технічні. Будує сітку і т.д.

Мої джерела в «конторі» вже повідомили що з одним з рейтингових кандидаів які можуть скласти конкуренцію Нозі Деркача – Олександром Івченко, Деркач вже домовився. Тобто Івченко вже продався.

Єдиний хто протистоїть кремлівському агенту на Сумщині це нардеп Ігор Молоток та його команда. На мера Шостки від них іде Володимир Ветоха.

Зрозуміло це не ЄС, але як кажуть в цьому випадку будь якими засобами треба гнид позбавляти годувальниці.

Читайте також:  Вадим Мельник покрывает контрабандные схемы: что известно об одиозном руководителе ГФС

Тому шосткінці, прошу вас зробить правильний вибір. Не дайте Деркачу та компанії продовжувати за ваші гроші вести антиукраїнську діяльність.”

Ігор Савчук – доброволець АТО, волонтер центру “Миротворець”

Нагадаємо, раніше блогер Ярослав Бондаренко оприлюднив два розслідування стосовно діяльності Миколи Ноги: