Віктор Шакірзян – кандидат в мери Рівного збрехав про зустріч з комітетом ВР щоб уникнути дебатів

Про це написала на своїй сторінці в Facebook народний депутат з Рівного Яна Зінкевич:
Як відомо рівнянам на Суспільному мали відбутись дебати кандидатів у мери Рівного.
Але близько двох годин тому вийшов ролик кандидата Шакирзяна про те, що він не зможе прийняти участь на дебатах на Суспільному, у зв‘язку з тим, що буде в Києві та матиме зустріч з представниками МОЗ та профільним комітетом охорони здоров‘я по питанню кисневої станції. А може лише на Рівне1 (яке мягко кажучи не є нейтральним). Доречі вам це нічього не нагадує?))

Ось посилання:
https://www.facebook.com/100009918090893/posts/1346396752367582/?d=n

За коментарем по цьому питанню до мене звернулося Суспільне, і чесно кажучи я була щиро здивована.
Адже я, як секретар комітету здоров‘я нації, завжди стараюсь приймати участь по всіх питаннях, що стосуються Рівного та області, але про це, вперше чую.
Уточнила у своїх колег хто буде на цій зустрічі, та чи зможуть мене повідомити про результат.

Але що з‘ясувалося? Що зустрічі з комітетом не заплановано, що також підтвердив наш голова комітету пан Радуцький. І дійсно в нас завжди хороша взаємодія всередині комітету.
Цікава історія, чи не так?

Невже пан Віктор Шакирзян так боїться дебатувати з суперником Олександр Третяк, що готовий прикритись будь чим? Чи мало було попередніх днів?
Бо я б якраз з радістю долучилась до цієї зустрічі, щоб допомогти нашому м.Рівне, якби про цю зустріч взагалі хтось чув.

П.С. Станом на 15.30. Зараз знаю що була зустріч депутата Іванісова (представляє місто Рівне від СН) з міністерством. Невідомо чи був там Шакирзян, і яким чином він пов‘язаний з цією зустріччю. Але ця зустріч уже закінчилась раніше і тому навіть якщо Шакирзян там був, він чудово встигає прибути на дебати. Ну що, чекаємо чи вистачить хоробрості)

Читайте також:  Борис Ганджа и Укрзализныця - афера на тендерах и российский след

П.С. Оновлена інформація. Ганьба двічі! Це аж смішно. Щойно Шакирзян виставив фото з нашим головою комітету Михайлом Борисовичем Радуцьким. На якому ще мені привіт передав.


Так от, пан Радуцький підтвердив що зустрічі організовано не було, до нього підійшов в ОП Шакірзян разом з народним депутатом, пару слів переговорив і в кінці сфотографувався. Звісно ж, Михайло Борисович як депутат нікому не відмовляє в розмові.
Пан Радуцький дав дозвіл мені це вказати. Бо я не фейкопоширювач)
Що пан Шакирзян, як небудь уже викричуєтесь? Так все ж закінчилось пару годин тому, ви ж встигаєте доїхати на дебати)))