Віктор Кривіцький, в.о. заступника голови ДФС – невловимий грабіжник під прикриттям державної посади

На початку цієї статті хочеться зробити невеликий екскурс в минуле, а саме в «лихі 90-ті». В цей час Україна робила перші кроки у своєму становленні як Суверенна і Незалежна Держава. Відбувалось й інше трансформування – бандити почали перетворюватись на політиків і чиновників. Ці люди, як і народ, порозумнішали і усвідомили: «Для чого платити двічі?».

“Необандитизм”

Ну а в наш час знаємо, що з цього відбулося – ми отримали «бандитів», які, прикриваючись Законами України і високими посадами, грабують нашу славну Україну. Звісно, ми не виступаємо на підтримку бандитизму 90-тих, але в народі існує така думка, що в ті часи вони «законами» не нехтували, в них були чіткі «поняття», яких дотримувались. Та ще одним найголовнішим фактором було те, що люди чітко розуміли, хто є хто: хто політик, а хто людина із кримінального світу. В ті часи немічних і хворих, дітей і інвалідів не оббирали до нитки. А в наш час «нові бандити» нехтують всіма законами, а для цього прикриваються депутатською недоторканістю та високими державними посадами. Знаєте, є багато нових термінів, а для них підходящим буде «необандитизм».

На які суми Віктор Кривіцький пограбував людей?

Одним із таких необандитів є виконуючий обов’язків заступника голови ДФС Віктор Броніславович Кривіцький. Якщо з іронією висловитись, то можна сказати, що красти його заставила посада. Але якщо вникнути в суми, на скільки він обібрав народ і державу, то смішно не буде нікому.

Якщо звернути увагу на його біографію, то бачимо, що свої «грабежі» він розпочав ще далекого 1993 року – обійняв посаду державного податкового інспектора відділу податків з населення Державної податкової інспекції по Ленінському районі в м. Вінниця. І дальше протягом свого життя аж до 2016 року займав різні високі (в більшості керуючі) посади в податкових органах м. Вінниці і Вінницької області. За цей час в нього, як і в більшості співробітників податкових служб, назбирався цілий «букет» сумнівних діянь, та це все добре маскувалося та прикривалось.

Читайте також:  Під нашим прицілом цього разу опинилась гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка (далі КОГПА) у місті Кременець.

В кінці 2016 року на нього зійшла «благодать» — його призначили начальником Волинської митниці ДФС. А це один із найбажаніших постів для швидкого збагачення, чим неодмінно скористався Кривіцький.

Почав свою діяльність на Волині із великою кадрової чистки, аргументуючи, що бажає позбавити митницю від корупції. Та, як виявилось – це було лиш прикриття своєї чорної схеми для збагачення. Він звільняв людей, а на їх місце брав нових за хабарі. Одним із таких був Петро Євтушко, який заявляв, що Кривіцький — страшний корупціонер і за місце роботи на митниці заставляв платити від 5 тис. доларів США. Крім цього на волинській митниці він повністю «осідлав» всі потоки незаконного руху вантажів між державами. В цьому його прямо звинуватив той же Євтушко. Він заявив: «Митники на постах «Ягодин» та «Устилуг» особисто звітують перед начальником Волинської митниці Віктором Кривіцьким, за кількість пропущених машин з нелегально ввезеним товаром і зібраним з них «кешем». Кожен бус фотографується і надсилається начальству». Після таких заяв СБУ і ГПУ навіть провело ряд обшуків, під час яких Кривіцького навіть затримали із частиною хабара. Та все прикрили «на горі» —  його відпустили, навіть жодному його підлеглому не було висунуто ніяких звинувачень.

До прикладу за схемою Кривіцького, з польської сторони оформляються брендові речі, електроніка, митною вартістю до мільйона доларів США, а поки вона проїжджає кілька кілометрів нейтральної зони підміняються папери і на українській митниці вже оформляють її, як будівельні матеріали без огляду транспортного засобу і платиться в державу податків від 15 до 100 тисяч гривень, замість 300 тисяч доларів США. У Львові за місяць приїхало таких 460 фур, кожна з яких «завезла» митникам по 40000$.

Читайте також:  Борис Баум «зачищает» статьи о своем лоббировании российского 1XBet

Підтверджено, так діють такі компанії, як Сангарден (ЄДРПОУ: 32568687), Кінгбуд (ЄДРПОУ: 41676318), ТрансІмпексЛьвів (ЄДРПОУ: 42659623). Чому їх та їх митних брокерів не перевіряють правоохоронці?

Цілий в.о. заступника голови ДФС України Кривіцький

А далі, як ми розуміємо – справа процвітає у звичайному руслі, та вже без Кривіцького. Його, як ми розуміємо, за «хороші заслуги» підняли по кар’єрній драбині – призначили в.о. заступника голови ДФС України. А з цього можна припустити – на Волині він був лиш для «правильного налаштування» злочинних схем. Зараз «злочинна» кар’єра пана Кривіцького знаходиться на піку. Він піджав під себе весь потік незаконного міждержавного транспортування товарів, а якщо точніше і прямо – прикриває всю контрабанду.

А «вишенькою» на торті для цього вельможі стали бідні «євробляхери». За словами Олега Ярошевича, керівника громадської організації «Авто Євро Сила» на розмитненнях авто на закордонних реєстраціях він заробив не менше 2 млн. доларів. А щодо кришування контрабанди Кривіцьким пан Ярошевич заявив, що має достатню кількість доказів, щоб надовго засадити його в місця позбавлення волі. Свою заяву він зробив відео зверненням на своїй сторінці у ФБ, воно є також на ютуб каналі, демонструємо його й вам:

Кривіцького прикриває верхівка української влади

У своєму зверненні він попросив ДБР, ГПУ, НАБУ, САП і СБУ нарешті взятись за цю справу і покарати винних. Хоч і сам розуміє, що в.о. заступника голови ДФС прикриває верхівка української влади. Тепер залишаються запитання – чи відреагує хоча б одна з цих структур? Чи доведуть корупцію у ДФС? Чи посадять винних?

Підводячи підсумки, можна чітко сказати, що така структура, як ДФС, є однією із найкорумпованіших в державі. І скільки в ній не міняй керівників чи заступників, змін ми не дочекаємось.

Читайте також:  "Слуга" Дмитро Гурін дружина росіянка та зв'язки зі скандальним забудовником Андрієм Вавришем

Як навести лад на митниці

Потрібно, щоб, найперше, Президент, Кабінет Міністрів і ВР перестали бути прикриттям для чиновників, які очолюють та очолюватимуть цей орган. Найкращим рішенням було б зробити прозору онлайн систему контролю ДФС на всіх рівнях  — це, звісно, якщо є бажаючі зробити Україну економічно сильною.

Переваги опишу прикладами: подає, приміром, ФОП звітність і вказує в ній 2 найманих працівника, а його сусід знає, що у цього ФОПа – 6 чоловік – в більшості випадків сусід засвідчить махінації.

Щодо митниці: заїжджає машина на розмитнення – і на онлайн-камері видно, що в машині телевізори, а не банани (за документами – банани). Хто збреше? Звісно, це не стосується товарів і матеріалів, що містять державну таємницю. Такими методами реально можна зменшити корупцію. Тепер запитання: а чи хтось цього хоче?

Щодо Кривіцького – цю людину обов’язково потрібно притягнути до відповідальності і суд призначити відкритим. На підтримку Олегу Ярошевичу і всьому українському народові також закликаємо: ДБР, ГПУ, НАБУ, САП і СБУ зайнятися нарешті своєю роботою і згадати, на кого вони працюють – на український народ (нагадую тим, хто забув).

Слава Україні!