Війна: на білборді портрет полеглого героя заклеїли Пальчевським

Бізнесмен Андрій Пальчевський хоче бути мером Києва. Його широко розпіарену персону рекламують за великі гроші сотні білбордів. Він йде під гаслом “Перемога”.

Кого Пальчевський намагається перемогти? Один із його портретів з’явився на білборді замість портрета полеглого воїна Володимира Коваля з Хмельниччини. Це також “перемога” Пальчевського?

Сьомий рік йде війна з російською окупаційною армією. На жаль, подвиги і героїзм українських воїнів намагаються “затерти”, не возвеличувати.

Командир десантно-штурмового відділення 79-ї бригади, старшина Коваль Володимир Валентинович загинув торік на Приазов’ї. Він також хотів перемоги, але над лютим ворогом. Він бився за неї на фронті, сподіваючись, що простий народ не забуде своїх захисників. І це справді так: подвиг воїнів – назавжди у народній пам’яті. Шкода, що цього не розуміють комерційні спритники, які заради рекламної вигоди йдуть на подібні операції з білблордами.

 

Якби моя воля, то я би портрети захисників України прикріпив би на білбордах великих магістральних автошляхів. Замість остогидлої реклами про «царскіє бані», «золотішко-брільянтішко», розкішні автомобілі останніх моделей для багатіїв, замість «найрозумніших», «найуспішніших»гАспАдарників, «найчесніших» політиків -претендентів на папахи, булави, мерські крісла, на депутатські мандати.

Щоб їхали й читали, хто обороняє Україну від московитів. Нехай би бачили цей «стрій» з портретів пообіч шляху й іноземні делегації. Щоб були дуже жорсткі санкції проти рашівської орди, а не «занепокоєння і стурбованість».

Чи ж станеться таке диво? Маю сумнів. Це ж не закон про гральний бізнес проштовхувати у Верховній Раді. Не шкурні інтереси в турборежимі протискувати.

У нас досить квола інформаційна пропаганда і возвеличення подвигу українських героїв, вона немічна і часто-густо задля «галочки». Окозамилювання і маніпуляції. Влада здебільшого не вміє і не бажає цінувати величний подвиг захисників. Спостерігаємо помутніння розуму від передвиборчої лихоманки.

Читайте також:  Провал агента Пальчевського (ВІДЕО)

Тим часом хлопці воюють. За усіх нас з вами. Слава вам, Герої!

Редакція “Українського репортера” закликає Пальчевського зняти свій портрет з білборда і відновити на цьому місці світлину полеглого воїна Володимира Коваля.

Фото із Фейсбук-сторінки Vira Tarcevska