Венедиктова проштовхує Верещук в крісло Міністра оборони. Зняти хочуть і Хомчака і Тарана.

Венедиктова Верещук
Венедиктова Верещук

Ірина Верещук може таки вийти переможцем з війни Міністра оборони Андрія Тарана і  Головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака.

Хомчак зчепився з Тараном за службове розслідування по Командуванню медичних сил ЗСУ, яке закупило на 11 млн грн непридатні до використання апарати ШВЛ. Через що прибрали командувача медслужби Ігоря Хоменко, людину Хомчака .

За цим фактом Генпрокуратура відкрила провадженя ще в листопаді, але тільки зараз ДБР, яке здійснює оперативне супроводження, почало проявляти активність – обшуки  в Командуванні медсил ЗСУ (16 та 18 лютого ), допити, експертизи. Справу курирує заступник Ірини Венедиктової Максим Якубовський, який хоче відродити військову прокуратуру і для цього йому потрібні резонансні справи.

Як відомо Якубовський пов’язаний з Віктором Медведчуком.

В період із 2011 по 2013 рік Якубовський працював експертом Центру правових ініціатив “Правова держава”, який пов’язаний з кумом Путіна Віктором Медведчуком.

У червні Якубовський брав участь в одному із заходів політичного проєкту Медведчука “Український вибір”. Відео його виступу опубліковане в YouTube. “Ми, в “Українському виборі” вважаємо…” – каже Якубовський на початку свого виступу.

Юрій Бутусов в своєму Facebook вже написав, що ДБР працює над підозрою для Хоменка. Але може бути цікавіше, якщо знайдуть зв’язок між фірмою «Мед Ексім», яка продала ШВЛ, і близьким колом губернатора Чернігівської області Ганною Коваленко – дружиною Хомчака .

Фірма «Мед Ексім» – чернігівська, зареєстрована на чиюсь родичку Анну Федорівну Бублик, 72 років, в будинку-розвалюсі в Ніжині. Гребе величезні гроші на держзакупівлі медобладнання по всій Україні.

При фірмі є благодійний фонд, він допомагав на виборах чи то самій Коваленко, коли вона в 2014-му балотувалася в депутати по округу №206 в Чернігові. Чи то її нової заступниці Жанні Шерстюк – в минулому депутату від «Радикальної партії» Олега Ляшка. Близький зв’язок з відомим в Чернігові бізнесменом Павлом Гармашем.

Читайте також:  Тарас Козак: з обойми ФСБ. Що відомо про подільника Медведчука - власника ZIK

У Коваленко зараз дві придворні дами – Жанна Шерстюк і Олена Дума яка мала тісні стосунки з Валентином Наливайченком. Вона просувала Коваленко від партії  Наливайченко «Справедливість» в 2016 році, але та знялася і депутатом став скандальний забудовник Максим Микитась.

Зараз Володимир Зеленський думає над кандидатурою Ірини Верещук на пост Міністра оборони. 5 лютого «інсайдом» поділився Тарас Березовець, але вже з категоричною формулюванням, що Ірина Верещук розглядається на Міністра оборони.

Пані Ірина повірила і увійшла в образ. Вона вже реформує військове освіту .

Але тут на фронті почалося загострення, і Зеленський вирішив , що коней на переправі не міняють .
Піарники ОП вивели Хомчака з Тараном на загальну прес-конфренцію, де Таран переплутав МВФ з Мінфіном.

Верещук тим часом хвалить Венедіктову, чий зам Якубовський (людина Медведчука) підштовхує ДБР активніше працювати по людям Хомчака. Якщо буде перезавантаження – то підуть і Таран, і Хомчак.

Місце Хомчака можуть віддати Головнокомандувачу ООС Сергію Наєву.