«Твіттер» додасть внутрішні «монети» для винагороди користувачів

Нова функція дозволить нагороджувати окремі твіти використовуючи «монети». Як це буде і її можливість, обговоримо в цій статті.

Експерт зі зворотного інжинірингу Джейн Манчун Вонг повідомила, що соціальна мережа «Твіттер», схоже, наближається до запуску нової функції під назвою «Монети».

Нова функція буде давати винагороду користувачам

За її словами, функція дозволить винагороджувати користувачів за публікацію певних твітів, а внутрішній токен соцмережі можна буде обмінювати на фіатні гроші. Ця функція схожа на систему винагород Reddit, де використовують «монети Reddit» для відправки нагород іншим користувачам, які розміщують пости, коментарі або прямі відеотрансляції, які їм сподобалися.

Функція також включатиме виконання транзакцій через Stripe, платформу інтернет-технологій, яка полегшує платежі і інші типи транзакцій в різних країнах світу. У квітні минулого року Stripe оголосила, що почала підтримувати виплати творцям контенту «Твіттера» в USD Coin (USDC).

Чи буде система існувати в блокчейні?

Однак незрозуміло, чи будуть монети в соцмережі існувати в блокчейне. Передбачається, що криптовалюта може бути додана в якості способу оплати через Stripe, що дозволить купувати «монети» за крипту і обміняти криптовалюту в долари.

Дивлячись в майбутнє, тим, хто отримує нагороди в «Твіттері», доведеться почекати, поки вони не запрацюють не менше $50, щоб вивести кошти. Також в веб-версії соцмережі з’явиться спеціальний розділ для «монет», в якому користувачі можуть проводити операції з внутрішньою валютою соцмережі.

Крім того, нещодавно соцмережу запустила нову криптовалютну функцію, яка дозволяє користувачам шукати актуальну інформацію про ціни на токени. Оновлення дозволяє знаходити графіки цін як для біткоіни (BTC), так і для Ether (ETH), при введенні назви монети або тикера на вкладці пошуку. З додаванням цієї функції трейдери тепер зможуть отримувати своєчасні дані про ринок криптовалюта серед всіх інших фінансових активів в соцмережі.

Читайте також:  Онлайн-гра Slot City Aviator – як грати?

Чому ці зміни не відновлюються?

Незважаючи на чутки про розвиток криптонаправленія соцмережі, недавно «Твіттер» відмовився від плану по запуску криптовалютного гаманця після того, як платформу купив підприємець Ілон Маск. Однак подробиці і причини припинення розробки кріптогаманця не уточнюються. Передбачалося, що кріптокошелек буде підтримувати депозити і зняття криптовалют.