“Слуга” Дмитро Гурін дружина росіянка та зв’язки зі скандальним забудовником Андрієм Вавришем

Дмитро Гурін – народний депутат від «Слуг народу», обраний по округу 218 (Київ. Оболонь). Його дружина – гражданкп Російської Федерації Марія Салтикова.

“Урбаніста-активіста” Гурина асоціюють з Андрієм Вавришем – забудовником та другом екс-голови ОП Андрієм Богданом. Також він був екс-заступником директора Департаменту архітектури і містобудування КМДА.

Вавриш та Богдан
Вавриш та Богдан

У 2015 році активісти та архітектори “Buro-О” перемогли в конкурсі на реконструкцію Українського дому (в рамках міжнародного проекту “Територія гідності”). Відзначимо, саме до Українського дому з подачі Андрія Вавриша пропонувалося влітку 2019 року перенести Офіс президента.

Також в 2015 році компанія “Buro-О” дивним чином виграла конкурс на реконструкцію Контрактової площі. Через рік, коли в.о. директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (КМДА) стала Ганна Бондар (нинішній нардеп від “Слуги народу” по 220 округу, Поділ), на Контрактовій нічого не було зроблено.

У 2016 році активісти та архітектори “Buro-О”, де працював Гурин, розробили концепцію планування Рибальського острова, яка передбачає квартальну забудову. Автором детального плану території (ДПТ) Рибальського острова була фірма “Терра Проджект”, яку пов’язували з Вавришем. Забудову острова веде компанія Вавриша “Saga Development”.

У 2018 році в декларації при річному доході 2 млн. грн. з’явилися заощадження в сумі 500 000 $. А в 2019 році в його декларації матеріалізувалися Bitcoin на 7142700 грн.

Читайте також:  Компания "Юалекс" связанная с ФСБ поставляла умышленно ухудшенную спецтехнику для СБУ в зоне ООС (РАССЛЕДОВАНИЕ)