Що дає залучення підлітків до читання

Оскільки життя підлітків стає все більш цифровим, книжки конкурують із захоплюючою привабливістю соціальних мереж, ігор, смартфонів, екранних медіа та шкільних завдань для підлітків. Знайдіть натхнення та стратегії, щоб заохотити підлітків читати для задоволення книги для підлітків українською які можна прибати за вказаним посиланням.

Чому можуть навчити цікаві книги для підлітків безумовно те, щр незважаючи на технологічний прогрес технологій, який провокує тільки дужу поверхневе знайомство з кращою сучасною дитячою літературою яку ви знайдете тут https://bookking.com.ua/dytiacha-literatura/, домогтися любові до книги неможливо якщо не буде читання цієї книги.

Існує багато способів привити дитині, а згодом і підлітку любов до читання книг, які вимагають часу та можуть захопити його глибиною і рефлексією. Наприклад, знайомство з літературними перекликами – діалогами письменників один з одним або свого роду самопізнання – пошук власного в особистостях героїв.

Підлітки змінюють звички читання

Для сучасних підлітків читання може приймати форму електронних книг або статей в Інтернеті, але існує бажання просто постійно «перевіряти» останні новини на YouTube, повідомлень в месенджерах або каналах та соціальних мережа є дуже сильним.

Тому і не дивно, що дослідження показують, що підлітки (як і дорослі) наразі читають набагато менше книжок, ніж раніше. Отже, оскільки концепція читання розширюється, щоб охопити цифрове читання та читання новин та соцмереж, нам потрібно забезпечити розширення можливостей читання саме книжок для підлітків.

…Що нам потрібно зробити, це не просто поважати читачів, як пропонує CSM, а й продовжувати пропонувати нові двері, нові можливості та нові варіанти для підлітків. Графічний роман одного дня, крутий додаток наступного, роман третього дня або вірш, п’єса, стаття-розслідування, опис нового відкриття. Ідея полягає в тому, щоб продовжувати відкривати двері, щоб випадкові читачі розуміли, що є щось цікаве – щось привабливе, стимулююче чи несподіване – що чекає на них, коли вони знайдуть час, щоб прочитати.

В умовах такої жорсткої конкуренції вчителям і бібліотечному персоналу стає ще важливіше співпрацювати, щоб залучити кожного учня до читання.

Читайте також:  Что такое автовыкуп и какую машину можно продать?

Чому підліткам важливо читати книжки?

Школа – це не лише навчання дітей читанню, а й навчання їх бути соціальними.

Дослідження показують, що підлітки, які люблять читати, мають більші шанси досягти успіху в навчанні та в їхній взаємодії з різними громадами.

Збереження звички широко читати в підлітковому віці допомагає підліткам:

  • мати справу зі своїм дедалі складнішим світом і зрозуміти деякі дорослі проблеми, з якими їм доведеться боротися
  • знати, що вони не самотні – що інші можуть думати і відчувати так само, як вони
  • відкриті лінії спілкування, особливо якщо батьки, вчителі, бібліотекарі надають можливість обговорити те, що читають підлітки
  • поділіться та подивіться, як інші знайшли вирішення проблем
  • розвивати свій словниковий запас
  • розширити свою уяву
  • покращити своє письмо
  • відповідати зростаючим вимогам шкільної роботи
  • набути впевненості під час розмови.